Bloom Circle, daha iyi bir yaşama sahip olmanızı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, bilgilendirmek ve ilham vermek amacıyla dijital wellness sitesi Livetobloom.com ve Institute for Integrative Nutrition’dan sağlık koçluğu sertifikalı iletişim danışmanı Pınar Özdemir Hotiç’in işbirliğiyle tasarlanmış wellness etkinlikler serisidir.

Yeni Yılda Enerjik, Fit ve Daima Genç

İlk etkinlik “Yeni Yılda Enerjik, Fit ve Daima Genç” adı altında, önümüzdeki yıllarda adını daha sık duymaya başlayacağımız “mitokondriyal fonksiyonlarımız ve bütünsel sağlığımız” konularında Pınar Özdemir Hotiç, Dr. Ayşegül Çoruhlu ve Ironman İpek Onaran’ın panelistliğinde gerçekleşti.

Günlük yaşamda kolayca uygulayabileceğimiz anti aging ve sağlıklı beslenmeye yönelik bilgiler Uzman Diyetisyen Ayça Alara Aycan’ın workshop’unda sunum, soru ve cevaplarla devam etti. Astrolog Meral Erduran ise 2019 yılı astroloji ajandası hakkında davetlilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Mekan sponsoru Swissôtel The Bosphorus’un “vitality” ikramları ve Pürovel Spa&Sport’un kişiye özel el masajları ile davetlilere keyifli bir wellness deneyimi sunuldu.

Tadım, Wasa, Hayat Su, Hurom Slow Juicer, Voonka Beauty, XLS Nutrition, Sebamed ve Oriflame markalarının katkılarıyla hazırlanan Bloom Circle goodie bag’leri de etkinlik sonunda davetlilere hediye edildi.Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP