Koç burcu

Mars ve Uranüs’ün artırdığı gerilim, sizi geleceğe yönelik eylemlerde bulunmaya yönlendiriyor. Venüs’ün konumu, iş alanınızla ilgili gelişmelerin yanı sıra, toplumsal konularda sorumluluk almak istemenize yol açıyor. Hafta başında riskli eylemlerden kaçınmanız yerinde olacak. Yeni Ay ile birlikte olabildiğince çok insanın yararına olacak eylemlerde bulunmak isteyeceksiniz. Sağlık konuları ise olumlu görünüyor. Sizin için ılımlılık, sabır ve farkındalık dolu bir hafta olacak!

Boğa burcu

Uranüs ile gerginlik içerisinde olan Mars, profesyonel dünyada rahatsız edici bir konumda bulunmanıza neden olabilir. Ancak size verdiği cesaret, size uymayan bir durumda daha iyisini yapma isteği doğuracak. Bu cesaret, hafta içinde kişiler arası temaslarınız üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Perşembe günü, özellikle dikkatli olunması gereken bir ateş hattına işaret ediyor. Perşembe gününden itibaren daha sessiz ve temkinli olma eğiliminde olacaksınız. Pazar gününden itibaren üzerinizdeki baskıdan kurtulabileceksiniz.

İkizler burcu

Merkür ile Venüs’ün konumları yeni haftaya pozitif duygularla girmenizi sağlarken, hafta ortasından itibaren uyum içinde olmakta zorlanabilirsiniz. Bir şeyler sizi kışkırtabilir ve huzursuz edebilir. Kabul etmek istemediğiniz bir çaresizlik duygusu su yüzüne çıkabilir. Perşembe günü Merkür’ün konumu yardıma koşacak ve işleri çabucak düzene sokacak. İçinizdeki itici gücü keşfederek olumsuz durumların üstesinden gelebilirsiniz.

Yengeç burcu

Jüpiter ile Neptün’ün konumları, güçlü hisler içinde olmanıza neden olacak. Bu güçlü hisleri hassas bir şekilde ele almalısınız. Zihniniz bazı şeylerin ne kadar mantıksız olduğunu fark ederse, bu durumu geleceğiniz için yeni bir yol çizmeye yönlendirin. Mars ve Uranüs arasındaki gerilim, ani anlaşmazlıklara neden olabilir. Yeni Ay ile birlikte, duygularınızı akılcı bir şekilde ele almanız elzem duruma gelecek. Eleştirileri geride bırakarak objektif davranmaya çalışın.

Aslan burcu

Yeni haftanın başlangıcında bir şeylerin eksikliğini hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısından itibaren parasal konularda tartışma yaşayarak oldukça duygusal hale gelebilirsiniz. Finansal konular para ile ilgili olmaktan çıkarak sizin bireysel alanınıza müdahale etme haline gelebilir. Somut çözümler bulunmazsa, duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşabilir. Hafta sonuna doğru durumları düzgün bir şekilde analiz etmeniz daha kolay bir hale gelecektir.

Başak burcu

Bir şeyler doğru gitmediğinde, Başak burcu genellikle bunu ilk fark edendir. Hafta başında zorlu durumları tamamen kavrayamadığınızı hissedebilirsiniz. Haftanın ortasından itibaren işaretler daha açık hale gelecek. Mars ve Uranüs arasındaki gerginlik, özgüven eksikliklerinde, ihmal edilmişlik hissine ya da bir şeyleri kaçırmakta olduğunuz duygusuna dönüşebilir. Güçsüz olduğunuz durumları aşırı vurgulamak yerine, benlik saygınıza odaklanmalısınız.

Terazi burcu

Bu hafta gerçekleşen Mars ve Uranüs gerginliği, ihtiyaçlarınızı dürüstçe dile getirmenizi gerekli kılıyor. Merkür’ün Başak burcundaki konumu, her şeyi detaylı bir şekilde analiz etme ihtiyacı doğuruyor. Ancak bazı durumlara çok yakından bakarsanız, küçük meseleler yüzünden rahatsız olabilir ve genel bakış açınızı yitirebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren büyük resmi görme yeteneğiniz gelişiyor. İnsani gereksinimlerinize daha fazla eğilmeli, katı kurallardan olabildiğince kendinizi sıyırmalısınız.

Akrep burcu

Uranüs ve Mars’ın gerilimli konumları hayatınızda mutlaka karşıt güçler olarak savaşmak zorunda değil. Bu iki gezegen, iyi bir amaç için birlikte savaşabilirler. Bu durum sizin kurban konumundan çıkarak kahraman konumuna gelmenizi sağlayabilir. Venüs’ün Akrep burcuna ulaşması ile barışçıl konumunuz güçlenir. Hedefinize ulaşmak için savaşmalı mısınız, yoksa meseleleri barışçıl bir bakış açısıyla mı ele almalısınız? Bu çelişkiyi çözerek hedeflediğiniz noktaya daha kolay ulaşabilirsiniz.

Yay burcu

Mars ile Uranüs’ün gerginliği sizi sabırsız bir ruh haline sokabilir, ancak hayatınızdaki meseleleri hallederken çok fazla hızlanmamaya dikkat etmelisiniz. Eylemlerinizin toplumsal olarak kabul edilmesi sizin için önemli bir arzu haline gelebilir. Jüpiter ile Neptün’ün bağlantısı, eylemlerinize bir kaldıraç etkisi sağlar. Düşündüğünüzden daha fazla güce sahip olmanız ve yapmanız gerekenleri en iyi şekilde yapmanız bu hafta çok kolay!

Oğlak burcu

Kendinizi kısıtlamak için özel bir çaba sarf etseniz bile, insanların üzerinde önemli bir etkiniz var. Cesur ve tamamen doğal olarak hareket ederek, başarmak istediklerinizin çok daha hızlı bir şekilde önünüze geldiğine şahit olabilirsiniz. Bu hafta gezegenlerin konumları size ihtiyaç duyan birilerini görmezden gelmenize neden olabilir. Yakın çevrenizde sessiz kalan kişilere iyice bakın ve onlara her şeyin yolunda olup olmadığını sorun. Bu insanlar sizin onları fark etmenizi istiyor.

Kova burcu

Bu hafta, önceki haftalarda olduğu gibi sosyal olarak hareketli bir atmosferle başlıyor. Büyük değişiklikler için verilen sözlerin tutulması ve uygulanması gerekiyor. Bu hafta ılımlı tavrınızı sürdürerek hayatınızdaki baskıyı daha iyi yönetebilirsiniz. Kurban rolünden çıkarak, daha önce yaşadığınız acıları kişisel bir avantaj haline getirebilirsiniz. Finansal problemler su yüzüne çıkabileceği için bütçenizi dikkatli yönetmenizde fayda var.

Balık burcu

Boğa yolunda ilerleyen Uranüs, iletişim alışkanlıklarınızda değişikliklere neden oluyor. Kendiniz için önemli olan bir konuda cesurca konuşma amacı belirleyerek, meslektaşlarınız tarafından daha iyi karşılanabilirsiniz. Bu hafta insanların üzerinde düşündüğünüzden daha etkili olacaksınız. Kendinizi daha fazla ortaya koyarak, önemli projeler için akıllara gelen ilk kişi olmayı başarabilirsiniz. Daha huzurlu ve insancıl bir atmosferin oluşumunda önemli bir rol oynayacaksınız.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP