BloomFest, daha iyi bir yaşama sahip olmanızı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, bilgilendirmek ve ilham vermek amacıyla dijital wellness sitesi Livetobloom.com‘un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Institute for Integrative Nutrition’dan sağlık koçluğu sertifikalı iletişim danışmanı Pınar Özdemir Hotiç’in iş birliğiyle tasarlanmış wellness etkinlikler serisidir.


Bloom Circle 9 Şubat 2019, İstanbul

İlk etkinlik “Yeni Yılda Enerjik, Fit ve Daima Genç” adı altında, önümüzdeki yıllarda adını daha sık duymaya başlayacağımız “mitokondriyal fonksiyonlarımız ve bütünsel sağlığımız” konularında Pınar Özdemir Hotiç, Dr. Ayşegül Çoruhlu ve Ironman İpek Onaran’ın panelistliğinde gerçekleşti.

Günlük yaşamda kolayca uygulayabileceğimiz anti aging ve sağlıklı beslenmeye yönelik bilgiler Uzman Diyetisyen Ayça Alara Aycan’ın workshop’unda sunum, soru ve cevaplarla devam etti. Astrolog Meral Erduran ise 2019 yılı astroloji ajandası hakkında davetlilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Mekan sponsoru Swissôtel The Bosphorus’un “vitality” ikramları ve Pürovel Spa&Sport’un kişiye özel el masajları ile davetlilere keyifli bir wellness deneyimi sunuldu.

Tadım, Wasa, Hayat Su, Hurom Slow Juicer, Voonka Beauty, XLS Nutrition, Sebamed ve Oriflame markalarının katkılarıyla hazırlanan Bloom Circle goodie bag’leri de etkinlik sonunda davetlilere hediye edildi.


BloomFest 25&26 Mayıs 2019, İstanbul


BloomFest 23&24 Kasım 2019, İstanbul


BloomTalk Şubat 2020, İstanbul

BLOOM SHOP