Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (27 Eylül – 3 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye yavaş ve emin adımlarla ilerlemek sabrınız, kararlılığınız ve görev bilinciniz sayesinde mümkün olabilir. Dengeli ve konsantre olmanız sayesinde plan ve hedeflerinizden saplayabilirsiniz. Geleceğinizi sağlam temellere kurmak için gerekli sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Çabanız ve emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonu derin konuşmalara dalabilir, çevrenizler kuvvetli bağlar kurabilirsiniz. Herkesten farklı olabilecek fikirlerinizi savunurken açık görüşlü ve kibar olmaya dikkat etmelisiniz.

Boğa burcu

Hafta içi romantizm, rahatlama ve hayal kurma ile geçebilir. Artan duyarlılığınız ve spiritüel düzeyde bağ kurabilmeniz sayesinde aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Güçlü şefkat duygunuz bu dönemi sizden daha az şanslı kimselere, sivil toplum kuruluşlarına yardım ederek geçirmeyi ideal kılabilir. Hafta sonu pürüzsüz iletişiminiz ve artan çekiciliğiniz sosyalleşmeyi oldukça keyifli bir hale getirebilir. İnsanları bir araya getirip, yardımlaşmaya teşvik edebilirsiniz. Gerginliklere son vermek ve gelişmenizi engelleyen tüm bariyerleri kırmak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı fikirlerinize ve iletişiminize odaklanabilir, zihinsel olarak daha uyanık ve hızlı, meraklı ve kolay adapte olabildiğinizi fark edebilirsiniz. Kısa mesafeli bir yola çıkabilir, yaşadığınız yerde, okulda, işte veya online olarak daha çok kişi ile bağ kurduğunuzu görebilirsiniz. Geçmiş bir şekilde; ya fikirlerle ya da bir kişi ile yeniden karşınıza çıkabilir. Çarşambadan pazara cömertlik, optimizm ve güzel şans içinde olabilirsiniz. Güçlü içgüdüleriniz, geleceğe odaklı bakış açınız sosyalleşmek, planlarlar yapmak, çalışmak için ideal zemini hazırlayabilir. Daha uzun mesafeli bir tatil planı ayarlayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı duygularınız, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yoğunlaşabilir. Arkadaşlarınız rahatlamak, dertleşmek veya sadece ağlamak için yanınıza gelebilir. Yeni bir aşk yaşamanız ve bu kişinin sizin ruh eşiniz olması muhtemel. Yaratıcı ve artistik işler; müzik, fotoğrafçılık, resim ile uğraşabilirsiniz. Çarşambadan pazara size mutluluk ve tatmin getiren her tür kişi ve işe karşı daha yoğun bir tutku hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizi daha çok sevebilir, eğer varsa partnerinize bir kere daha tutulabilirsiniz. Artan sevgi isteğiniz nedeniyle bu dönem özellikle romantik ilişkileri ilerletmek için ideal bir dönem olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya; sabır, azim ve güçlü bir çalışma etiği ile hedeflerinize ulaşmak için çaba gösterebilirsiniz. Hata yapmamaya kararlı olmanız sayesinde ciddi ve önemli işlerinizi halletmeniz için ideal bir zaman olabilir. Liderlik özellikleriniz ile sizden genç olan insanlar sizin fikirlerinizden yararlanmak isteyebilir. Aynı zamanda siz de alanında yetkin kişilerin deneyiminden faydalanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, iletişim ve sosyal yeteneklerinizi arkadaş edinme veya flört etmek için kullanabilirsiniz. İltifatlar, bir etkinliğe davet ve hediye gibi başkalarından sizi mutlu edecek davranışlar görebilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı becerilerinizi geliştirmek ve çeşitli anlaşmazlıklara çözüm getirmek isteyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye olan süreç size tutku, romantizm, cazibe ve lüks getirebilir. Duygusallık popülaritenizin artması, sosyalleşme ve flört etmek için uygun bir zamanı oluşturabilir. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarınızı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Cumadan pazara, artan sevgi ve şefkat ihtiyacı ile birlikte daha derin ve yoğun arkadaşlık ilişkileri deneyimleyebilirsiniz. İnsanların bilinçaltını etkileyen çekiciliğiniz, derin ve karmik bir ilişkiyi başlatabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için disiplinli ve sabırlı olabilirsiniz. Ekstra sorumluluk almanız, başarılarınızı terfi ile taçlandırmanızı sağlayabilir. Sahip olduğunuz istikrar ve bilgelik sayesinde birisine kaya gibi destek olabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, ilişkilerinize uyum getirebilir. Utangaç biri olsanız bile arkadaş canlısı ve dışa dönük bir profil sergileyebilirsiniz. Sizin için özel birine onu sevdiğinizi söyleyebilir, evlilik ve ilişki teklifi edebilirsiniz. Aynı zamanda ilişkinizdeki problemleri herhangi bir sorun olmadan konuşarak çözmeyi de deneyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya olan süreç; barış, huzur, dostluk ve şefkat getirebilir. Hassasiyetinizin ve şefkatinizin artması, ilişkileriniz için uygun zamanı oluşturabilir. Kendiniz veya eviniz için alışveriş yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, hislerinizin derinleşmesi ile diğer insanlarla daha anlamlı şekillerde bağlantı kurmak için ideal bir zaman olabilir. Aile bağlarının güçlenmesi ile aile üyeleri arasındaki eski yaraların iyileşmesini bekleyebilirsiniz. Duygularınızı rahatça göstermek konusunda rahat olabilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü, artan yaratıcı düşünce tarzınız sebebiyle çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz ve etkileşimleriniz enerji kazanabilir. Bu, muhtemelen çok yoğun ancak sizin için oldukça faydalı bir döneme girmenize neden olabilir. Eski dostlukları yenilemek ve eğitim ve kariyer adına başvurular yapmak için ideal bir zaman içerisine girebilirsiniz. Çarşambadan pazara, mutluluk ve başarı getirebilir. Olumlu düşünme tarzınız ve gelişmiş iletişim becerileriniz sayesinde kendinizi keyifli sohbetlerin içerisinde bulabilirsiniz. Geleceğiniz için iyimser planlar yapmak, fikirlerinizi tanıtmak ve müzakerelere girmek için bu zamanı iyi değerlendirmenizde fayda var. 

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye, romantik duygular paylaşacağınız biri ile tanışabilir, mevcut bir ilişkiniz varsa hiç tatmadığınız duyguları deneyimleyebilir, manevi bağınızın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Yaratıcı bir hobiyle kendinizi şımartmak veya bir film ya da dinlemeye doyamadığınız bir şarkı ile rahatlamak için harika bir zaman. Kendinizi sizi iyi hissettirecek herhangi bir şeye çekilirken bulacak ve sert veya agresif olan her türlü durumdan veya ortamdan uzak durmak isteyeceksiniz. Cumadan pazara ise düşünceleriniz daha yoğun ve ciddi bir hal alabilir. Doğrudan iletişim kurmak sizin için daha zor olabilir, ancak bu süreyi araştırma ve inceleme için ideal bir hale getirebilirsiniz. Sözleriniz kafa karışıklığına neden olabileceği gibi yapmadığınız şeylerle de suçlanabilirsiniz. 

Kova burcu

Hafta içi, uzun zamandır gösterdiğiniz çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacağınız bu dönemde, rehberliğine değer verdiğiniz kişiler ile iletişim içerisinde olabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, artan cazibeniz sizi kolayca ilgi odağı yapabilir. Düzgün ve tehdit edici olmayan bir iletişim tarzı, ikna gücünüzü artırabilir. Sözsüz düzeyde etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Titreşim enerjisine karşı artan hassasiyetiniz, bu haftayı şiir, müzik ve dans gibi armoni içeren herhangi bir şey üzerinde çalışmak için harika bir hafta sonu yapabilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya artan hassasiyetiniz ve yoğun şehvet duygunuz tutkulu romantik karşılaşmalar yaşamanıza neden olabilir. Artan manyetik cazibeniz, ruh eşinizi veya manevi ortağınızı size doğru çekebilir. Bu aynı zamanda kendiniz için kıyafet, kozmetik, takı ve evinizi dekore edecek veya hayatınıza heyecan ve konfor katacak her şey için alışveriş yapmak için de ideal bir zaman. Hafta sonu ise rahatlamak ve gevşemek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla uyum aradığınız bu süreçte, sevginizi ve şefkatinizi ifade etme yeteneğiniz sayesinde yakın bağlarınızın güçlendiğini fark edebilirsiniz. 

BLOOM SHOP