Instagram feed’inizde spor, motivasyon ve yüksek enerjiyi bir arada görmek istiyorsanız @missmassblog ‘u takip etmeye başlamalısınız! Yeni serimiz “Inner Bloom w/” in sıradaki konuğu Elizabeth Mas’in bir gününe konuk olduk. İşte Elizabeth Mas’in iç dünyasına yolculuk!

Güne nasıl başlarsın? / How do you start your day?

Genelde çok erken kalkıyorum. Güneş doğmadan önce, yatağımda biraz dinlenmeyi ve güne bir fincan kolajen eklediğim, hindistan cevizi sütlü matcha latte ile başlamayı seviyorum. Daha sonra kızımı okula götürüyorum ve geri döndüğümde spor yapıyorum. (Duruma göre boğazda koşuyorum veya online HIIT dersi yapıyorum ). Sonra kahvaltı!

I usually wake up very early, before the sun raise, I like to chill in bed a bit and start my day with a cup of collagen and matcha latte with coconut milk then I take my daughter to school and when I’m back I do my sports (Either running in the Bosporus or a online HIIT class). Then breakfast!

Duygusal olarak seni en iyi hissettiren rutinin, pratiğin ne? / What’s your routine, practice that makes you feel best emotionally?

Herhangi bir düzen ve rutine sahip olmak beni zihinsel olarak dengede tutuyor ve mutlu ediyor. Disiplini ve belli bir noktaya kadar aynı şeyleri defalarca yapmayı seviyorum, yukarıda bahsettiğim gibi sabahım hep aynı başlıyor ama kahvaltıdan sonra görevlerim değişiyor. Bu da hayatımı eğlenceli kılıyor ve belirsizlik ile planlı olmanın arasındaki dengeyi sağlıyor.

Having any type of order and routine keeps me “mentally in balance” and happy. I like discipline and doing the same kind of stuff over and over to a certain point, as I mentioned above my morning always starts the same but after breakfast my duties changes, that makes my life fun as well having the balance between uncertain and planed.

En çok kimden ve hangi şehirden ilham alıyorsun? / Is there someone and some particular city that inspires you, if so can you name them? 

Ablam (@claramas) hayran olduğum bir şekilde yaşıyor, benim rol modelim o! Ve eğer bir şehir benim ilham kaynağım olsaydı, orası Los Angeles (LA) olurdu.

My sister (@claramas) she lives a live in a certain way which I admire, she is my roll model. And if a city could be my inspiration would be LA.

Şu sıralar ne dinliyorsun, ne okuyorsun ve ne pişiriyorsun? / What are you listening, reading and cooking these days?

Çok çeşitli bir Spotify’ım var (Miss Mass Blog), ruh halime göre her türlü müziği dinliyorum. Şu anda okumak için zamanım olmayacak kadar meşgulüm, sadece yazın tatil ruh hali içinde kitap okuyorum. Maalesef iyi bir okuyucu değilim, boş zamanlarımda dizi izlemeyi seviyorum. Şu anda The Morning Show’u izliyorum.

I have a very diverse Spotify (Miss Mass Blog), I listen all kinds of music accordingly to my mood. Currently I’m too busy to have time to read, I only read books in summer on my off mood. I’m not a big reader unfortunately, on my free time I like to watch tv series, now a days I’m watching The Morning Show.

Gün senin için nasıl biter? / How does your day end?

Günüm eve geldiğim hep aynı rutinlerle bitiyor, bebeğime erkenden akşam yemeği hazırlıyorum, ona banyo yaptırıyorum, yatağına yatırıyorum ve televizyon programları izliyorum.

My day ends with the same routines I get home; I prepare early dinner for my baby girl, give her a bath, put her in bed and watch some tv shows.

İlginizi çekebilir: Inner Bloom w/ Chris Chavez

BLOOM SHOP