Koç burcu

Ay, Venüs ve Jüpiter’in bu haftaki konumları, birçok insanın size olan davranışlarını iyi yönde etkiliyor. Bu etkileri kişisel hayatınızda, profesyonel ilişkilerinizde, hatta kamu kurumları ile olan işlerinizin ilerleyişinde fark edebilirsiniz. Bu hafta kişiler arası ilişkilerinizde özellikle başarılısınız. Yeni Ay ve Aslan burcu etkisi, üzerinizde doğal bir çekicilik yaratıyor. Mars’ın Oğlak burcuna geçişi, yapısal değişikliklere işaret ediyor. Bazı değişiklikler çok fazla cesaret ister ve siz bunu iyi başarıyorsunuz. İyi niyetli olduktan sonra, insanların size gereken desteği sağlayacağını göreceksiniz.

Boğa burcu

Haftanın başında kendinizi biraz çaresiz edebilirsiniz, bu durum sizin dışınızda gelişen koşulları kontrol etmekte zorlanmanızdan kaynaklanır. Hafta ortasında Venüs ve Satürn’ün gergin konumları değişiyor; yardımseverliğin olduğu hafif bir atmosfer meydana geliyor. Bu hafta tutarlı olmakta zorlanabilirsiniz. Mars’ın enerjisi kendinizi kontrol etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Aktif olarak hareketi sürdürmeli, ancak gergin enerjinizi farklı insanların üzerine bırakmamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler burcu

Pazartesi günü içinizdeki çocuğun yeniden ortaya çıktığını fark edeceksiniz. Salı günü hayattan yine keyif almaya başlayacak, doğal eğilimlerinizin peşine düşeceksiniz. Perşembe gününden itibaren sizi doğrudan etkileyen durumlarla ilgilenmeye başlamalısınız. Doğru kelimeleri seçerek, size ihtiyaç duyan insanlara yardımcı olabilirsiniz. Merkür’ün konumu, bilincinizi yükseltmeniz için doğru ortamı sunuyor. Geleceğin size ne ifade ettiğini görebilir, hayatınızdaki meseleleri sağduyuyla ve kendinize karşı dürüst olarak değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Gezegenlerin gergin konumları son zamanlarda ilişkilerinizin de gerginleşmesine neden olmuş olabilir. Birkaç gün içinde iletişiminiz yeniden başlayacak. Tüm görüşmelerinizin barışçıl bir ortamda devam etmesi için heveslisiniz ve bu iyi bir şey. Hafta sonunda Venüs, Merkür ile bağlantı kuruyor ve bu durum hayatınıza dengeli bir atmosfer getiriyor. Yaşamınızın bu aşamasında sözlerinize çok dikkat ederseniz ve olumsuz ruh hallerinizi ilişkilerinize yansıtmazsanız bu durum sizin yararınıza olur.

Aslan burcu

Gezegenlerin konumu, Aslan burcuna güç veriyor. Bu dönemde düşüncelerinizin farkına varmak, onları yazarak ciddiye almak oldukça önemli. Ruh halinizin iyileştiğini ve bazı şeyleri doğru yapmış olduğunuzu fark edeceksiniz. Tekrar hayata dönmeden önce kendinize bakmak zorunda kaldığınız bir dönemdesiniz. Bu hafta gücünüzü yeniden kazanmak için kendinize zaman ayırın. Gezegenler, bu hareketi destekleyecek.

Başak burcu

Son zamanlarda işlerin biraz zorlaşması, Merkür gerilemesi ile açıklanabilir. Bu hafta Mars ve Uranüs’ün konumları, bazı işlerin düşündüğünüzden daha zor hale gelmesine neden olabilir. Üstesinden gelmeniz gereken pek çok durum var. Bilinçaltınızda gizli kalmış meseleler açığa çıkabilir. Ailenizde, hayatınızı doğrudan etkileyecek bir olay meydana gelebilir. Bu olay daha önce meydana geldiyse de bu dönemde yeniden gündeme gelebilir. Hafta sonu, tüm konuları açıklığa kavuşturmak için doğru zaman.

Terazi burcu

Eğer ilişkilerinizde bir sorun varsa, bunun iki tarafın birbirini yanlış anlamasından dolayı gerçekleşebileceğini aklınızda bulundurun. Etrafınıza her zaman çok güçlü olduğunu düşündüğünüz kişilerin zayıf taraflarını keşfedebilirsiniz. Uyumlu olmak istediğiniz bir dönemdesiniz, bunu özellikle arkadaşlarınız fark edebilir. Bu hafta doğruluk yolundayız. Merkür’ün konumu, ilişkilerinizde tamamen dürüst olmanıza izin veriyor.

Akrep burcu

Geçmiş dönemde verdiğiniz vaatler bu hafta size hatırlatılabilir. Merkür, bazı durumları yeniden gözden geçirmeniz için sizi zorluyor. Bu hatırlatıcılar, hala sözünüzü tutmak isteyip istemediğinizi değerlendirmeniz için iyi bir işaret. Önümüzdeki dört haftalık süreç, büyük projelerinizi hayata geçirmeniz için size yardımcı oluyor. Uzun vadeli düşünmeli, geleceği doğru öngörmelisiniz. Kendinize yüksek hedefler belirleyebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yay burcu

Bir süredir gezegenler çok özel konumlarda duruyor ve sizin için farklı yaşamsal konuları gündeme getiriyor. Bilgi ve yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızla ilgili önemli kararların eşiğinde olabilirsiniz. Değişen koşullar doğrudan sizinle ilgili olmasa da, bunlar sizin kişisel hayatınızı da doğrudan etkiliyor. Kendinizi fazla cesur hissettiğinizde çevrenizi sinirlendirecek sözler edebilirsiniz. Bu dönemde özverili olmak için biraz daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

Oğlak burcu

Mars’ın konumu kendinizi zor durumda hissetmenize ve isyankar davranışlarda bulunmanıza neden oluyor. Hayatınızda istemediğiniz pek çok şey gerçekleşiyor ve siz bunlara isyan etmek istiyorsunuz. Ancak isyan etmeyi bırakıp akışla birlikte hareket ederseniz daha iyi sonuçlar alacaksınız. Kararlı ve tutarlı olmalısınız. İleri gittikçe, daha cesur olmanız gerekir. Satürn ve Uranüs’ün etkileşimi, kendinizi yeniden tanımlamanıza yardımcı oluyor. Bu durum sınırlarınızı genişletmeniz anlamına gelebileceği gibi, yeni sınırlar çizmeniz gerektiği anlamına da gelebilir.

Kova burcu

Mars’ın şu andaki konumu, radikal bir değişim yapma isteği doğurabilir. Kendinizi kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Duygularınız söz konusu olduğunda, kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Eğer kendiniz için yeterince savaşmadıysanız, bu dönemde bunun zararını görebilirsiniz. Bilinçsiz davranır ya da aksiyon almakta geç kalırsanız, şaşırtıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Balık burcu

Gezegenlerin konumları bu hafta kişiler arası ilişkilerinize dikkat çekiyor. Hafta ortasında Merkür’ün konumu, söyleyecek önemli şeyleriniz olmasına neden olabilir. Sıra dışı bir cesaret hissiyle dolabilir, etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Bu hafta uyanmak ve hayatınızı sorgulamak için doğru bir zaman. Hayatınızı yeniden yoluna koymak için bir şeylerin kökten değişmesi gerekiyor olabilir.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP