Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (26 Temmuz – 8 Ağustos 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye genişleyen vizyonunuz ve keskin algılarınız sayesinde içinde bulunduğunuz durumları tüm açılarından kavrayabilirsiniz. Öngörülerinizin iyileştiği bu dönemde gelecek planları yapabilirsiniz. Pozitif düşünce yapınız ve güven verici konuşmalarınız çevreniz üzerinde yükseltici bir etki yaratabilir. Optimistliğiniz, duyacağınız güzel haberler ile desteklenebilir. Cumadan pazara sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için disiplinli olmaktan ve sabretmekten faydalanabilirsiniz. Bir rehber veya akıl hocası olarak fazladan bir sorumluluk üstlenebilir, bilgi birikiminiz sayesinde çevreniz için dayanak görevi görebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi güç, cesaret ve tutku duygularını yoğun hissedebilirsiniz. Başarılı olma ihtimalinin yüksek olduğu bu dönemde zorlu işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Güçlü içgüdüleriniz, aksiyona geçme ve risk almaya olan istekliliğiniz iyi şansınızı arttırabilir. Hafta sonu güzellik, aşk ve ikili ilişkiler hayatınızın merkezine geçebilir. Sevdiğiniz kişilere hislerinizi rahatlıkla söyleyebilirsiniz. İyi hissetmenin ve kendini sevmenin başkalarını sevmeyi de kolaylaştırdığını görebilirsiniz. Bu dönem yeni bir ilişkiye başlayabilir veya ilişkilerinizi nişan, evlilik gibi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye yeni projelere başlayacak ve başarıya ulaşmak için gerekli riskleri alacak enerjiye ve girişimci ruhu içinizde bulabilirsiniz. Enerjiniz pozitif tonda olsa da kaotik ve yönsüz hissedilebilir. İçgüdüsel bu enerjiyi en iyi şekilde kullanmak için strateji ve öngörüden faydalanabilirsiniz. Pervasızca davranmaktan kaçınmalı ve kavgalarınızı düşünerek seçmelisiniz. Cumadan pazara geçmişte verdiğiniz emeklerin başarı ve onaylanma getirdiğinizi görebilirsiniz. Gelecek planlarınızı gerçekleştirme yolunda iş-yaşam dengenizi koruyarak güçlü adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi enerji, aksiyon ve cesaret isteyen herhangi bir işe başlamak için ideal bir zaman olabilir. Fiziksel kabiliyetiniz ve işe nasıl ve ne zaman başlamanız gerektiğini söyleyecek sezgileriniz güçlenebilir. Yükselen özgüveniniz kariyerden ikili ilişkilere kadar hayatın her alanında, özellikle fiziksellik isteyen kısımlarında, büyük başarılar elde etmenizi sağlayabilir. Hafta sonu zamanınızı sevdiklerinizle beraber samimi konuşmalar yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Açıklık ve dürüstlüğünüzden tüm ilişkileriniz fayda görebilir. Karşılıklı saygı ve anlayış, başarılı kişisel veya iş birlikteliklerine dönüşebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye; evrak işlerinizi yapmak, sınavlara çalışmak veya işinize odaklanmak için gerekli zihinsel enerji ve konsantrasyonu bulabilirsiniz. Hızlı düşünme yetiniz ve kararlılığınız sayesinde planlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İkna edici iletişim tarzınızı iyilik istemek, topluluk önünde konuşmak veya hakkınızı savunmak için kullanabilirsiniz. Alacağınız riskler de olumlu sonuçlanabilir. Cumadan pazara, zorlu zihinsel çalışmalar için gerekli eleştirel düşünceye sahip olabilirsiniz. Sabır ve muhakeme gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye olan süreçte kendinizi enerjik ve hırslı hissedebilirsiniz. Fiziksel ve rekabetçi aktiviteler için ideal olan bu zamanda bencil olmamaya özen göstermelisiniz. Aşırı özgüven ve pervasızlıktan kaçınmalısınız. Ölçülülük ve alçakgönüllülük başarının anahtarıdır; bu sayede birçok şeyi kısa sürede başarabilirsiniz. Cumadan pazara olan süreçte sevgi, hassasiyet, uyum ve dostluk hayatınızın merkezine geçebilir. Sevgi dolu ve anlayışılı ruh haliniz ile kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Duyguların yoğunlaşması sayesinde seks daha samimi, romantik ve keyifli hissettirebilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya çevrenizin sizi daha çekici bulduğunu hissedebilir ve daha kolay arkadaşlıklar edindiğinizi fark edebilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde ise karşılıklı olarak artan sıcaklık ve şefkatten faydalanabilirsiniz. Bu dönemi kişisel veya profesyonel yaşamınızdaki sorunlarını çözmek için kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeyi veya tatile gitmeyi, işe gitmeye veya sorumluluklarınızı yerine getirmeye tercih edebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, yaratıcı düşüncenizin ve zihinsel aktivitenizin artması diğer insanlarla iletişiminize ve etkileşiminize enerji verebilir. Kendinizi, kimseyi kırmadan, güçlü ve net bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya fiziksel ve zihinsel olarak daha aktif olmak isteyebilirsiniz. Coşkunuzun ve cesaretinizin artması, normalden daha fazla işi başarmanızı sağlayabilir. Ekstra insiyatif alma isteğiniz ve doğru zamanlamanız başlayacağınız projeleri başarıya ulaştırabilir. Aşk hayatınız artan cinsel dürtü ve fiziksel çekiciliğinizden yararlanabilir. Hafta sonu ise rahatlamak ve gevşemek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizin stressiz ilerlemesi, sosyalleşmekten daha büyük bir keyif almanızı sağlayabilir. Sevginizi ve şefkatinizi rahatlıkla ifade ederek ikili ilişkilerinizin daha samimi bir yere çekebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye zihinsel aktivitelerinizdeki artış size fayda sağlayabilir. Odaklanmış ve keskin düşünme kabiliyetiniz sayesinde uzun zamandır ertelediğiniz çalışmaları tamamlayabilir veya yeni araştırmaların içerisine girebilirsiniz. Cumadan pazara ise hedeflerinize ulaşmak için sabır, azim ve güçlü bir çalışma pratiğinden yararlanabilirsiniz. Bu, liderlik niteliklerinizi göstermeniz için de ideal bir zaman olabilir. Daha genç insanlar sizin bilgeliğinizden yararlanmak isteyebilir.

Oğlak burcu

Hafta içi, elde etmek istediğiniz kazanımlar için içinizde güçlü bir rekabet duygusu hissedebilirsiniz. El attığınız her bir işin altından başarı ile kalkacağınız bu hafta, atacağınız kararlı adımlar sayesinde başarıya ulaşabilir, finansal açıdan güçlenenilirsiniz. Ruhsal ve kişisel gelişim açısından cesarete ve sağduyuya ihtiyaç duyabileceğiniz gibi bu dönemi flört etmek ve mevcut ilişkilerinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar ise aşk hayatınız istikrar kazanabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya mevcut ilişkinizde ileriye doğru adımlar atabilirsiniz. 

Kova burcu

Pazartesinden perşembeye, geleceğinizi planlamak için ideal bir zaman olabilir. Geniş bakış açısı ve olumlu düşünme kabiliyetleriniz ile önünüzdeki yolları daha net bir şekilde görselleştirebilirsiniz. Güçlü iletişim becerileriniz ve kendinizi rahat bir şekilde ifade edebiliyor olmanız ile fikirlerinizin çevrenizdeki kişiler tarafından daha kolay bir şekilde kabul edildiğine şahit olabilirsiniz. Cumadan pazara ise işlerinizi düzgün ve zamanında yapabilmeniz için artan kontrasyonunuz size yardımcı olabilir. Bu süreçte, önemli kararlar alabilir, uzun vadeli planlamalar yapabilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın ilk üç günü, merak duygusunu yoğun olarak hissedebilir ve konsantrasyonunuzun arttığını görebilirsiniz. Ciddi ve gizemli konular hakkında kapsamlı bir araştırma içerisine girebileceğiniz bu süreçte, karmaşık ilişki problemlerini de çözebilirsiniz. Daha derin ve etkili bir iletişim tarzı, planlarınızı destekleyecek bir çevre edinmenizi ve fikirlerinizi tanıtmanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara ise kırılgan ilişkileri güçlendirmek için sabır ve duygusal güçten yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizden bir konuda tavsiye almak veya sadece ağlanacak bir omuz için size gelebilir. 

BLOOM SHOP