Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (10 Mayıs – 16 Mayıs 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye hayatın denge ve huzur getirmesi sizi duygusal, sevgi dolu ve yardımsever kılabilir. Sevdiklerinizle rahatlamak ve eğlenceli etkinlikler yapmak isteyebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz ve karizmanız sayesinde sosyalleşmek için ideal bir zaman olacak. Kalabalık ortamlarda kendinizi her zamankinden daha rahat hissedebilirsiniz. Hafta sonu yoğun ve derin deneyimler yaşayabilirsiniz. Hayatınız ve sevdiklerinizin üzerinde daha büyük bir etkiniz, kontrolünüz olabilir. Yüksek mertebedeki kişi ve kurumlarla yaptığınız görüşmeler başarılı geçebilir.

Boğa burcu

Hafta içi hayatınızda yapmak istediğiniz büyük değişimleri gerçekleştirmek için elverişli olabilir. Bu değişimler hızlı ve sancısız yaşanabilir. Her zamankinden fazla olan motivasyonunuz ve ilhamınız zorlu görevlerin üstesinden gelmenizi sağlayabilir. İç güdülerinize güvenerek ilk adımı atabilir veya riskli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu ise odağınız kişisel hayatınız üzerinde toplanabilir. Evinize, duygularınıza, özellikle kadınlarla olan yakın ilişkinize daha çok dikkat verebilirsiniz. Ortaya çıkan bu derin duygular çözüme ulaşmamış sorunların pozitif bir yönde sonlanmasına alan sağlayabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kritik düşünce gücünüzdeki artış zekanızı zorlayıcı işlerin üzerinden başarı ile kalkmanızı sağlayabilir. Uzun süreli konsantrasyon, sabır, mantık isteyen işleri önceliklendirebilirsiniz. Sağduyulu, detaycı, geniş perspektiften bakan bakış açınız sayesinde uzun soluklu planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu daha büyük başarılar elde etme isteğiniz sizi daha kararlı kılabilir. Takıntılı sayılabilecek davranışlarınızı iyi amaçlar uğruna, pozitif yönde değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi zihinsel enerjinizdeki artış sayesinde konsantrasyon isteyen işleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Hızlı düşünme kabiliyetiniz ve kararlılığınız sayesinde öz güvenli bir şekilde aksiyona geçebilirsiniz. İkna gücünüzün artması bu dönemi tartışmak, iyilik istemek veya toplum önünde konuşmak için ideal kılacak. Cesur kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu kişisel istekleriniz ve sorumluluklarınız arasında dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Kararsızlığı yol açabilen bu durum size sıkışmışlık, bıkkınlık hissi verebilir. Sevdiklerinize bu durumu yansıtmamaya çalışmalısınız. Enerjinizi problemin kaynağını bulup çözmek için kullanabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye açık görüşünüz ve konsantrasyonunuz detay isteyen bir görevi başarmanızı sağlayabilir. Küçük parçaların büyük resme nasıl oturduğunu daha rahat görebilirsiniz. Pratik, verimli ve eksiksiz olacaksınız. Hafta sonu hayatınız üzerinde artan etkiniz sayesinde aksiyonlarınızın sonuçlarını kontrol edebileceksiniz. Araştırma yeteneğinizin artması sonucu gizlenmiş bilgileri, sırları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu özelliğinizi bilinçaltınızda saklanan negatif düşünce yapılarını dönüştürmek için de kullanabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya özgürlük ve bağımsızlık duygularını çok güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz. Herhangi bir engelle karşılaşmadan kendi çizdiğiniz yolda yürümek isteyeceksiniz. Tutkunu olduğunuz işler, fikirler veya insanlar için savaşmak isteyebilirsiniz. Orijinal, alışılmamış deneyimler yaşamak için risk almaya açık olabilirsiniz. Hafta sonu barışı isteğinizdeki artış sizi normalden daha kararlı ve umutlu kılabilir. Çekiciliğinizdeki artış size, çevrenizdeki kişiler üzerinde yoğun bir etki gücü sunabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya sevdiklerinizle daha spiritüel bir seviyede bağ kurabilirsiniz. Empatik ve ilgili haliniz çevreniz üzerinde pozitif bir etki bırakabilir. Kitaplar okuyarak, terapi desteği görerek veya meditasyon ile bu duygusal derinliğinizi kendi iç yolculuğunuz için de değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu sevgi ve ilgi görme isteğinizde bir artış yaşayabilirsiniz. Eğer istediğiniz ila gördüğünüz sevgi miktarı arasında dengesizlik olursa gerginlik hissedebilirsiniz. Bu durumu yalnızsanızda öz sevginiz ile deneyimleyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye iletişim gücünüzde ve zihinsel enerjinizde artış yaşayabilirsiniz. Odaklı ve şiddetli düşünebilme beceriniz çalışmanızı, araştırmanızı kolaylaştırabilir. Tutkunu olduğunuz konular daha iyi savunabilirsiniz. Savaşlarınızı doğru seçmeye dikkat edin. Cumadan pazara eski arkadaşlarınız ve aileniz ile aranızı kapatabilirsiniz. Özellikle çevrenizdeki kadınlarla olan ilişkiniz sıcak, samimi ve keyif verici geçebilir. Kolaylıkla arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi çevrenize duyduğunuz hassasiyetin artması insanları ve durumları daha kolay okumanızı kolaylaştırabilir. Yüksek empati ve algı yeteneğiniz sayesinde sözlü olmayan iletişim formlarında da anlayış gösterebileceksiniz. Duygusal ve ilgili tarafınınızı çevrenizle paylaşmak, ihtiyacı olanlara yardım etmek için kullanabilirsiniz. Hafta sonu romantik ilişkileriniz başta olmak üzere her tür sosyal ilişkinizden keyif alabileceksiniz. Çekiciliğiniz bu dönemi yeni aşklara yelken açmak için ideal kılacak.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye iletişim ve hızlı düşünme kabiliyetinizde artış yaşanabilir. Konsantrasyon, iyi araştırma ve detaycılık isteyen işleri başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi daha iyi savunabilirsiniz. Cumadan pazara ise hayat size denge, huzur ve sevgi sunabilir. Bu dönemi sevdiklerinizle keyifli aktiviteler yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Toplum içinde kendinizden daha emin hissedebilirsiniz. Sevgi dolu, ilgili ve duygusal olabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya kadar olan sürede netlik, kararlılık ve konsantrasyon isteyen tüm işlerinizi önceliklendirebilirsiniz. Uzun soluklu yatırımlar, iş teklifleri size yarar sağlayabilir. Kişisel ve profesyonel yaşamlarınızda yapacağınız her tür konuşma veya tartışma ciddiyetini koruyabilir. İletişime geçtiğiniz insanlar sizden epey küçük veya büyük olabilir. Her türlü karşı tarafa bilgili ve deneyimli biri izlenimi bırakacaksınız. Perşembeden pazara ise şefkatli, hayalperest ve idealist olabilirsiniz. Spiritüel yolculuğunuza ilk adımınızı atabilirsiniz. Materyal dünyanın çok ötesinde bir mutluluk hissedebilirsiniz.

Balık burcu

Hafta ici hayatınızda pozitif yönde değişimler yaşanabilir. İşiniz ve özel hayatınızda heyecan verici, uyarıcı deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. İçgüdülerinizin ve tutkularınızın izinden ilerlemek için ideal bir zaman olacak. Her anlamda değerlendirebileceğiniz deneysellik arayışınız, çok güzel fırsatlara dönüşebilir. Cumartesi ve pazar derin duygusal deneyimler ikili ilişkilerinizi zenginleştirebilir. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için güzel bir zaman olacak. Yeni biriyle tanışmak hayatınızda uzun soluklu bir etki bırakabilir.

BLOOM SHOP