Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (4 Ekim – 10 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya mutluluk ve başarıyı tadabilirsiniz. Güzel fikirler, pozitif bir bakış açısı ve gelişmiş iletişim becerileri keyfili ve faydalı konuşmalar yapmanızı sağlayabilir. İleriye yönelik optimist planlar yapmak, fikirlerinizi duyurmak ve işbirliklerine girmek için ideal bir zaman olabilir. Hafta sonu yüksek görev bilinci, sabır ve kararlılığınız sayesine yavaş ama emin adımlarla gelişebilirsiniz. Dengeli düşünce biçiminiz ve yüksek konsantrasyonunuz sayesinde plan ve hedeflerinizden şaşmayabilirsiniz. Geleceğinizi daha sağlam bir zemine inşaa etmek için çabalayabilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi başarıya ulaşmak için duyduğunuz arzunun katlanması sizi daha kararlı ve amaç odaklı kılabilir. Zorlu görevleri aşmak için bu hiper konsantre ruh durumunuzdan faydalanabilirsiniz. Artan çekiciliğinizin çevreniz üzerindeki etkinizi de arttırabilir. Hafta sonu daha duygusal, şefkatli ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Hayatınıza giren barış ve denge enerjisi sevdiklerinizle zaman geçirmeyi, sosyalleşmeyi keyfili kılabilir.

İkizler bucu

Pazartesiden çarşambaya bağımsızlığınız için güçlü bir istek ve içgüdüler hissedebilirsiniz. Hiç bir limit olmadan kendi istediğiniz yönde ilerlemek isteyebilirsiniz. Tutkulu olduğunuz konular için savaşmak, yeni projelerinizi duyurmak için ideal bir zaman olabilir. Risk almaya daha yatkın olup kendinizi yeni, orijinal hatta normları dışında deneyimlerin içine sokabilirsiniz. Perşembeden pazara artan özgüveniniz ve enerji seviyeleriniz arzularınızın peşinden önemli bir dirençle karşılaşmadan koşabilmenizi sağlayabilir. Yüksek başarı getirecek projeler için ilk adımı atabilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi evinizde ve profesyonel hayatınızda yapacağınız iletişimler pürüzsüz ilerleyebilir. Bulunduğunuz güncel duruma dair müthiş bir perspektife sahip olabilirsiniz. Nereye nasıl geldiğinizi daha iyi anladığınız için ileriye dönük en doğru yolu çizebilirsiniz. Kariyer planları ve kişisel hedefler koymak için ideal bir zaman olabilir. Başarı şansızını arttırmak için detaylı ve dakik olabilirsiniz. Hafta sonu ilk adımı atmak için cesaretli hissedebilirsiniz. İçgüdüsel olarak yapılacak en doğru aksiyonu bilebilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek ikili ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı optimizm, bonkörlük, güzel şans ve haberler getirebilir. Doğru içgüdüler, gelecek odaklı pozitif bir bakış açısı sosyalleşmeyi, çalışmayı, planlar yapmayı keyifli hale getirebilir. Uzak mesafeli bir yolculuk veya tatil planlayabilirsiniz. Çarşambadan pazara yüksek özgüveninizin ve istekli tavrınız yeni projelere başlamak için uygun bir temel yaratabilir. Normalden daha güçlü ve cesur hissedeceğiniz bu dönemde risk alabilir, zorlu işlerin altına girebilirsiniz. Çevreniz bu tavrınızdan etkilenebilir.

Başak burcu

Hafta ici yeni deneyimler, duygular, ilikiler yaşayabileceğiniz eşsiz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özgürlüğe ve kendinizi doğru ifade edebilmeye olan ihtiyacınız çoğu zaman deneyimleyebildiğiniz gibi negatif olarak anlaşılmayabilir. Bu enerjinizi yeni projelere başlangıç vermek için kullanabilirsiniz. Hafta sonu ise bu enerjiniz bazı yasaklar ve sorumluluklar ile limitlenebilir. Yapmak istedikleriniz ile yapmanız gerekenler arasındaki bu farklar gerginlik ve hayal kırıklığı yaratabilir. Esnek, açık görüşlü, adaptasyon yönü gelişmiş olmak önem taşıyabilir.

Terazi burcu

Pazartesi ve salı, geleceğinizi düşünmek ve planlamak için ideal bir zaman. Olumlu düşünme yeteneğiniz, geniş bakış açınız ve karar verme becerileriniz sayesinde önünüzdeki yolu net bir şekilde görselleştirebileceksiniz. İyi iletişim becerileriniz ve kendinizi ifade etme yeteneğiniz, sosyal hayatınızdan daha fazla tatmin olmanızı sağlayabilir. Çarşambadan pazara ise artan girişkenliğiniz sayesinde, yeni projelere adım atabilirsiniz. Yapıcı ve üretken olacağınız bu sürede, aynı zamanda son derece yaratıcı da olabilirsiniz. Spora başlayabilir veya yeni bir hobi edinebilirsiniz. 

Akrep burcu

Haftanın ilk üç günü, duyularınız keskinleşebilir. Bu da sizi titreşim enerjisine karşı son derece hassas hale getirebilir. Sezgisel yeteneklerinizin ve psişik güçlerinizin ilişkilerinizde önemli bir varlık olduğunu bu süreçte fark edebilirsiniz. Şarkı söylemekten yazmaya kadar sanatsal ve yaratıcı çalışmalar için ideal bir zamanın içerisine giriyorsunuz. Perşembe ve pazar arası ise yoğun kişisel etkileşimler, birisi hakkında tam olarak ne hissettiğinizi ve onun sizin hakkınızda nasıl hissettiğini gösterebilir. İlişkileriniz daha derin bir seviyeye evrilebilir. Bilinçaltınıza ulaşarak, duygu ve davranışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu, gizemli durumları çözmenize ve sırları ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. 

Yay burcu

Pazartesi ve salı, evinizden ve ailenizden duygusal destek alabilirsiniz. Çevrenizdekilerle iletişiminize ve konuşma şeklinize dikkat etmeniz gereken bu sürede, kendinizi daha iyi anlatmaya çabalayabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise artan zihinsel keskinliğiniz ve kararlı tutumunuz sayesinde yeni planların hayalini kurmaya başlayabilirsiniz. Olumlu bir tutum sergileyerek ve kendinize güvenerek, çevrenizdekileri etkileyebilir veya tutkulu olduğunuz bir şeye ikna edebilirsiniz.  Samimi ilişkiler, şehvetli sözlerinizle güçlenebilir. 

Oğlak burcu

Haftanın ilk üç günü, kişisel gücünüzü ve otoritenizi artırmak için fırsatlar getirebilir. Bu, kendinize olan güveninizin artmasına ve hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. İlerlemek ve hedeflerinize ulaşmak için daha istekli hissedebilirsiniz. Üstlerinizden, hayatınızdaki diğer önemli insanlardan, şirketlerden veya devlet kurumlarından yardım alabilirsiniz. Perşembe ve pazar arasında ise içinizdeki sıcak his, bu zamanı duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zaman yapabilir. Cömert ruh haliniz, sosyalleşmeye daha fazla vakit ayırmanıza neden olabilir. Karşılıklı saygı ve anlayış, başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir. 

Kova burcu

Pazartesi ve salı iyi haberler, coşku ve iyimserlik getirebilir. Şansın sizinle birlikte olacağı bu sürede, hayalini kurduğunuz girişimleri gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Bir eğitim kursuna başlamak ve sınavlara girmek için ideal bir zaman içerisindesiniz. Sosyal çekiciliğiniz, arkadaşlarınız veya aileniz arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için de size yardımcı olabilir. Çarşambadan pazara ise her türlü müzakere ve iş anlaşması için mükemmel bir zaman. Doğrudanlığınız ve zihinsel uyanıklığınız, ikna edici olmanıza izin verebilir. Bu sürede çevrenizdekiler bakış açınızı kolayca anlayacak ve fikirlerinize saygı duyacaktır. 

Balık burcu

Haftanın ilk iki günü, tartışmaları ve iş anlaşmalarını, yanlış bilgi veya karışıklık nedeniyle karmaşık hale gelebilir. Bu yüzden iletişimin temellerine bağlı kalmaya çalışın. Sözleşme imzalarken veya devlet ve yasal konularla ilgilenirken profesyonel tavsiyeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Tehlikeli durumlardan uzak durmalı zamanınızı yazı yazmak, dans etmek, şarkı söylemek ve film izlemek için ayırmalısınız. Çarşambadan pazara ise çevrenizdekilerle daha anlamlı bağlantılar kurabilirsiniz. Duygularınız derinleşebileceği gibi hiç hissetmediğiniz yeni duyguları tadabilirsiniz.  Bu süreçte aile bağlarınızın da güçlendiğine şahit olabilirsiniz.  

BLOOM SHOP