Koç burcu

Bu hafta enerjiniz oldukça yüksek! Pazartesiden perşembeye eğlenceli ve heyecanlı olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ayrıca hafta içi, artan motivasyonunuz sayesinde yeni kararlar alabilir ve hayatınızda bazı değişiklikler yapmak için uygun bir zaman yaratabilirsiniz. Yeni bir iş ya da yeni bir ortaklık söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru duygusallık ön plana çıkmaya başlıyor sevgili Koçlar. Bu yüzden kendinizi yalnız hissedebilir veya eski ilişkilerinizi özleyebilirsiniz. Sosyal ortamlara ve arkadaş çevrenize yakın olmak size iyi gelecektir.

Boğa burcu

Yepyeni bir hafta; tatlı yorgunluklar, biraz iş güç ve sevilen arkadaşlarla dolu bir sosyallikle size doğru yaklaşıyor sevgili Boğalar. Hafta başında kendinizi özellikle fiziksel anlamda daha güçlü ve hareketli hissedebilirsiniz, pozitif enerji toplamak adına bu gücü spor ya da yürüyüş gibi fiziksel aktivitelerle değerlendirmek sizin için oldukça mantıklı olacaktır. İlerlemeye ve hızlanmaya oldukça yakınsınız. Çevrenizden göreceğiniz destek ve sevgiyle işler çok çabuk yoluna girecek. Karşılıklı iletişimlerinizde açık ve yapıcı olmaya devam edin, kazançlarını fark edeceksiniz.

İkizler burcu

Aşk hayatınızda heyecanlı gelişmeler görünüyor sevgili İkizler. Sizden aslında oldukça farklı olan birtakım insanlar üzerinde kuvvetli etkiler bırakacaksınız. Pazartesiden perşembeye yükselen bu çarpıcı aurayla girdiğiniz ortamlar size yeni değişiklikler getirebilir. İçinizden gelen sesi dinleyin ve biraz işleri akışına bırakın. Hafta sonuna doğru işle ilgili bazı problemler ve kaygılar gündeminize gelebilir. Ailenizle vakit geçirmek ve arkadaşlarınızla konuşmak bu konuda sizi rahatlatacaktır. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeye çalışın.

Yengeç burcu

Kararlı bir haftaya doğru ilerliyorsunuz sevgili Yengeçler. İş hayatınızda bazı konular kafanızı karıştırabilir ve yeni kararlar almak için gereken cesareti içinizde bulabilirsiniz. Yenilenme için doğru bir zaman olabilir ancak yine de iyice üzerine düşünüp tüm mantık süzgeçlerinden geçirmenizi tavsiye ederiz. Aşk hayatınızda bazı gelişmeler olabilir. Hoşlandığınız biri sizi kendi konfor alanınızdan uzaklaştırarak daha çok kendine yaklaştırabilir ve böylece ilişki seviyenizi daha ileri taşıyabilir. Aşkın ve şefkatin yükselişe geçtiği bir hafta içindesiniz.

Aslan burcu

Bu hafta, iletişiminiz artacak ve motivasyonunuz oldukça yükselecek sevgili Aslanlar. Romantik gelişmelerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. İlk adımı sizin atmanız gerekebilir. Ama pazartesiden itibaren artan motivasyon ve cesaret sayesinde bu adımı atmakta zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. İletişim konusunda kendinizi oldukça iyi hissedeceğiniz için bu hafta sonu yeni ortamlarda yeni insanlarla tanışarak sosyalleşebilirsiniz.

Başak burcu

Kafası karışık Başaklar, yeni haftayla yeni gelişmelere uyanıyor. Kendinizi daha cesaretli ve özgüvenli hissedeceğiniz bu haftanın başlangıcında işlerinizi biraz daha yoluna koyabilir ve sorumluluklarınıza daha çok alıştığınızı fark edebilirsiniz. Bu hafta aksiyon alma konusunda aceleci davranacaksınız. İçinizden gelen sesi dinleyin ve kafanızın karışmasına müsaade etmemeye özen gösterin. Bu hafta gündeminizde iletişim var; ikili ilişkilerde, arkadaş çevrenizde ve aile arasında daha kuvvetli bir iletişim kurmak hem size hem onlara iyi gelecek.

Terazi burcu

Açıklığınız ve dürüstlüğünüz sayesinde çevrenizden ilgi ve sevgi toplayacağınız bir hafta sizin için başladı bile sevgili Teraziler. Kendinizi hem ilişki anlamında hem arkadaş çevrenizde oldukça sosyal ve enerjik hissedebilirsiniz. Halihazırda bir ilişki içindeyseniz kendinize biraz daha yönelerek iki tarafın da nefes alması için uygun koşullar yaratmak adına iyi bir süreç. Sağlığınıza dikkat etmeli ve iş konularında temkinli olmalısınız.

Akrep burcu

Bu hafta size sevgi, arkadaşlık ve eğlence ile hızlıca yaklaşarak geliyor sevgili Akrepler. Haftanın ilk günleri kendinizi cesaretli hissedebilir, iş anlamında veya ikili ilişkilerde bazı adımlar atabilirsiniz. Duygularınızı daha yoğun hissetmeniz sonucu ilişkiniz varsa ilişki içinde bazı yeniliklerle karşılaşacaksınız, ilişkiniz yoksa da yeni bir flört söz konusu olabilir. Bazı şeyleri sürekli düşünmek yerine akışına bırakmak, anda kalmak çok önemli. Sevdiğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız pozitif enerjiyle güzel bir hafta sizi bekliyor.

Yay burcu

Oldukça enerjik ve keyifli bir haftanın içine balıklama atlıyorsunuz. Yeni projeler, sorumluluklar için mükemmel bir zaman. İçinizde o güç var ancak bazen işleri ileriye erteliyorsunuz sevgili Yaylar. Bu hafta bazı kararlar alarak işleri yoluna koymak için harika bir zaman. Ayrıca çevrenizden göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissedecek, motive olacaksınız. Sosyalliğin, iletişimin ve yaratıcılığın arttığı bir hafta. Negatif düşüncelerden, olumsuz insanlardan, yanlış anlaşılmalardan uzak durun ve sizi düşürmelerine izin vermeyin.

Oğlak burcu

Takdir göreceğiniz bir dönem sizin için başlıyor. Başarılarınız, kararlılığınız ve attığınız adımlarla çevrenizden hem destek hem saygı göreceksiniz ve ilgisini çekmek istediğiniz insanlar tarafından fark edileceksiniz. İletişim gücünüzün kuvvetli olduğu bu hafta ikili ilişkilerde gelişmeler yaşanabilir. Flörtler daha sağlam temelli ilişkilere dönebilir. Ancak bu gelişmeler için sizin de bazı uğraşlar vermeniz gerekebilir. Bireysel ve iş alanlarında nasıl cesaret gösteriyorsanız, ilişki konularında da cesaret göstermelisiniz sevgili Oğlaklar.

Kova burcu

Arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirebileceğiniz harika bir hafta sizi bekliyor. Sevgi, şefkat gibi konular ön planda, sevdikleriniz etrafınızda. Mutlu bir dönem içerisindesiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlamak için ideal bir dönem. Maddi konularda ve iş konularında biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Yeni kararlar alırken temkinli olmanız ve bütçe ayarlamalarında dikkatli davranmanız sizin lehinize olacaktır sevgili Kovalar.

Balık burcu

Yoğun bir çalışma tutkusu ve onunla gelen hızlı bir çalışma temposu sizin için geliyor. Bu hafta iş anlamında rekabetçi ortamlarda bulunabilir, gösterdiğiniz başarılarla başkalarını kızdırabilirsiniz. Anlayışlı, sempatik, destekleyici yönlerinizin arttığı bir hafta içindesiniz. Bu güzel özellikler sosyal ilişkilerinize yansıyacak ve hafta sonuna doğru ikili ilişkiler veya arkadaşlık ilişkilerinde daha netleşen tablolarla karşılaşacaksınız.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP