YAZAN: MİRAY AKIN

Doğru bir mat ve kıyafet seçimiyle yoganızı daha sağlıklı bir şekilde pratik edebilirsiniz. Daha sağlıklı ve bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olacak sürdürülebilir yoga rehberimize göz atın!


Sjorinn Petrichor Rolling Mat&Pillow Set ile kendinizle kurduğunuz bağı güçlendirirken, yastığın içerisindeki pamuk dolgu ve çevre dostu kumaş ile kendinizi doğaya daha yakın hissedeceksiniz.

Petrichor Rolling Mat&Pillow Set
SATIN AL

Yoga Bag – Kraft
SATIN AL

Matınızı dış etkenlerden koruyan Epidotte‘un kullanışlı yoga çantaları ile standart boydaki yoga matlarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Özel eşyalarınızı yerleştirmeniz için ayrı bir cebi daha bulunan bu yoga çantalarını, modunuza göre düz ya da çapraz takabilirsiniz.


Daha verimli bir yoga deneyimi için kıyafet seçimi oldukça önemli. Hareket alanınızı kısıtlamadan, bedeninizi sararken nefes aldıran ve terletmeyen kumaşları ile çevre dostu ürünler tasarlayan Saude İstanbul’un activewear koleksiyonunu radarınıza almalısınız.

Jared Kısa Tulum
SATIN AL

High Rise Legging
SATIN AL

Lando Studio’nun yumuşak dikiş teknolojisi ile tasarlanan ve hareket özgürlüğünü maksimuma çıkaran High Rise Legging spor kıyafetlerinizin olmazsa olmazı olacak. Üretim sürecinde hiçbir kimyasal maddenin kullanılmaması ile aradığınız seçim olabilir.


Sjorinn‘in geri dönüşümü destekleyen Gluggavedur Meditasyon Minderi, aradığınız konforu size sunarken lavanta aromalı iç malzemesi ile kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlayacak.

Gluggavedur Meditasyon Minderi
SATIN AL

Yoga&Pilates Matı
SATIN AL

Nui Yoga‘nın geri dönüşümlü ve ekolojik malzemelerden üretilen Yoga&Pilates Matı, denge ve konforun yanı sıra doğaya saygılı olması sebebiyle yoganın ahimsa felsefesi ile özdeşleşiyor. 5 mm’lik optimum kalınlığı sayesinde ise hem ince bir matın stabilitesini hem de kalın matlardan beklenen yumuşaklığı sağlıyor.
Miray Akın

1994 yılında Ankara'da doğan Miray, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Ardından Hacettepe Üniversitesinde Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. İnsan ve hayvan haklarına olan ilgisi, onun birçok sivil toplum örgütünde aktif bir şekilde rol almasını sağladı. Kendisini yazı yazarak ifade eden biri olarak sözlerini kaleme dökmeye tutkun...BLOOM SHOP