Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (30 Mayıs – 5 Haziran) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi riskli hamleler yapmak, şansınızı denemek ve aksiyona geçmek için iyi bir zaman olabilir. Artan cesurluğunuz ve heyecanınızla başarılarınız katlanabilir. Hayatınızın eforsuzca aktığını fark edebilirsiniz. Hafta sonu hedeflerinize ulaşmak için sabrınızdan, dayanıklılığınızdan ve güçlü iş etiğinizden faydalanabilirsiniz. Pratik ve hızlı çözümler almak için ekstra kararlı ve dikkatli olabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kazanmak için güçlü bir arzu duyabilirsiniz. Aldığınız her aksiyon başarıyla taçlanabilir. Kesin karar veya liderliğinizi gerektiren konularda rahatlıkla inisiyatif alabilirsiniz. Cesaretinize ve iyi karar alma yetinize güvenebilirsiniz. Hafta sonu aktifleşen zihninizi yazmaya ve konuşmaya kanalize edebilirsiniz. Bolca yeni bilgiyi absorbe edebilir, eğitiminize yönelebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi günü İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerji, canlılık ve heyecan getirebilir. Artan özgüveniniz sizi hedeflerinize yakınlaştırabilir. Hafta sonu uzun vadeli hedefleriniz doğrultusunda kararlılığınızdan ve güçlü iş etiğinizde faydalanabilirsiniz. Karşılıklı saygı her türde ilişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilir. Kariyeriniz yükselişe geçebilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye spiritüel arayışlarınızın maddi getirisi olabilir. Çalışkanlık ve gerçekçi bir tutumla hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Optimist bir bakış açısı ile öz sınırlarınızı fark edebilirsiniz. Cumadan pazara macera ve keyif yaşamak için güçlü bir arzu duyabilirsiniz. Flörtöz tavrınız sizi daha çekici kılabilir, yeni ilişkilere başlayabilir veya var olanlarda ilerleme kat edebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha sosyal hissedebilir, çevrenizdekilerle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Cazibenizin faydasını göreceğiniz bir hafta olabilir. Cumadan pazara ise sosyalleşmek ve romantizm için iyi bir zaman olabilir. Cinsel çekiciliğiniz ve şefkatinizin mükemmel birleşimi ile sevgiyi almaya ve vermeye hazır olabilirsiniz. Arzularınız peşinde koşarken kendinizi daha rahat ama aynı zamanda daha iddialı hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesi ve salı size cesaret ve güç ve getirebilir. Fakat bu süreçte heyecanınızı kontrol etmede biraz zorluk çekebilirsiniz. Fazla risk alma ve kendinizi aşırı zorlama eğiliminden kaçınmalısınız. Çarşambadan pazara kalbinizin sesini dinlemek kolaylaşabilir. Cinsel ve romantik ilişkilerinizde sezginizi takip etmenizde fayda olabilir. Kendinizi güçlü, kendinden emin ve seksi hissedebilirsiniz. Artan çekiciliğinizi flört etmek, sosyalleşmek, yaratıcı veya finansal projeler başlatmak için kullanabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya daha neşeli, iyimser ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Kişiliğinizin daha rahat, sevecen ve davetkar yanını ifade ettikçe çevrenizdekiler sizi daha çekici bulabilir. Bu, flört etmek ve aynı zamanda herhangi bir stresli ilişkiyi onarmak harika bir zaman olabilir. Cumartesi ve pazar, uzun vadeli hedeflerinize doğru istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydedebilir, kendinizi tüm işlerinizde daha sorumlu bir tavır alırken bulabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya entellektüel iç görüleriniz gelişebilir. Daha önce yüzeysel olarak kavradığınız fikirleri gerçekten anlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bilinciniz üzerinde çok güçlü bir etki bırakacak biriyle tanışabilirsiniz. Perşembeden pazara, yoğunlaşan sosyalleşme ve eğlence arzunuz sizi daha flörtöz kılabilir. Yumuşak ve sevecen yanınız ise yükselen cinsel arzularınızı dengeleyebilir. Bu ikilik size sosyal ortamlarda popülerlik sağlayabilir. Mevcut aşk ilişkiniz gelişebilir veya gerçek ruh eşinizi bulabilirsiniz.

Yay burcu 

Pazartesiden cumaya, hayatta gerçekten ne istediğinizi daha net anladığınızı hissedebilirsiniz. Geleceğiniz hakkında iyimser hissedebilir, aynı zamanda durumunuz ve gerçekte neler yapabileceğiniz konusunda gerçekçi olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan özgüven ve kararlılık gelebilir. Cumartesi ve pazar, görev ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için disiplin ve sabırdan yararlanabilirsiniz. Hayatınızı basitleştirmek ve verimliliğinizi artırmak için iyi bir zaman olabilir.

Oğlak burcu 

Pazartesiden perşembeye kendinizi sıcak, mutlu, girişken ve cömert hissedebilirsiniz. İyi şans size; hediye, para veya iltifatlar şeklinde gelebilir. Artan karizma ve çekiciliğiniz sayesinde bu hafta sosyalleşme ihtimaliniz de artabilir. Cumadan pazara, yakın ilişkiler ve cinsel doyum için artan bir arzu hissedebilirsiniz. Hassas ve şehvetli yanınızın ön plana çıkması çekiciliğinizi ve ilişkilerde aktif olma ihtimalinizi artırabilir. Flört etmek, yeni arkadaşlar edinmek, eğlenmek ve ayrıca yaratıcı işler yapmak için harika bir hafta olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya şans ve mutluluk sizden yana olabilir. İnsanlar tarafından görülme ve hissedilme ihtimaliniz artabilir. Sosyalleşmek ve özellikle flört etmek için mükemmel bir hafta olabilir. Cumartesi ve pazar, strese ve endişeye yol açabilecek bir sınav veya zorlukla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendi yolunuzu bulmakta ve hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Ancak sabır, kararlılık ve güçlü bir iş ahlakı ile bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesi ve salı, karakterinizi test eden zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sadece doğru yoldaysanız ve ana hedefe odaklanırsanız, ilerleme kaydedebilirsiniz. Yenilgi ve hayal kırıklığı sizi yenerse de hedeflerinizi yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çarşambadan pazara kişisel etkileşimler daha yoğun ve heyecanlı hale gelebilir. Daha girişken hissedebilir ve arzularınızı daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni bir finansal girişim veya ortaklık kurmak ya da yeni bir projeye başlamak için de iyi bir hafta olabilir.

BLOOM SHOP