Koç burcu

Ay, Güneş ve Jüpiter’in konumları, bu haftanın sizin için güzel hislerle başlamasını sağlıyor. Çarşamba günü Ay ve Satürn’ün Oğlak burcunda buluşması, bu hisleri biraz sakinleştirebilir. Eğer bu birkaç gün içerisinde ertelediğiniz bir göreviniz olduysa, bu size vicdan azabıyla hatırlatılabilir. Ancak eğer tüm görevlerinizi tamamladıysanız, herkesten daha fazla çalışmış olduğunuz ortaya çıkabilir. Eğer gözden kaçırdığınız bir şeyler varsa, bunları telafi etmek için zamanınız olacak. Dolunayda grup aktiviteleri öne çıkacak ve gruptaki rolünüz belirgin bir şekilde ortaya çıkacak.

Boğa burcu

Gezegenlerin konumları bu hafta sizi bir gerilim hattının içine sokabilir. Profesyonel ortamınız, hırslarınız ve ailenizin ihtiyaçları strese yol açabilir. Aslında, ne zaman neyi yapmak istediğinize kendi dört duvarınız arasında karar vermeyi tercih ediyorsunuz. Bu planlarınız sekteye uğrar, işvereniniz sizden farklı görevleri yerine getirmenizi isterse sinirlenebilirsiniz. Uranüs’ün konumu bu hafta isyankar davranışlara eğilimli olmanıza yol açabilir.

İkizler burcu

Yanınızda birlikte dünyayı değiştirmek istediğiniz biri var. Bu kişiden aldığınız fikirler, size de ilham veriyor. Bu hafta Kova burcundaki Ay tutulması ile sınırınıza ulaşacak, kendinizi şaşırtacak bazı adımlar atacaksınız. Bir grupta çok aktif bir konuma gelebilir, eski olumsuz deneyimleriniz yüzünden korkular yaşayabilirsiniz. Dolunay ile birlikte tavrınız değişecek, yeni deneyimler yaşayacak ve belleğinizde pozitif anılar oluşturacaksınız.

Yengeç burcu

Bu hafta gezegenlerin konumları hassas Yengeç burcunun daha duygusal olmasına neden olabilir. Duyguların yoğunlaştığı böyle dönemlerde mantıklı kararlar almakta zorlanabiliriz. Kendi bilincimize karşı hareket edebilir ve kendimizi incitebiliriz. Ayrıca kendi duygularımıza çok fazla yoğunlaşarak başkalarının duygularını göz ardı edebilir ve onları incitebiliriz. Bu hafta özellikle duygusal konularda dikkat etmek gerekli. Uranüs’ün konumu bunu zorlaştırıyor. Adil olmak konusunda dikkatli olmakta yarar var.

Aslan burcu

Güneş’in konumu bu haftaya güçlü ve iyimser bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Çarşamba ve Perşembe günleri gezegenlerin konumları biraz daha zahmetli günler geçirmenize yol açabilir. Mars’ın konumu dolayısıyla Aslan burçları zorlu karşılaşmalarla uğraşmak durumunda kalabilir. Bu kızgınlığın ve saldırganlığın nereden geldiğini iyice analiz etmeniz oldukça önemli. Kendi bakış açınızda çok ısrarlı davranırsanız, içinde bulunduğunuz durumları zorlaştırabilirsiniz.

Başak burcu

Venüs’ün konumu kimseyi kırmamak için oldukça dikkatli davranmanızı sağlıyor. Bununla birlikte Mars’ın konumu da güçlü durup ciddi kararlar vermenize neden oluyor. Tercih ettiğiniz şeyler konusunda tam bir farkındalık sahibi olmazsanız sorun yaşayabilirsiniz. Sizin için doğru ve önemli konular bu hafta kristal berraklığına kavuşacak. Neler olup bittiği ve bu konuda neler hissettiğiniz konusunda biraz durup düşünmelisiniz. Verdiğiniz kararlar, sizi mutlu etme potansiyeline sahip olmalı. Ne tür bir işin sizi gerçekten mutlu edeceği konusunda düşünmeniz oldukça önemli.

Terazi burcu

Aksiyon almak için sınırsız bir heyecan mı hissediyorsunuz? Bu hafta gezegenlerin konumları buna yol açabilir. Başka insanlara bağlanmak isteyebilir ancak bu konuda endişeli hissedebilirsiniz. Dolunay nedeniyle hisleriniz oldukça yoğun bir hale gelebilir. Topluma ait olmadığınızı düşünebilir, kendinizi herkesten farklı hissedebilirsiniz. Hak ettiğinizden daha düşük bir konumda olduğunuzu düşünebilir, bunu telafi etmek için kendi öneminizi gerektiğinden daha fazla vurgulama ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Akrep burcu

Mars’taki gerileme ve Uranüs’ün konumu dünyayı ve içinde bulunduğunuz durumları tamamen farklı bir bakış açısıyla değerlendirmenizi sağlayabilir. İyi durumları gereğinden fazla büyütebilir, kötü durumları görmezden gelmeye eğilimli olabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter’in konumu kendi davranışlarınız hakkında farkındalık sahibi olmanızı ve kendinizi doğru şekilde kontrol edip buna göre hareket etmenizi sağlayabilir.

Yay burcu

Bu haftanın başlangıcında sahip olduğunuz iyimserlik, Çarşamba günü gezegenlerin konumları nedeniyle yok olabilir. İş yerinizi etkileyen devrimsel düşünceler ortaya çıkabilir. Bu düşünceler karışıklıkların oluşmasına neden olabilir. Böylece bazı durumları yeniden gözden geçirmeye ve eski fikirleri yeniden uygulamaya istekli olabilirsiniz. Ay tutulması, bir soruna takılıp kalmak yerine daha yaratıcı olmanızı sağlayacak.

Oğlak burcu

Bu haftaya umutlu bir başlangıç yapıyor ve bazı eylemleriniz için ilham buluyorsunuz. Bu hafta gezegenlerin konumları, uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz “ya şimdi ya asla” duygusunu hayatınıza çekiyor. Kendi kaderinizi tayin etmek için önemli bir karar bekleme aşamasında olabilir. Çarşamba günü yaşayacağınız bir engelleme, cesaretinizi kaybetmenize neden olabilir. Ancak Perşembe günü oluşacak gezegen konumları yeniden harekete geçmenizi sağlayacak. Dolunayın tadını çıkarın ve duygularınızı keşfedin. Ay ve Mars’ın Kova burcuna geçişi ile bu hafta çok çılgın şeyler yapabilirsiniz!

Kova burcu

Bu haftaya sabırsız ve gergin bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu dönemde davranışlarınıza dikkat etmeli, daha önce işe yaramayan davranış kalıplarından uzak durmalısınız. Sabırsızlığın katlanılmaz duruma gelmesi, daha sonra pişman olacağınız eylemlere yol açabilir. Bu hafta uzun süredir hafife aldığınız duyguları kabul etmek durumunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar, hayatınızdaki olumsuz gidişatın nelerden kaynaklandığına ışık tutacak ve değişim için bir kapı açacak.

Balık burcu

Bu haftanın başlangıcında Güneş’in konumu ile kendinizi iyimser ve güçlü hissedeceksiniz. Arka planda çalışmaya devam ederken kendinizi net bir şekilde görebileceksiniz. Bazı fırsatlar, işinizde daha iyi konuma gelmenizi sağlayabilir. Topluluktaki rolünüzle ilgili ele alınması gereken ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluk almak ve harekete geçmek, durumların düşündüğünüzden daha iyi sonuçlanmasını sağlayabilir.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP