Koç burcu

Pazartesiden perşembeye mutluluk, şans ve pozitivite gibi konular sizin için yükselişe geçiyor. Yeni projelere başlamak ve hedeflere ulaşmak için ideal bir dönem. Karşınıza çıkan engelleri aşmanız bu süreç içerisinde daha kolay hale gelebilir. Etrafınızdakilerden destek ve şefkat görebilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkileriniz yoğun bir boyuta ulaşarak size kendinizi daha duygusal ve romantik hissettirebilir.

Boğa burcu

Hafta içi dengeli ruh haliniz ön planda olacak. Hayata karşı daha uyumlu, şefkatli ve kabul odaklı bir tutuma sahip olabilirsiniz. Etrafınızdaki olaylar kontrolünüz dışında gerçekleşebilir ama siz sakinliğinizi koruyarak gereksiz dramalara fırsat vermeyeceksiniz. Bu süreç, varsa ilişki problemlerini çözmek için harika bir dönem olabilir. Hafta sonu ekstra hassasiyetiniz ve gözlem gücünüz sayesinde insanları okuma özelliğiniz yükseliş gösterebilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye etrafınızdaki herkesle keyif dolu, arkadaş canlısı, optimistik ve sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Bireysel açıdan gelişmeniz için verimli bir süreç içerisindesiniz. Maddi kazançlar, sağlıklı iş birlikleri söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru dış görünüşünüzle ilgili hassasiyet yaşayabilir, başkalarının sizinle ilgili ne düşündüğüne her zamankinden daha fazla önem verebilirsiniz.  

Yengeç burcu

Hafta içi sizin için aşk, romantizm, uyum ve arkadaşlık gibi pozitif kavramlarla şekillenecek. Popülerliğinizin arttığı bu hafta içerisinde kendinizi keyifli, sosyal ve canlı hissedebilirsiniz. Cinsellik her zamankinden daha duygusal, uyumlu ve keşif dolu olabilir. Hafta sonuna doğru gelecek planlarınızda ciddileşerek hedeflerinizi planlamada daha kararlı ve azimli davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aslan burcu

Bu hafta kendinizi mutlu, cömert ve şanslı hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları sizi spiritüel anlamda geliştirebilir. Çevrenizdeki insanlardan iltifat, hediye ve takdir alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak veya uzun süreli tatillere çıkmak için mükemmel bir dönem. Hafta sonu yaratıcılığınız yükselişe geçebilir, kendinizi sanatsal bir alanda yetkin ve yetenekli hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Tamamen hedeflerinize yöneldiğiniz bu süreç içerisinde, kendinizi enerjik ve hırslı hissedebilirsiniz. Başarıya giderken yolunuzdaki tüm engelleri elimine etmeniz adına gereksinim duyduğunuz güç ve cesareti hissedebilmek için doğru bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonuna doğru olaylar karşısındaki pozitif bakış açılarınız size kendinizi daha rahat ve daha çok kendiniz gibi hissettirebilir.

Terazi burcu

Terazi burcunu kişisel girişimlerinin ve emeklerinin karşılığını almaya başladığı bir hafta bekliyor. Pazartesiden itibaren aşk, mutluluk ve uyum dolu günler kapıda. İç güzelliğiniz dışınıza yansıyarak artacak, bu yüzden çevrenizdekilerin dikkati üzerinize toplanacak. Yaydığınız yoğun enerji partnerinizi büyüleyebilir ve buna karşılık olarak sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Eğer bir ilişkinin içinde değilseniz her an romantik bir randevu teklifi alabilirsiniz.

Akrep burcu

Perşembe gününe kadar beklemediğiniz bir haber veya ilginiz çekecek olay ya da durum kapınızı çalabilir. Kendinizi daha açık ve özgür hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu özgürlük tutkusunun peşinden koşun ve korkmayın. Kararlarınızı hızlı vermeniz gerekebilir, iç güdülerinize kulak verin, sizi yeniliklere ve güzel fırsatlara çıkarabilirler! Hafta sonunda duygularınız daha yoğunlaşıp belirginleşebilir ve empati hissiniz artabilir. Bunun sonucunda arkadaşlarınız ve partneriniz ile bağlarınız güçlenebilir.

Yay burcu

Yay burcu için eğlence zamanı! Partiler, kutlamalar, partiler, hediyeler… Yay burcunun karizması yükseliyor ve çevresini genişlemeye başlıyor. Ortak arkadaşlar sayesinde yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sosyal hareketliliğin yanı sıra eğer hukuki bir sürecin içindeyseniz bu durum sizin lehinize çözümleniyor ve süreç hızlanıyor. İş hayatınızda da iyi şans sizin yanınızda. Hafta sonuna doğru partneriniz ile daha ciddi konuşmalar yaşayabilir, ileriye doğru adımlar atmaya karar verebilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burcu 5 Ağustos haftası normalden fazla paylaşımcı ve dışarıya dönük. Bu yüzden eski dostlarınıza ve ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Eğer arkadaşlıklarınızda kopukluklar ya da sorunlar yaşanıyorsa bu durumlar çözülüyor ve aşılıyor. Hafta sonunda partneriniz ile ileriye yönelik kararlar alabilirsiniz. Eğer bekarsanız, sizi ilk görüşte etkileyecek yepyeni biri karşınıza çıkabilir ve size “Şimdi ruh eşimi buldum” dedirtebilir. Bu kişi sizden yaşça daha büyük olabilir.

Kova burcu

Kova burcunu pozitif ve olumlu bir hafta bekliyor. Kendinizi daha dingin hissedebilirsiniz ve bu durum etrafınız tarafından da fark edilebilir. Hafta sonu fazlaca sosyal aktivite ve arkadaş toplantısı olabilir. Sosyal olarak meşguliyetin içinde her buluşmanın içinde olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi normalden fazla konuşkan ve girişken hissedebilirsiniz.

Balık burcu

Balık burcu tutkulu ve yoğun bir haftaya giriyor. Kendini hedeflerine odaklıyor ve yeni hedefler belirliyor. Kendinize bir yol planı çizdiğiniz sürece hedeflerinize kısa sürede ulaşmamanız için hiçbir sebep yok. Ayrıca cinsel enerjinizin yükseldiğini de hissedebilirsiniz. Genel olarak sezgileriniz açılıyor ve siz de sezgilerinize yön vermeye başlıyorsunuz. Bu sayede daha güvenceli kararlar alabilirsiniz ve kendinden emin davranışlarınız ile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

BLOOM SHOP