Bizi koşulsuz seven, her zaman destekleyen ve doğruyu gösteren babalarımıza en güzel hediyeleri almak isteriz. Onları ne kadar çok sevdiğimizi anlatacak olan o doğru hediyeyi bulmak bazen zor olabilir. Siz de henüz babanıza ne almanız gerektiğine karar veremediyseniz babalar günü hediye önerileri listemize bir göz atın. İşte babalarımıza onları ne kadar çok sevdiğimizi anlatmamıza yardımcı olacak hediye önerilerimiz!

Homemade Aromaterapi Tıraş Sonrası Bakım Paketi

Tıraş olan babalar için tıraş sonrası bakım kremi, tıraş losyonu ve vücut ovmasından oluşan bu paket ideal bir hediye. Yüzde 100 saf uçucu yağlar ve soğuk sıkım sabit yağlar ile formüle edilen tıraş sonrası bakım paketi, cildi besleyen, yumuşatan ve rahatlatan özel içerikleriyle babanızın sabah rutinini keyifli bir hale getirecek.

Ürünü bu linkten inceleyebilirsiniz!

Samsung Galaxy Watch Active Akıllı Saatler

Samsung Galaxy Watch Active hem şık hem de sportif babaların favorisi olacak! Fitness aktivitelerini takip etmekle kalmayan, fiziksel aktivitelerle ilgili olarak da önerilerde bulunan bu akıllı saatler giyilebilir teknoloji konusunda bir adım öne çıkıyor. Şık tasarımlarıyla günlük hayata uyum sağlayan bu akıllı saatlerle babanızın stres seviyesini, fiziksel aktivitesini, kalp ritmini ve sağlık hakkında daha pek çok şeyi takip edecek.

“The Noma Guide to Fermentation”- Kitap

İyi yaşam tutkunu babaları mutlu edecek bu kitap, wellness’dan fermantasyonun inceliklerine ve mutfak trendlerine dair birçok bilgiyi barındırıyor. Kitapta yer alan koji, kombucha, shoyu, miso, sirke, garum, laktik maya ve daha pek çok farklı tarifle beraber babanızı deneysel bir mutfak yolculuğuna çıkarabilirsiniz!

Ürünü bu linkten inceleyebilirsiniz!

Smart LED Multicolor Ampul Seti

Teknoloji meraklısı babalar için hem eğlenceli hem de sağlığı destekleyecek bir başka hediye seçeneği LED renkli ampuller! 16 milyondan fazla renk seçeneği bulunan, mum, gün batımı ve daha pek çok farklı ışığı taklit edebilen bu ampuller sirkadiyen ritme uygun ışıklandırmayı sağlarken rengarenk ve eğlenceli atmosferiyle de ruh halini destekliyor. Ayrıca Alexa ve Google akıllı ev sistemleriyle de uyumlu çalışabiliyor.

Patagonia Açık Hava Spor Malzemeleri

Açık havada zaman geçirmekten keyif alan, çevreye karşı duyarlı ve tarz sahibi babaların vazgeçemeyeceği Patagonia markası, oldukça iyi bir tercih olabilir. Kamusal şeffaflık, çalışanlar, yerel ekonomi, toplumsal ve ekolojik performanslar gibi alanlarda değer yaratan markaların sahip olduğu B Corp sertifikasına 2011 yılından bu yana sahip olan Patagonia marka kimliğiyle, kaliteli kumaşlarıyla ve sürdürülebilirliğiyle babanızın tarzına anlam katacak.

İlginizi çekebilir: Koşmak En İyi Antioksidan! İşte Düzenli Koşmanın Faydaları

BLOOM SHOP