Instagram fenomeni Siobhan Ferguson 19 yıl önce Londra’ya taşındığında, Londra’nın pek de güzel bir şehir olmadığını düşündü.

Şehrin “kalabalık, koşuşturmalı ve puslu” bir ortamı olduğuna kanaat getirdi. Ancak sonraları, bankacı olarak çalışırken öğle molasında gittiği Somerset House gibi mekanların ve sokaklarda dolanırken rastladığı monotonluktan çok uzak olan mahallelerin aslında şehri ne kadar güzelleştirdiğini fark etti.

Bu yüzden de Pretty City London adlı bir Instagram hesabı açarak şehrin bu farklı yüzünü herkesle paylaşmaya karar verdi. 310 binden fazla takipçisiyle Pretty City London hesabını bizde yakın markaja alarak Londra’da bu yaz uğramak isteyebileceğiniz birbirinden güzel mekanlara bir göz atalım istedik.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”300″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Slayt Gösterisi” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

BLOOM SHOP