Koç burcu

Hafta başında, sanatsal ve yaratıcı yönünüz ön plana çıkacak. Güçlü iletişim becerisi gerektiren ticari pazarlıklarda ise avantajlı bir konumda olacaksınız. Bu hafta artan sosyal becerileriniz sayesinde, yeni gireceğiniz ortamlarda yeni insanlarla tanışma imkanı bulacaksınız. Hafta ortasından itibaren, yakın çevreniz ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirecek, ilişkilerinizi tazeleyeceksiniz. Sorun yaşadığınız ilişkilerinizde, inisiyatif almanız için iyi bir dönemdesiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve Salı günü, kendinizi daha rahat hissedip, daha dengeli bir ruh halinde olacaksınız. İş yerinde ya da ilişkinizde yaşanabilecek olası sorunlar ise, size her zamankinden daha zor gelecek. Bu hafta, başka insanların sorunlarını dinlemek için doğru bir zaman değil. Hafta ortasından itibaren, iletişim becerilerinizdeki artış, zor durumların üstesinden daha kolay gelmenize yardımcı olacak. Sanatsal aktivitelere yönelmek için iyi bir zamandasınız, yaratıcı yönünüzü ortaya koymaktan asla çekinmeyin.

İkizler burcu

Hafta başında, çevrenize karşı sergileyeceğiniz uyumlu tavırlar sayesinde, ilişkilerinizde daha huzurlu olacaksınız. İletişim becerilerinizin son derece güçlü olduğu bir dönemdesiniz. Bu durum, sorunlarınızı çözmede size avantaj sağlayacak. Hafta ortasından itibaren, profesyonel yaşamınızda önemli gelişmeler olacak. Başarının keyfini süreceğiniz iyi bir zamandasınız. Bu hafta, mevcut ilişkilerinizi geliştirmek için de iyi bir dönem.

Yengeç burcu

Hafta başı, sezgisel yetilerinizin daha kuvvetli olacağı ve duygularınızla temas içerisinde olacağınız bir dönem olacak. İçine kapanık bir insan olsanız dahi, sosyalleşmek ve yeni bir ilişkiye başlamak için iyi bir zaman. Eğer hoşlandığınız biri varsa, duygularınızı açabilir ve sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren, büyük resme odaklanırken, küçük pürüzleri görmezden gelebileceksiniz. Fikirleriniz, birçok insan tarafından kolaylıkla kabul görecek. Bu hafta rüyalarınız daha berrak, psişik yetenekleriniz de ön planda olacak.

Aslan burcu

Pazartesi ve Salı günlerinde, sosyal açıdan kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. İletişim kurarken, kullandığınız sözlere dikkat edin, yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bu hafta konuşmaktan ziyade dinlemek, sizin için daha iyi olacak. Romantik ilişkinizde, planlarınızın ve düşüncülerinizin farklılaşması üzerine gerginlikler çıkabilir. Ancak hafta ortasından itibaren, içsel dengenizi bulup ilişkilerinizde daha uyumlu olacaksınız. Yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek için, iyi bir zaman olacak.

Başak burcu

Hafta başında, rahatlamak, sosyalleşmek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için iyi bir dönemde olacaksınız. Yakın ilişkilerinizde, sevginizi ifade edebileceğiniz imkanı bulabileceksiniz. Hafta ortasından itibaren, yaratıcı yönünüz ön plana çıkarken hayal gücünüz de her zamankinden daha kuvvetli olacak. Bu durum, profesyonel yaşamınıza olumlu olarak yansıyacak ve yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı olmanıza imkan sağlayacak. Bu hafta, iletişim becerilerinizi sorunlarınızı çözmede kullanmak için de iyi bir dönem.

Terazi burcu

Hafta başında, kendinizi daha özgüvenli hissedecek, sosyal ortamlarda daha rahat olacaksınız. Bu durum, çevrenizdekilerin sizi çekici bulmasına neden olacak. İş anlaşmaları ya da alım-satım işlemleri yapmak için iyi bir dönemdesiniz. Hafta ortasından itibaren, artan enerjiniz yeni projelere başlamak için gereken motivasyonu size sağlayacak. Bu hafta kendinizi daha cesur hissedeceksiniz, bu da zor görevlerin üstesinden gelmeniz için gerekli inisiyatifi almanızı sağlayacak. Sizin için önemli olan birini, etkilemek için iyi zamandasınız.

Akrep burcu

Pazartesi ve Salı günleri, hoşlandığınız kişiye sevdiğinizi söylemek ve aşkınızı göstermek için doğru bir zaman. Belki bir hediye ya da onun için yapacağınız özenli bir hazırlık, sevginizi göstermek için iyi bir fırsat yaratabilir. Hafta ortasından itibaren, daha hassas, yaratıcı olacak ve renkli bir hayal gücüne sahip olacaksınız. İletişim kurma biçiminiz her zamankinden daha naif olacak, bu da daha çekici ve romantik görünmenizi sağlayacak. Büyük resmi görmek ve düşüncelerinizi başkalarına aktarmak için iyi bir dönem.

Yay burcu

Hafta başında, rahat tutumunuz yakın çevrenizdeki insanların sorunlarıyla uğraşmak istemediğiniz algısını yaratacak. Onları dinlemediğinizi ve ilgilenmediğinizi hissetmelerine sebep olabilir. Olaylara karşı sergilediğiniz pasif tutum, kaçınmaya çalıştığınız bir anlaşmazlığa da yol açabilir. Hafta ortasından itibaren, sahip olacağınız özgüven, cesaret ve güç duyguları, rekabetçi aktivitelere katılmak için doğru bir zamanda olacağınıza işaret. Aynı zamanda, zor projelerin üstesinden gelmek için de iyi bir fırsat.

Oğlak burcu

Hafta başında, güçlü iletişim becerileri çatışmaların üstesinden gelmenizi kolaylaştıracak. Romantik ilişkilerinizde atacağınız yeni adımlar için iyi bir haftayken, iş anlaşmaları ya da müzakere yönünden dikkatli olmanız gereken bir dönem. Hafta ortasından itibaren, rahatlamak ve sosyalleşmek için keyifli ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu hafta, sezgileriniz daha kuvvetli olacak. Bu da, iç sesinizi dinlemenize yardımcı olurken, kararlarınızı kolaylıkla vermenizi sağlayacak.

Kova burcu

Hafta başında, romantik ilişkinizdeki fikir ayrılıkları gerilimin artmasına neden olabilir. Keşfetme isteğinizi, ilişkinizdeki huzuru korumak için bastırmaya çalışmak, kendinizden ödün vermenize sebep olabilir. Hafta ortasından Cuma akşamına kadar, Ay’ın Kova burcunda olması sizi daha hassas ve duygusal hissettirebilir. Duygularınızla temas halinde olmanız, ilişkinizdeki sorunları konuşmak için de iyi bir fırsat sunabilir. Ay’ın burcunuzda olması, sezgilerinizin de daha kuvvetli olacağı anlamına gelir. İnsanlara karşı daha çok empati kuracağınız bir haftadasınız.  

Balık burcu

Hafta başı, romantik ilişkinizi başlatmak, bir ilişki içerisindeyseniz de bir adım ileri taşımak için iyi bir zaman olacak. Bu hafta daha merhametli ve romantik hissedeceksiniz, bu da ilişkilerinizde uyum içerisinde olmanızı sağlayacak. Hayal gücünüz ve sezgileriniz çok canlı olacak. Yeni hobiler edinmek ve dinlenmek için iyi bir dönemdesiniz.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP