Kavurucu sıcakların hareketli, eğlenceli ve tatilli günlerle buluştuğu temmuz ayında neler yapabiliriz merak ediyorsanız, sizin için listelediğimiz birbirinden keyifli önerilere göz atabilirsiniz!


İzleyin

17 Temmuz’da Netflix’in kütüphanesine eklenecek olan Joanna Hogg imzalı The Souvenir, etkileyici hikayesi ve görsel estetiği ile izleme listenize eklemeniz gereken yapımlardan. Başrollerinde Honor Swinton-Byrne, Tilda Swinton ve Tom Burke’un yer aldığı film, sizi 80’lere götürürken birbirinden oldukça farklı iki gencin çarpıcı ilişkilerini de gözler önüne seriyor. 

Giyin

Mezcal Üçgen Altın Pinli Bikini Takım,
1.199 TL

2021 yazı canlı renkleri öne çıkarırken stil oyununuza dahil olacak çarpıcı tonlardaki bir bikini, plaj stilinizi anında güncelleyebilir. Saude Istanbul’un yaz esintisini üzerinizde hissedeceğiniz keyifli parçaları, sahil şıklığınıza kademe atlatacak. 

Ruhunuzu besleyin

29 Temmuz’da Zorlu PSM’de sahnelenecek olan Amadeus, karantina sonrası seyirciyi yeniden sahne ile buluşturuyor. Müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ve Antonio Salieri’nin hikayesinin anlatıldığı merakla beklenen oyunu, Işıl Kasapoğlu yönetirken başrollerde Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz yer alıyor. 

Dinleyin

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say uzun bir aradan sonra ilk defa 24 Temmuz günü Maximum Uniq Açıkhava’da sahne alacak. Eski repertuarına eşlik eden yeni besteleri ile Say, pandemi süresince müzikten uzak kalmış kulaklara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Okuyun

Ödüllü psikolog Angela Duckworth’ın başarıya bambaşka bir perspektifle yaklaşan kitabı Azim, Sabır, Tutku ve Kararlılığın Gücü, sahil kenarında sayfalarını rüzgarla birlikte döndürmeniz için sizleri bekliyor. Yaptığı çalışmalardan yola çıkarak kaleme aldığı kitabında Duckworth, başarılı olmanın sırlarına ve azmin önemine yer veriyor.

Gezin

Akyaka Kite Beach Hotel’de 29 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Yoga & Nefes Retreat su sporlarını mindfulness pratikleri ile harmanlıyor. Nefes koçu Cansu Durucan ile yoga eğitmeni Mey Elbi ile sabah ve akşamları nefes ve yoga akışları yaparken gün içinde kitesurf dersleri alarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Deneyin

OrganiCup Model B,
249,99 TL

Deniz kıyısı tatillerinin en büyük kurtarıcısı regl kapları olabilir. Ped veya temponun aksine 12 saat boyunca kullanılabilen, toksik madde içermeyen, tekrar tekrar kullanılabilir regl kapları menstrüasyonun her gününde sınırsız hareket özgürlüğü sağlıyor.

Tadın

Kombucha 2200 Yasemin 250 ML, 15.90 TL

Yazın vazgeçilmezi soğuk içecekler bağırsak florasını destekleyen fermente içecek kombucha ile şifa kazanıyor.


BLOOM SHOP