Kişiliğiniz, beklentileriniz, değerleriniz ve zevkleriniz üzerinde etkili olan burç özelliklerinizi hayatın anlamını bulmak için değil de cinsel hayatınıza renk katacak seks pozisyonları belirlemek için kullanmaya ne dersiniz?


İyi olma halinin ve iyi olma haline oldukça büyük bir etkisi olan romantik ilişkilerin olmazsa olmazı cinsel hayat, tabuların arkasında bırakılmaya çalışılsa da insanların kendilerini ifade edebilmeleri, bağ kurabilmeleri ve enerjilerini yönetebilmeleri konusunda en etkili ve doğal yöntemlerden bir tanesi. Siz de burç özellikleriniz doğrultusunda cinsel hayatınızı renklendirmek, kendinize uygun seks pozisyonları belirlemek ve cinsel eğilimlerinizi bulmak istiyorsanız bu yazıya mutlaka bir göz atın!

Koç

Koç burcu genellikle iddialı, zaman zaman agresif ve domine ettikleri cinsel hayatın tadını çıkarmaktan hoşlanır. Partnerinin peşinde olmak yerine, peşinden koşulan olmayı tercih eder. Duygusal oyunlar yerine hazza hızlı ulaşmak hedefindedir. Saçlarının okşanması ve küçük dokunuşlardan keyif alır.

Seks Pozisyonları: Caliper, Butterfly

Boğa

Cinsel hayatında da duygularına ve hatta duyularına yer vermekten hoşlanan Boğa burcu, sesler, kokular, dokular ve partnerlerinin dokunuşlarıyla uyarılmaktan keyif alır. Cinsel ilişki sırasında ortaya koyduğu ve beklediği her davranış, ilişkinin boyutunu değiştiren ve ilişkiyi derinleştiren bir etki bırakır. Enerjisini boşa harcamayı veya partnerlerinin peşinden koşmayı sevmez.

Seks Pozisyonları: Thirst, Scorpion

İkizler

İkizler burcu, cinsel arzularını karşı tarafa aktarmak ve hatta aksiyon almak konusunda oldukça cesur ve rahattır. Kirli konuşmalar, beklenmedik anlarda gelen seksüel temaslar veya partnerlerinin aklına gelemeyecek olan eğlenceli deneyimlerle doludur. Flört etmek ve cinsel ilişkiyi en keyifli hale dönüştürmek İkizler burcunun uzmanlığıdır.

Seks Pozisyonları: Venus, The Necklace of Venus

Yengeç

Yaratıcı ve duygusal bir cinsel hayattan keyif alan Yengeç burcu partnerine alıştıktan sonra adeta ışıldar. Oldukça sezgiseldir, dolayısıyla partnerinin isteklerini anında fark eder. Onun için seks, sevgi ve şehvetin ahengidir. Uyarılmak kadar partnerini uyarmayı da sever. Oral seks onu heyecanlandırır.

Seks Pozisyonları: Watering Can, The Yogi

Aslan

Tutarlı ve oldukça güçlü cinsel güdüleriyle tanınan Aslan burcu, partnerini, çekiciliği ve şehvetli sözleriyle baştan çıkarmaktan hoşlanır. Partnerine sadece orada bulunarak bile zevk veren bir kimyası vardır. Tutkulu ve özenli bir partner olan Aslan burcu için sık sık pohpohlanmak önemlidir. Baştan çıkarılmaktan ve ön sevişmeden haz alan Aslan burcu, sırtının okşanmasına da bayılırlar.

Seks Pozisyonları: Captain, Cowgirl

Başak

Yüksek enerjisiyle bilinen Başak burcu, seksüel ve duygusal birlikteliklerden oldukça fazla haz alır. Beklenmedik dokunuşlarla dolu bir ön sevişme tüm ilgisini partnerine kanalize etmesinde yardımcı olur. Şatafatta hoşlanmaz ve zevk almayacağını düşündüğü hiçbir hamleye kalkışmaz.

Seks Pozisyonları: Aphrodite, Shining

Terazi

Duyarlı ve rafine zevkleriyle bilinen Terazi burcu, konu cinsellik ve seks olduğu zaman da kendinden asla ödün vermez. Oyuncu dokunuşlardan tahrik olan Terazi burcu için imalarla dolu bir konuşma da ön sevişme sayılabilir. Kaliteli kumaşlar, ortama uygun bir müzik ve kışkırtıcı dokunuşlar ile Terazi burcu, rafine zevklerini partnerine de tattırır!

Seks Pozisyonları: Venus, The Soft Rock

Akrep

Tutku, şehvet ve cinsellik Akrep burcu için olmazsa olmazıdır. Drama ve heyecan dolu bir cinsel hayattan beslenen Akrep burcu güç, kontrol ve hakimiyet içeren seksüel davranışlardan hoşlanır. Senaryolarla süslediği cinsel hayatında, partneri için ayırdığı farklı ve renkli karakterler vardır!

Seks Pozisyonları: Bow, Hot Lunch

Yay

Meraklı ve sürekli arayış içinde olan Yay burcu, konu yatak odası olduğunda, bir yatakla sınırlı kalmaktansa yeni mekanlar, oyunlar ve dokunuşlar keşfetmeye bayılır. Canı hızlı sıkılan ve sürekli yenilik isteyen Yay burcu, kendini bile şaşırtacak spontane seksüel hamleleriyle kendi ateşini de canlı tutmayı başarır.

Seks Pozisyonları: X Marks the Spot, Reverse Cowgirl

Oğlak

Tıpkı Akrepler gibi baskın cinsel kimlikleriyle tanınan Oğlak burcu da yüksek libidosu ve cesur tavırlarıyla partnerini bambaşka dünyalara götürmekten hoşlanır. Yüksek libidosunu harekete geçirmek için bacaklarına ve diz kapaklarına dokunulmasından çok hoşlanır. Cinsel hayatını kendi sınırları içinde dolu dizgin yaşamaktan zevk alır.

Seks Pozisyonları: Coital Alignment Technique, Missionary

Kova

Entelektüel ve idealist kişiliğe sahip olan Kova burcu, beklenmedik ve alışılmadık seksüel tarzıyla öne çıkar. Partnerini baştan çıkarmak ve kontrolü ellerinde tutmak cinsel hayatlarındaki önceliklerindendir. Zekadan, zeki konuşmalardan ve tahrik edici dokunuşlardan zevk alan Kova burcu, seksüel fantezilerini açıkça konuşmak yerine partnerine zekice ipuçları bırakmayı sever.

Seks Pozisyonları: Twisted Amazon, Aerial Dancer

Balık

Agresif tavırlara ihtiyaç duymadan partnerlerini cezbetmenin türlü türlü yollarını bulur. Romantik ve duygusal halleri, cinsel hayatının da önemli bir parçasını oluşturur. Eğlenceli ve oyuncu tavırlarla cezbetmekten ve cezbedilmekten hoşlanır. Hayal gücünü kullanarak partnerinin isteklerini karşılamaktan da büyük keyif alır.

Seks Pozisyonları: Yin Yang, Lotus

BLOOM SHOP