Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (29 Kasım – 5 Aralık) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya, zihninizin yeni olasılıklara açık bir hale gelmesi; yeni keşifler ve arkadaşlıklar için idealdir. Duyularınızın keskinleşmesi, sezginize güvenmenize yardımcı olabilir. Web sitesi tasarlamak, internet üzerinden iletişim kurmak veya ilgi duyduğunuz bir alanda teknolojik eğitim almak ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yaşam alanınızın huzurlu bir hal alması, sorunsuz ilişkileri meydana getirebilir. Hem iş hem özel hayatınıza denge getirmeniz, size başarıya giden yolda yardımcı olabilir. Bu hafta sonunu yeni arkadaşlıklar elde etmek, mevcut arkadaşlık ve aile ilişkilerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Tanıdığınız güçlü bir kadın, gösterdiği yardım ve verdiği tavsiye ile hayatınızda önemli bir etki yaratabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye olan süreç sizlere tutku, romantizm, çekicilik ve lüks getirebilir. Duygusallığınızın ve popülerliğinizin artmasını; flört etme ve sosyalleşme için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu süreci sanatsal ve diğer yaratıcı çalışmalar için de kullanabilirsiniz.  Modaya ilginiz artabilir, kişisel bakımınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Cumadan pazara; yoğun ve dayanıklılık getiren hedefe yönelik bir enerji dalgası ile dolabilirsiniz. Bu süreci başarması çok zor gözüken projelerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz. İlkel bir hayatta kalma içgüdüsü ile çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Fiziksel çekiciliğinizin yanı sıra ruhsal gücünüzü de başarılı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya olan süreç, konsantrasyon ve muhakeme yeteneği gerektiren işler için uygun bir zamandır. Bu süreçte uzun vadeli yatırımlar, gayrimenkul ve iş görüşmeleri gibi alanlarda çeşitli tercihler yapabilirsiniz. Kişisel veya profesyonel fark etmez, yaptığınızın tartışmaların ciddi niteliğe sahip olacağını unutmamalısınız. Sizden çok daha yaşlı veya genç insanlar ile etkileşim halinde olabilir, bilgili ve saygın kişiliğinizle onları etkileyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, karşıt burcunuzdaki Yay burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, büyük şeyler başarmaya yönelik arzu ve heyecan ile dolmanızı sağlayabilir. Ancak hayatınızın farklı alanlarında gereken dengeyi sağlamalısınız. Özel hayatınızla profesyonel hayatınız birbiriyle çatışabilir veya sevdiğiniz iki kişiden birinin tarafını seçmeniz gerekebilir. Hayatınızda ilerleme yapabilmek için bu rekabet eden faktörlerin birbirini engellememesini sağlamalısınız.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye, mevcut bir ilişkinizde romantizm, şefkat ve manevi bağın arttığını deneyimleyebilirsiniz. Yaratıcı hobiler ile kendinizi şımartabilir, sevdiğiniz bir film veya müzik ile rahatlamayı tercih edebilirsiniz. Hoşunuza giden şeylere çekim hissederken agresif ve sert durumlardan uzak durmak için çabalayabilirsiniz. Cumadan pazara, hedeflerinize ve tutkulu arzularınıza ulaşmak muazzam bir enerji dalgası ile karşılaşabilirsiniz. Harekete geçmeye karar verdikten sonra hedefinize ulaşana kadar müthiş bir kararlılık ve odaklanma gösterebilirsiniz. Cinsel enerjinizin artması, gizemli bir tavır sergilemenize yardımcı olabilir. Bu dönemi flört etmek için kullanabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya olan süreç ciddi düşünceler, konsantrasyon, iyi hafıza ve organizasyon becerileri getirebilir. Odaklanmış zihninizle büyük planların gerçekleştiğini görebilirsiniz. İlgi alanınız ne olursa olsun, üstlendiğiniz sorumluluk bilinci ile bilgi ve becerilerinizi başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Zihinsel dayanıklılığınızın artması, önemli kararlar almanızda ve zor sorunlar ile başa çıkmanızda size yardımcı olabilir. Cumartesi ve pazar pozitif enerji ile dolu olabilirsiniz. Net tavrınız, kendinizi daha rahat ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabilir. Halletmeniz gereken işlerde hırslı bir şekilde işe odaklanabilir ve ortaya iyi işler çıkarabilirsiniz. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkilerinizi stressiz ve keyifli bir hale getirmek için çalışabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya olan süreçte artan tutku ve cesaretiniz; haklarınızı savunmak ve değerli bir amaç uğruna savaşmak için ideal zamanı oluşturur. Çekiciliğiniz ve dostça yaklaşımınız sayesinde insanları zorlayıcı veya otoriter bir profil çizmeden motive edebilirsiniz. Romantik hislerinizin artması, mevcut veya potansiyel partnerler ile olumlu ilişkiler kurmanızı sağlayabilir.  Cumartesi ve pazar günleri, hayatınızı üzüntü veya kaos olmadan değiştirebilirsiniz. İyi bir şeylerin meydana gelmesine yönelik beklenti ile dolu olabilirsiniz. Şans eseri karşılaşmalar sonucu farklı tiplerdeki insanlara ilgi duyabilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta sonunu sağlıksız ilişkilerden uzaklaşmak ve kötü alışkanlıkları bırakmak için de kullanabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, Terazi burcundaki Ay, odak noktanızı özel hayatınıza, evinize ve ailenize vermenizi sağlayabilir. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedeceğiniz bu dönem, ilişki sorunları hakkında konuşmak için de harika bir zaman. İçsel sakinliğiniz sayesinde buzları kırabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Perşembeden pazara ise şanslı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Manevi olgunlaşma ve artan mutluluk ile daha optimist bir bakış açısına kavuşabilirsiniz. Sağlığınızı ve genel refahınızı artırmaya odaklanabilir, beslenme ve egzersiz düzeninizde yeniliklere kapı açabilirsiniz.

Akrep burcu

Haftanın ilk üç günü, kendinizi oldukça sosyal hissedebilir, keyifli partiler ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Sanata daha fazla zaman ayırmak isteyebileceğiniz bu süreçte, yaratıcı bir hobi edinebilirsiniz. Perşembeden pazara ise tutkulu olduğunuz bir konu üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Artan dayanıklılığınız ve manevi gücünüz sayesinde, zor gözüken işleri bir bir tamamlayabilir, hayatınızda radikal dönüşümler yaşamak için büyük adımlar atabilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk dört günü, zorlu ve uzun vadeli projeleri tamamlamak için kendinizi daha azimli ve istekli hissedebilirsiniz. Artan konsantrasyonunuz ve sağduyunuz ile önemli kararlar ve daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Hafta sonuna giriş yaparken yoğun geçen hafta içinin stresini ve gerginliğini azaltmak için kendinizi daha özgür ve yaratıcı hissedeceğiniz bir ortama girmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde, değişen koşullarla adapte olmaya çalışmanızda ve akışa uymanızda fayda var.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye, sosyal kimliğinizi öne çıkarmak isteyebilirsiniz. Kendinizden daha farklı geçmişlere sahip yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Tüm duyularınızın harekete geçeceği bu dönemde, çevrenizde yaşanan olayları daha ayrıntılı olarak algılayabilirsiniz. Gelecek odaklı düşünceleriniz ve açık fikirliliğiniz, özgün ve dahiyane keşifler yapmanızı sağlayabilir. Haftanın son üç günü ise başarılı olmak için güçlü bir irade ve yoğun bir kararlılık getirebilir. Artan öz güveniniz sayesinde kendinizi daha cesur hissederken artan çekiciliğiniz ise insanların bir mıknatıs gibi size doğru çekilmesine neden olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye düşünceleriniz, fikirlerin kelimelere kolayca akmasını sağlamak ve sohbetleri keyifli ve verimli kılmak için niyetlerinizle uyumlu bir hale gelebilir. Kendinizi çok net ve sorunsuz bir şekilde ifade edebileceğiniz bu süreçte, işte, okulda veya kişisel ilişkilerde daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Cumadan pazara ise arabuluculuk görevi üstlenebilir ve çevrenizdeki problemleri çözmek için ciddi adımlar atabilirsiniz. Evde daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz bu dönemde, derin düşünmeye vakit ayırabilir, uzun süredir devam eden mantıksız korkuların üstesinden gelebilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın ilk dört günü, artan cinsel çekiciliğiniz ve duygusallığınız, tutkulu arzularınız için önemli adımlar atmanızı sağlayabilir. Kendinizi daha güçlü ve cesur hissedeceğiniz bu dönemde, gizli bir meselenin sırlarını deşifre edebilir, sosyal sorumluluğunuzu yerine getirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz. Cumadan pazara, hedefe yönelik bir enerji dalgası ile çevrelenebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmede tehditkar olmayan iddialı ve doğrudan tavrınız, çevrenizdekileri etkilemenizi sağlayabilir. Bu süreçte, cinsel ilişkileriniz ise tutkularınızdan beslenebilir.

BLOOM SHOP