Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (12 Temmuz – 18 Temmuz 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi ikili ilişkileriniz daha yoğun ve heyecanlı bir hale bürünebilir. Tutkularınızı daha iyi ifade ettiğinizi ve daha rahat sosyalleşebildiğinizi hissedebilirsiniz. Cinsel çekiminizin, cesaretinizin ve aksiyona geçme isteğinizin arttığı bu dönem romantik ilişkilerinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Özünde rekabet olan herhangi bir işe, yarışa, ortaklığa girmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu içinizde büyüyen tutku ve cesareti arkasında durduğunuz bir amacı savunmak, haklarınızı korumak için kullanabilirsiniz. Tehditkar olmayan aksine çekiciliğinizi arttıran tutumunuz çevrenize patronluk taslamadan motivasyon aşılamanızı sağlayabilir.

Boğa burcu

Haftanın ilk iki günü duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Çevrenize hatta en sevdiğiniz kişilere karşı karmaşık duygulara sahip olabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizi çalkantılı bir hale sürüklerken tutku da taşıyabilir. Kendinizi ne kadar seversiniz çevrenizin de sizi o kadar seveceğini fark edebilirsiniz. Çarşambadan pazara kişisel gücünüzü ve etkinizi arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sizin özgüveninizi arttırırken hayatınızı yeniden şekillendirmenizi sağlayabilir.

İkizler burcu

Hafta içi daha samimi ilişkiler ve cinsel tatminlik arayışısında olabilirsiniz. Hassas ve duygusal tarafınız tutkulu ve seksi yüzünüzü daha çok öne çıkarabilir. Artan karizmanız ve popülerliğiniz sosyal ortamları sizin için daha keyifli ve eğlenceli kılabilir. Hafta sonu hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yüksek olabilir. Spiritüel yönünüzü kuvvetlendirecek aktiviteler ile uğraşmak, meditasyon yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle aradığınız derin ilişkileri bu sayede kurabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı genişleyen vizyonunuz ve keskin algılarınız bulunduğunuz durumlara daha geniş bir çerçeveden bakmanıza alan tanıyabilir. Sahip olduğunuz bu yeni perspektiften yararlanarak gelecek planlarınıza yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Pozitifliğiniz ve cesaretlendirici tavrınız çevreniz üzerinde motive edici bir etki bırakabilir. Cumadan pazara sahip olduğunuz iyi hisleri sevdiklerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Yeni bir romantik ilişkiye başlamak veya var olan ilişkinizi kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi güzel ve şefkat dolu hissedebilir, iyi enerjili kişi ve olayları kendinize çekebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye olan süreç; iyi haberler, coşku ve iyimserlik getirebilir. Şans hayatın birçok alanında sizi bulabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir veya sınava girebilirsiniz. Tatil rezervasyonları, yolculuk planları yapılabilirsiniz. Sosyal çekicililiğiniz ve iyi iletişim becerileriniz sayesinde sizinle ve başkaları arasındaki anlaşmazlıkları çözebilirsiniz. Cumadan pazara, sevginizi ve şefkatinizi özel birine göstermek için daha istekli olabilirsiniz. Sosyal becerileriniz ve arkadaşça tavırlarınız başkaları tarafından takdir edilebilir. Bu çekici enerjiniz ile yeni aşkları kendinize çekebilir, iltifat ve hediye alabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya geleceğinizi planlayabilirsiniz. Olumlu düşünme, geniş bakış açısı ve karar verme becerileri tercih ettiğiniz yolu görselleştirmenize yardımcı olabilir. İyi iletişim becerileriniz sayesinde girdiğiniz sosyal ortamlar daha tatmin edici bir hale gelebilir. Fikirleri kolay kavramanız ve dikkatli konsantrasyonunuz sayesinde daha az stresle çalışabilirsiniz. Perşembeden pazara, arkadaşlarınız ve ailenize manevi açıdan daha bağlı hissedebilirsiniz. Empati ve ilginin artması sosyal ilişkilerinizde canlandırıcı bir etki yaratabilir. Kitaplar, çalışma kursları, gurular, Tarot okuyucuları ve astrologlar ile manevi aydınlanma yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya romantizm ve sosyalleşme için yılın en iyi zamanı olabilir. Cinsel arzularınızın artması kendinizi seksi ve çekici hissetmenizi sağlayabilir. Arzularınızın peşinden koşarken kendinizden emin ve iddialı olabilirsiniz. Kendinizi daha çok kişiye tanıtmak veya üzerinde çalıştığınız bir projeyi çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günü, sevdiklerinizle paylaştığınız duygusal bağlarda olumlu bir enerji artışı yaşanabilir. Bu sayede yakın geçmişteki ilişki problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Özgüvenli duruşunuz ve özveriniz çevreniz tarafından takdir edilebilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı; öfke, öz kontrol eksikliği hissedebilir ve dürtülerinize göre aksiyona geçebilirsiniz. Tutkularınızın ve rekabet duygunuzun yoğunlaşması stresli bir ilişkinin daha gergin olmasına yol açabilir. Flörtlerinizde standartlarınızı düşürmemeye özen gösterebilirsiniz. Bir ilişki içindeyseniz, sevginizi cinsel hayatınıza yeni deneyimler katarak canlandırabilirsiniz. Çarşambadan pazara hayatınızın gidişatını değiştirebilecek güce erişebilirsiniz. Araştırma ve sorgulama isteğiniz gizli bilgileri ve sırları ortaya çıkarabilir. Bu dönem aynı zamanda kötü alışkanlıkları bırakmak ve ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zaman olabilir. Karmaşık ilişki dinamikleri daha net bir hale gelebilir.

Yay burcu

Hafta için, artan sosyal temas ve eğlence arzunuz, bu günleri flört için yılın en iyi zamanları yapıyor. Yumuşak ve sevecen tarafınız, cinsel isteklerinizi dengelerken kendinizi çok daha güçlü hissediyor olmanız sosyal ortamlarda popülerliğinizin artmasına neden oluyor. Hafta sonu ise size neşe ve memnuniyet getiren kişi ve durumlarla bağlantı içerisine girebilirsiniz. İçinizdeki şefkat, yakın ilişkilerinizin daha da güçlü temellerle kavuşmasını sağlayabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi daha şefkatli, yaratıcı ve idealist hissedebilirsiniz. Artan maneviyata yönelme dürtüsü, size rahatlık ve güven sağlayan maddi unsurlardan vazgeçmeden hayata bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşmanızı sağlayabilir. Bu süreçte partnerinizle daha yakın, ruhsal bir bağ kurabilir veya gerçek bir bağ kurabileceğiniz özel biriyle tanışabilirsiniz. Cumartesiden pazara ise gücünüzü elinizden alabilecek durumlar veya kişiler sebebiyle üzerinizde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Bu gücü bırakmamak adına ilişkilerinizde manipülatif davranışlar sergileyebilirsiniz. Uzlaşmacı tavırlar içerisinde olmanızda fayda var. 

Kova burcu

Haftanın ilk üç günü, kendinize olan güveninizi artırabileceğiniz yeni projelere adım atabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve cesur hissedeceğiniz bu süreçte, inisiyatifinizi zor görevlerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz. Artan cinsel arzunuz ve çekiciliğiniz sayesinde, mevcut ilişkinizi hareketlendirebilir veya yeni biri ile tanışabilirsiniz. Perşembeden pazara ise sosyalleşmek isteyebilir, sevgi ve şefkat gösterip karşı taraftan da bu duyguları almak isteyebilirsiniz. İçinizde pozitif bir enerji hissedeceğiniz bu günlerde, finansal konulara ve yaratıcı çalışmalara adım atmanızda yarar olabilir. 

Balık burcu 

Pazartesinden perşembeye, duyarlı tavrınız, hayal gücünüzün, sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın da gelişmesini sağlayabilir. Artan psişik farkındalığınız ise size kendiniz, çevreniz ve gelecek hakkında öngörüde bulunma şansı tanıyabilir. Bu, geleceğinize şekil vermek için de ideal bir zaman. Hayallerinizi, gerçeğe dönüştürmek için yeni hedefler belirlemenizde fayda var. Hafta sonuna doğru ise hayatınız ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olabilirsiniz. Güç ve otorite durumundaki kişilerle olan ilişkileriniz pozitif seyredebilir, kişisel ve mesleki sorunlarınızı daha kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

BLOOM SHOP