YAZAN: MİRAY AKIN

Meditasyon için ihtiyacınız olan tek şey bedeninize geri dönebilmek. Meditasyon yaptığınız alanın atmosferini değiştirip, bir meditasyon mabedi oluşturmak meditasyonda kaldığınız zamanı artırmaya yardımcı olur.


Ahşap fitillerin yaydığı çıtırdama sesleri ile Echoes Candle&Scent Lab’in sitrus ve çiçek notaları mabedinize huzuru getirecek.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Yaz Esintisi Çift Fitilli Mum
KEŞFET
THE SIM CO.
Güç Kristalleri
KEŞFET

İçinizdeki gücü uyandırmanıza destek olan The Sim Co. kristalleri meditasyon mabedenizin enerjisini yenileyecek. Kaplan gözü, dumanlı kuvars ve güneş taşının oluşturduğu Güç Kristalleri negatif enerjilere karşı kalkan oluşturacak.


Lavantanın sakinleştirici etkisini Lily’s Candlesın %100 doğal, soya yağından elde edilen Lavanta Cam Serisi Doğal Mumu ile hissedin.

LILY’S CANDLES
Lavanta Cam Serisi Doğal Mum
KEŞFET
EAURORA CRAFT
Doğal Tütsü – Healer
KEŞFET

Notalarında adaçayı, ardıç ve defne olan Aurora Craft Healer Doğal Tütsü mabedinizin en önemli destekçisi olacak. Bu canlandırıcı ve şifalandırıcı tütsü, aromatik, sıcak ve gurme kokusuyla da bedeninizi ve zihninizi sakinleştirecek. Enerjinin rahat bir şekilde akması için tasarlanan bu doğal tütsü, uzun bir günün ardından yorgunluğu atmak için birebir.


Homemade Aromaterapi’nin Buhurdan Fondüsünün içerisine damlatacağınız 2-3 damla uçucu yağ, bedeninizin enerji merkezleri olan çakralarınızın dengelenmesine destek olacak.

HOMAMADE AROMATERAPİ
Buhurdan – Fondü
KEŞFET
PRANA VIBES
5’li Palo Santo Tütsüsü
KEŞFET

Doğayı çağrıştıran odunsu kokusuyla meditasyon seansınızın en iyi eşlikçilerinden Prana Vibes Palo Santo tütsü bedeninizin ve bulunduğunuz alanın enerjisini temizleyip dengelemek için yeterli olacak.

Yoga eğitmeni, üç çocuk annesi ve her zaman öğrenci Zeyneb Uras’ın yaşamına dair araştırmalarını, pratiklerini ve gerçeklerini sunduğu SENSİN kartları, özünüzdeki güce, sevgiye, huzura ulaşmanız için bu meditasyonunuza eşlik edebilir.

ZEYNEB URAS
Sensin Kartları
KEŞFET
NUI YOGA
Yoga ve Pilates Matı
KEŞFET

Nui Yoga‘nın ekolojik malzemeler ile üretilen Yoga ve Pilates Matı, iç ve dış dünyanız arasında kuracağınız bağın en önemli ortaklarından biri olurken, dengeyi yeniden keşfetmenizi, yeteneklerinizi canlandırmanızı sağlayacak.
Miray Akın

1994 yılında Ankara'da doğan Miray, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Ardından Hacettepe Üniversitesinde Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. İnsan ve hayvan haklarına olan ilgisi, onun birçok sivil toplum örgütünde aktif bir şekilde rol almasını sağladı. Kendisini yazı yazarak ifade eden biri olarak sözlerini kaleme dökmeye tutkun...BLOOM SHOP