Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (8 Kasım – 14 Kasım) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden salıya güzellik, sevgi ve aşk konuları hayatınızın merkezine geçebilir. Duygularınızı çekinmeden sevdiğiniz kişilere söylemek isteyebilirsiniz. İçinizde büyüyen sempati kendinize duyduğunuz sevgiyi de besleyerek hayattan keyif almanızı arttırabilir. Cumadan pazara zihniniz yeni birçok fikir ve plan ile dolup taşabilir. Bir düşünceden diğerine hızlıca atlamak önemli detayları unutmanıza neden olabilir. Aceleye getirilme ve yoğunluk hissi endişe duygularınızı arttırabilir. Yavaşlamaya ve en önemli konulara konsantre olmaya çalışmalısınız.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya artan özgüveniniz, cesaretiniz ve çekiciliğiniz kendinizi ön plana koyacağınız her tür ilişki ve kariyer durumunun iyi geçmesini sağlayabilir. Yeni başlayan ilişkilerde var olan utangaçlık, çekingenlik hislerini kırabilir, iyi ilk izlenimler bırakabilirsiniz. Perşembeden pazara çevrenize ve sevdiklerinize karşı artan bir ilgi ve empati hissedebilirsiniz. Dünyaya dair daha geniş ve derin bir bakış açısı kazanabilir, hayallerinizi ve amaçlarınızı yeniden keşfedebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya kişisel hayatınızda duygusal olgunluk ve stabilliği yakalayabilirsiniz. Çevrenizde zorlu zamanlardan geçen sevdikleriniz size huzur bulmak, tavsiye almak için gelebilir. Aileniz sizin için daha büyük önem kazanabilir, çocukluğunuza dair bugününüzü etkileyen anıları hatırlayabilirsiniz. Perşembeden pazara değişim ve heyecan yaşayabilirsiniz. İçgüdülerinizi takip etmeli ve yeni tanışmalardaki ilk gerginliği siz kırmalısınız.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye iletişim becerileriniz ve zihinsel performansınızda artış görebilirsiniz. Düşünme yetinizin daha keskin ve konsantre olması zorlu sorumlulukları kolaylıkla üstelenebilmenizi, kendinizin ve sevdiklerinizin haklarını tutku ile savunmanızı sağlayabilir. Cumadan pazara hayatınızın gidişatı üzerindeki kontrolünüzün arttığını hissedebilirsiniz. Kötü alışkanlıklar ve ilişkilerden uzaklaşmak için iyi bir zaman olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya duygularınız ve içgüdüsel yönünüz mantıksal tarafınız ve keskin zekanız ile iyi bir denge yakalayabilir. Çevrenizdeki olan biteni kolaylıkla anlayabilir, kişilerin duygu ve düşüncelerini okuyabilirsiniz. Kendi duygularınızın da daha çok farkında olabilirsiniz. Perşembeden pazara aileniz veya partnerizle paylaştığınız hayatınıza sorumluluklar yüklenebilir. Evinize daha büyük ilgi gösterebilir, kendinizi daha güvende ve huzurlu hissetmek için çabalayabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya güçlü bir amaç duygusu ve başlatıcı enerji ile gözünüzü büyük başarılara dikebilirsiniz. Kısa süre içinde çok iş halledebilir, cesaretiniz ile büyük sorumlulukların altına girebilirsiniz. Tutkularınızı yaşayabilmek için istediğiniz kadar dürüst ve açık olabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi daha sevgi dolu, hayalperest ve idealist hissedebilirsiniz. Spiritüellik, maneviyat konularına eğilebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, size eğlence getirebilir. Biraz rahatlamak, gevşemek ve bolca eğlenmek için kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu, flört etmek, yeni arkadaşlar edinmek, mevcut ilişkileri geliştirmek için de ideal bir zaman olabilir. İyi bir ilk izlenim bırakmak için artan çekiciliğinize ve sosyal becerilerinize güvenebilirsiniz. Perşembeden pazara ise güçlü bir esenlik ve uyum duygusu, yakın ilişkilerinizin daha az stres ve sıkıntı ile yürümesine yardımcı olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla evde olmanın tadını çıkarmak ve pilinizi şarj etmek isteyebilirsiniz. 

Akrep burcu

Haftanın ilk üç günü, kişisel meselelerinize odaklanabilir, ilişkileriniz ve duygularınıza dikkat edebilirsiniz. Yaşamınızın derin alanlarının yüzeye çıkacağı bu dönemde, duygusal dengeye kavuşabilirsiniz. Perşembeden pazara ise size yüksek hassasiyet, sezgi, hayal gücü ve yaratıcılık getiriyor. Artan psişik farkındalığınız size kendiniz, çevrenizdeki insanlar ve hatta gelecek hakkında değerli bilgiler verebilir. Bu, ideal geleceğinizi görselleştirmek, yeni hedefler belirlemek veya hayal kurmak için de mükemmel bir zaman olabilir. 

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye, kariyer beklentilerinizi geliştirmek için yeni bir eğitim kursuna başlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda yeni bir işe başvurmak veya terfi ya da maaş artışı istemek için de ideal bir zaman olabilir. Geçmiş deneyimleriniz, pozitif tutumunuz ile birlikte daha yüksek öz farkındalık, ruhsal barış, kabul ve bilgelik getirebilir. Cumadan pazara ise kendinizi zihinsel veya yaratıcı çalışmalar içerisinde bulabilirsiniz. Beklenmedik haberler, yeni insanlar ve heyecan verici yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

Oğlak burcu

Haftanın ilk dört günü size, evrak işleri, çalışmalar ve sınavlar için artan zihinsel enerji ve konsantrasyon getirebilir. Bu süreçte, hızlı düşünme yeteneğiniz ve kararlılığınız, öz güveninizin artmasını sağlayabilir. İkna edici iletişim tarzınız, topluluk önünde konuşmak için de bu süreyi ideal bir zaman yapabilir. Daha maceracı olmak ve risk almak olumlu sonuçlarla baş başa kalmanızı sağlayabilir. Hafta sonu ise artan enerjiniz sayesinde sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda kalmadan kendi hisleriniz ve diğer insanların hisleriyle uyum içinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. 

Kova burcu

Pazartesi ve perşembe arası artan öz güveniniz ve enerjiniz, hedefe yönelik motivasyonunuzun da artmasını sağlayacak. Uzun süredir ertelediğiniz planlarınızı en kısa sürede tamamlayabilecek ve başarının tadını çıkarabileceksiniz. Bu süreçte içgüdüsel olarak ne zaman risk almanın uygun olduğunu bileceksiniz. Hafta sonuna giriş yaparken ise duygusal enerji artışınız daha dışa dönük bir tutum, arkadaşlar ve aile ile uyumlu ilişkiler getirebilir. Yakın zamanda yaşadığınız bir ilişki problemini bu sürede çözebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya kararlı tavrınız yeni planlar yapmanız için önünüze ideal bir süreci getirecek. Pozitif tutumunuz ve öz güveniniz sayesinde, tutkulu olduğunuz bir girişimi başlatabilir, öğrenmek isteyip kendinizde yeterli enerji bulamadığınız bir hobiye başlayabilirsiniz. Perşembe ve pazar arası ise size öz farkındalık, duyarlılık, sezgi ve empati getirebilir. Bazı sınırlar koymak, sevdiklerinizle birliktelik duygusunun tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir. Bu sürede, çevre ve toplum meselelerine olan ilginiz kendinizi bir grubun içerisinde bulmanızı sağlayabilir. 

BLOOM SHOP