Koç burcu

Bu hafta uzun zamandır beklettiğiniz o cesur kararı verebilirsiniz. Güneş ve Merkür’ün konumları, zihinsel performansınızı etkileyen nitelikte. Ancak fazla cesaret sizi körleştirirse, kendinizi kontrol altında tutmakta zorlanabilirsiniz. Aslan burcunun konumu benlik saygınızı güçlendiriyor. Kişisel alanınızı genişletmek için cesur hamleler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sizi neyin kısıtladığının farkına varabilir ve başarımlarınız için çıtayı daha yukarı koyabilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta hayatınızda bazı değişikliklerin farkına varacaksınız. Kendinizi yeniden konumlandıracak, çalışma arkadaşlarınızın arasındaki yerinizi netleştireceksiniz. Bazı ilişkilerinizde gerilim meydana gelebilir. Venüs ve Satürn’ün konumu bunun için oldukça müsait. Çaba harcamalı ve profesyonel davranmalısınız. Yaşam tarzı alışkanlıklarınızın fazla pahalı olduğunu fark edebilir ve bazı giderlerinizi azaltabilirsiniz.

İkizler burcu

Ay bu hafta İkizler burcunda bulunuyor ve bu da sizin diğer insanlarla iletişim kurma isteğinizi uyandırıyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor, hayatı sevinçle ve daha kolay bir şekilde yaşamak ve bu neşeyi paylaşmak istiyorsunuz. Bu hafta gezegenlerin konumları sizi sabırsızlaştırabilir. Ancak aynı zamanda şaşırtıcı ve cesur teklifleri kabul ederek yeni şeyler denemeye de meyilli olabilirsiniz. Heyecan verici deneyimler için çocuksu bir merak hissediyorsanız, ilkel doğanızla çok iyi bir bağlantı içindesiniz demektir. Çarşamba ve Perşembe günleri sizi üzecek gelişmeler olabilir ama Cumartesi günü Yeniay, hayatınıza yeniden neşe getirecek.

Yengeç burcu

Bu hafta kişisel alanınızı savunma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Çok hızlı değişen hayat koşullarını iyiden iyiye düşünmek için zamanınızın olmayışı, yanlış bir şeyler söylemekten ya da işleri kötüleştirmekten korkmanıza neden olabilir. Bu hafta sessizlik içinde düşünmek için zaman ayırın. Hızlı kararlar ve fevri sözler işlerin olduğundan daha kötü bir hal almasına neden olabilir. Haftanın sonunda gezegenlerin konumları aklınızdakileri düzgün bir şekilde kelimelere dökmeniz için size güç verecek.

Aslan burcu

Mars ve Uranüs’ün konumları bu hafta biraz kafa karışıklığı yaşamanıza neden olabilir. Kaos, günlük hayatta uğraştığınız kişilerden kaynaklanabilir. Her şeyin değişmekte olduğunu hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda kendinize sadık kalın ve yerinizi bulun. Yeteneklerinize ve hayata güvenin. Bu güven eksik olursa, güncel olaylar sizi endişe verici bir duruma sokabilir. Böyle anlarda kendinize tam bir güven duymanız son derece önemlidir.

Başak burcu

Bu hafta bilinçaltınızdaki çözümlenmemiş meseleler yeniden gündeme gelebilir. Birilerine yardım etme isteğiniz tükenebilir. Sınırınız, birileri tarafından zorlanabilir. Aniden bir şeyleri yapmayı reddederseniz, bunun bir sebebi vardır. Öncelikle bu sebepleri kendinize sormakla başlayın. Bu hafta gezegenlerin konumları aynı zamanda dünya görüşünüzü de sorgulamanıza neden olabilir. Eğer gerçekten yapmamanız gereken şeyleri yapıyor, birilerine yardım etmek için aşırı verici davranıyorsanız, bu sizin benlik saygınızı zedeleyebilir.

Terazi burcu

Bu hafta Venüs’ün konumu kendinizi aşırı arkadaş canlısı hissetmenize neden olabilir. İlişkilerinizde telafi etmeniz gereken bazı durumlar olduğunun farkına varabilirsiniz. Uranüs’ün gergin konumu, rotanızı radikal bir şekilde değiştirmenizi kolaylaştırır. Ancak bu değişikliklerin çok sık gerçekleşmediğine emin olun, aksi takdirde hayatınızdaki kişiler tarafından ciddiye alınmayabilirsiniz. Ya da güvenilmez bir intiba yaratarak iş arkadaşlarınızı ve ortaklarınızı kızdırabilirsiniz. Venüs, biraz daha diplomatik olmanıza yardımcı olacak.

Akrep burcu

Cesur ve bağımsız davranmayı seviyorsunuz, ancak bu davranışlarınızı abartmanız çevrenizden tepki görmenize neden olabilir. Bazı insanlar sizi oldukça faydalı bulurken, bazıları kibirli görebilir. Aşırı cesaret eylemlerine artık gerek duymadığınızı fark etmeniz gereken bir haftadasınız. Jüpiter ve Neptün’ün konumları hayatınıza şifa veren enerjileri getirebilir. Olağanüstü cesaretiniz yeniden ortaya çıkarsa, taşkınlıklarınızın sonuçlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Yay burcu

Sabit davranışlarınızı telafi etmek için uyumluluğunuzu kanıtlamak zorunda olduğunuz bir dönemdesiniz. Sabit davranışlarınızda ve kendi bakış açılarınızda ısrarlı olmayın. Her şeyi bilme tutumunuz, sizin için zararlı olabilir. Aşırı stresli durumlara maruz kalmamak için biraz yumuşamalısınız. Enerjinizi odaklamak için gerçek hedeflerinize geri dönmelisiniz. Kişilerle olan gerilimi bir kenarda bırakmayı ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için rotanıza geri dönmeyi denemelisiniz.

Oğlak burcu

Son zamanlarda hayatınızdaki kişiler tarafından sık sık suçlandığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Bu durum, suçlamalara karşı sürekli savaş vermenize neden olmuş olabilir. Bu rolden çıkmak için yeterince güçlü olmadığınızı hissedebilirsiniz. Cumartesi günkü Yeniay, gerçek gücünüzü bulmanıza yardımcı olacak. Hafta başında bu konulara eğilebilirsiniz, masa altına süpürülmüş olan konular yeniden ortaya çıkabilir. Çarşamba günkü duygularınıza özellikle dikkat etmeli, ruh halinizin neden değiştiğini açıkça görmelisiniz. Gücünüzü hissetmek için, öfkenizin nedenlerini tespit etmelisiniz.

Kova burcu

Mars’ın bu hafta hala Kova burcunda olması, önceden düşünmediğiniz adımlar atmanıza neden olabilir. Bir problemi kışkırtmak yerine, barış teklifi yaparak insanları şaşırtabilirsiniz. Ancak bu barışı önce içinizde hissetmelisiniz, teklifiniz sadece bu şekilde inandırıcı olur. Bu hafta iyiye ve güzele odaklanın. Pazartesi ve Salı günleri her şey düşündüğünüzden daha olumlu sonuçlanabilir. Hediyeleri kabul edin ve duygularınızın tadını çıkarın.

Balık burcu

İşinizle ve gündelik hayatınızla ilgili problemler yaşıyor olabilirsiniz. Enerjiniz tükendiği için verimliliğinizden şüphe duyarsınız. Gerçekten nedenini bilmediğiniz yanlış adımlar atıyor olabilirsiniz. Bu durum bilinçaltınızı hafife almamanız gerektiğini gösterir. Bilinciniz size kendisini hissettirmeye çalışıyor, odaklanın ve enerjinizi tüketen gerçek sebepleri düşünün. Bunlara ne kadar çok dikkat eder, duygularınızı ne kadar çok keşfederseniz, kendinizi tanımanın ne kadar eğlenceli olabileceğini keşfedersiniz.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP