Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri duygusal dayanıklılığınız ve içgüdüleriniz bir çeşit sınanma haline tabi tutulabilir. Ev, iş ve sorumluluklar arasında gidip geldiğiniz bir sürece girebilirsiniz. Ama bu karışıklıkların üstesinden gelip hem kişisel hem de profesyonel hayatınızda ilerleme kaydettiğinizi de fark edebilirsiniz. Çarşambadan pazara kararlılık ve dayanıklılık sizin için ön planda olacak ve başarmak istediğiniz konularda size yol gösterecek.  

Boğa burcu

Hafta içi boyunca kendinizi özgüvenli ve sosyal hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmek ve hayattan keyif almak için ideal bir zaman. Aynı zamanda iş ilişkilerinizde güçlü bir ilk izlenim yaratmak ve terfi almak gibi konularda da şansınız açılabilir. Cumadan pazara zihniniz yeni ihtimallere açılmaya başlayabilir, yeni keşiflere yönelebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenebileceğiniz bir süreçtesiniz. Bilgisayar teknolojisi ve iletişim konularında kendinizi geliştirmek istediğiniz bir hafta olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye pozitif davranış ve düşünceler, sevgi dolu bir ruh hali karşınıza aşk ve para anlamında bazı fırsatlar çıkarabilir. Çevrenizden iyi reaksiyonlar alma ve destek görme gibi konularda yenilikçi davranışlar sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde proaktif davranarak sevginin her türlü yara ve acıyı tamir edebileceğini ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonu iyi şans sizinle olacak. Yeni arkadaşlar edinebilir, sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi her zamankinden daha dikkat çekici hissedebilirsiniz ve bu da çevrenizdekilere gerçek hislerinizi açmanızı kolaylaştırabilir. Dürüstlüğünüz insanların dikkatini çekebilir. Bu nedenle bu hafta kendi haklarınızı savunmanız ve sevdiklerinizin arkasında durmanız için ideal bir hafta. Çarşambadan pazara tutkularınıza yönelebilir, iyi şansı güç ve etki yaratma konularıyla birleştirebilirsiniz. İş yaşamınızda başarı, sağlık, seyahat gibi konular gündeminizde olabilir.

Aslan burcu

Hafta içi aşk, barış, uyum, güzellik, yaratıcılık gibi konular gündeminizde olacak. Bu nedenle arkadaşlık veya aşk ilişkilerinizde daha şanslı olabilirsiniz. Her anlamda keyif dolu bir hafta geçirebilirsiniz ve rahatlayabilirsiniz. Cumadan pazara cinsel çekiciliğinizin arttığını hissedebilirsiniz. İçgüdüsellikle davranabilir tutkuyla hareket edebilirsiniz. Popülerliğiniz arttığı için yeni birileriyle tanışma ihtimaliniz de artış gösterebilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye sevgi, rahatlama ve hoş vakit geçirme gibi konulara odaklanabilirsiniz ve duygularınızı kolayca paylaşabilmeye başlayabilirsiniz. Daha az korku ve endişe sizinle olabilir. Bu nedenle bu hafta yeni flörtler veya var olan ilişkileri geliştirmek için ideal. Cumadan pazara birtakım önemli konuşmalar içerisine girebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenip farklı ortamlarla bağ kurabilirsiniz. Rüyalarınızda birtakım keşifler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki konulara farklı bir perspektiften bakmak sizi her anlamda geliştirebilir.

Terazi burcu

Haftanın ilk günlerinde sevildiğinizi hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yakın çevreniz ve ailenizle zaman geçirmek bu süreçte size kendinizi iyi hissettirebilir.Ayrıca bu günlerde romantik bir ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkinizi bir sonraki adıma taşıma kararı alabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha çekici hissediyor olacağınız bu süreçte yaptığınız alışverişlerin ucunu kaçırmamaya dikkat edin! Dekorasyon konuları, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek, yeni bir ofis veya ev almak gündeminiz olabilir. Haftanın sonuna doğru uzun süredir uğraştığınız işler nedeniyle kendinizi yorgun ve tükenmiş hissedebilirsiniz. İçinizdeki bu duyguları üretken ve yaratıcı olmaya kanalize ederek başarınızı arttırmanız olası.

Akrep burcu

Özgüveninizin ve hırsınızın arttığı bu günlerde odağınızı hedeflerinize ve onları nasıl gerçekleştirebileceğinize çevirmenizde fayda var. Hedefleriniz doğrultusunda atacağınız adımlarla kendinizi tatmin olmuş hissedebilirsiniz. Pozitif bakış açınızı kaybetmemek için fazladan efor harcamanız gereken bir süreçte olabilirsiniz. Özellikle profesyonel ve iş hayatınızda olumlu yapınızı korumanız potansiyelinizin artmasına ve veriminizin yükselmesine yardımcı olabilir. Bu günlerde sevdiklerinizle beraber zaman geçirmek size kendinizi güvende ve huzurlu hissettirebilir.

Yay burcu

Haftanın ilk günlerinde aşk ve para konusunda şansınız artıyor. Kendinizi her zamankine göre daha enerjik hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı tavırlarınızın çevrenizdeki insanlar tarafından yanlış anlaşılmaması için yeni tanıştığınız kişilerle mesafeli durmanızda fayda olabilir. Bu günlerde yeni ilgi alanlarınızı ve yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Hediyeler, övgü dolu sözler ve iyi haberler sizleri bekliyor! Özgüveniniz ve başarınızın artmasıyla elinizdeki işleri hiç zorlanmadan bitirebilirsiniz ama yine de ilginizin dağılmaması için hedeflerinize odaklı kalmaya çalışmanızda fayda var. Bütçe ile ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var.

Oğlak burcu

Sevgi alıp verebileceğiniz ve sevildiğinizi hissedeceğiniz ortamlarda kendinizi rahatlamış ve huzurlu hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizle sosyalleşmek, ailenize zaman ayırmak ve kendinizle baş başa kalmak bu süreçte size iyi gelecektir. Yaratıcı işlerle meşgul olmak, yaşam alanlarınızda yenilikler yapmak ve yeni hobilere başlamak size kendinizi iyi hissettirecektir. Haftasının son günlerine doğru sosyal alanlarda ve ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Farklı çevrelerden yeni arkadaşlar edinmek bakış açınızı geliştirmeniz konusunda size yardımcı olabilir.

Kova burcu

İçinde bulunduğunuz ilişkilerin güzel yönlerine odaklanacağınız bu günlerde yeni ilişkiler kurmak veya var olan ilişkilerinizi ilerletmek size iyi gelebilir. Huzur ve mutluluğu hayatınızın merkezine koyduğunuz yeni bir süreç sizleri bekliyor. Sosyal alanlarda kendinizi her zamankine göre daha rahat hissedebilirsiniz. Profesyonel ve iş hayatınızda kariyer odaklı yapınız size yepyeni kapılar açabilir. Başarılarınızın rehavetine kapılmadan her zamanki temponuzda çalışarak yeni hedefler belirleyebilir ve kendinizi iyi hissedeceğiniz yeni iş ortamlarına girebilirsiniz. Oto-kontrolünüzü elden bırakmayın.

Balık burcu

Yeni ilişkilerden keyif alacağınız güzel bir süreç sizler için başlıyor. Sosyal ortamlar, yeni insanlar ve hatta yeni bir kariyer sizi bu günlerde mutlu edebilir. Etrafınızdaki insanların desteğini isteyebileceğiniz bu süreç, vereceğiniz radikal kararlarla sizin için yepyeni bir hayat başlatabilir. Olumlu değişikliklerin ve şansın peşinizi bırakmayacağı bu günlerde odağınızı kendi mutluluğunuza çevirmenizde fayda var. Sosyal ortamlarda her zamankinden daha etkileyici olduğunuzu fark edeceksiniz. Yeniliklerle dolu olan bu süreçte sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanları yanınızdan ayırmamanız daha temkinli adımlar atmanızı sağlayacak.

İlginizi çekebilir: Haziran 2020 Astroloji Yorumları

BLOOM SHOP