Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (13 Haziran – 19 Haziran) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi uzun dönemli planlarınız yolunda emin adımlar atabilirsiniz. İşinize, ailenize karşı daha güven verici bir tavır sergileyebilirsiniz. Liderlik özelliklerinizi sergilemeniz gerekebilir. Hafta sonu eğlence ve heyecan yaşama isteğiniz artabilir. Cinsel yaşamınız hareketlenebilir, kendinizi daha maceracı hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi size yoğun bir merak duygusu ile dar fikirli olma riskini getirebilir. Zorlayıcı konular üzerine daha derin analizler yapabilirken olaylara tek bir perspektiften bakmadığınıza emin olmalısınız. Hafta sonu aşk hayatınızda gecikmeler, mesafe, utangaçlık gibi durumlar nedeniyle sorunlar yaşanabilir. Bu pürüzler nedeniyle kendinize veya başkalarına karşı çok eleştirel olmamaya çalışmalısınız.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya özgüven ve öz saygınız hayatınızın odağınıza gelebilir. Uzun soluklu planlarınız ve hedefleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. İkili ilişkileriniz bir üst seviyeye çıkabilir. Hafta sonu birikmiş, çözümlenmemiş stresiniz sizi obsesif hatta yıkıcı davranışlara itebilir. Hayatta gri alanların olduğunu kabul ederek kendinize karşı daha anlayışlı olmalısınız.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye derin ve yoğun düşüncelere sahip olabilirsiniz. İçgüdülerinizle desteklenen bu yoğun zihin akışınız sayesinde daha ikna edici olabilirsiniz. Cumadan pazara kendinizi daha hassas ve şefkatli hissedebilirsiniz. Çevrenizle daha iyi bir empati kurabilir, bu sebeple daha çekici bulunabilirsiniz. Hayal gücünüz ve rüyalarınız daha canlı hale gelebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya, ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için sabrınızdan ve duygusal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Başkaları kişisel konularda tavsiye veya destek almak için size gelebilir. İçgüdüleriniz ve sağduyunuza güvenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, hayatınızda değişiklikler yapmak için mükemmel bir zaman olabilir. Zor görevlere veya ertelediğiniz şeylere başlayabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye, spiritüel arayışlarınızdan maddi fayda elde edebilirsiniz. Sıkı çalışma ve mantıklı bir yaklaşımla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyimser olma halinizin yanında sınırlarınızı, ayrıca ruhsal hedeflerinizi ve bunların büyük resme nasıl uyduklarını daha derinden anlayacaksınız. Cumadan pazara aşk hayatınız, artan hassasiyetinizden ve manevi düzeyde bağlantı kurma yeteneğinizden faydalanabilir. Gönüllülük yapabilir, insanlara yardım edebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya, hedeflerinize ulaşmak için daha özgüvenli, kararlı hissedebilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir, terfi isteyebilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz. Çevrenizden size yardım eli uzanabilir. Cumartesi ve pazar kendinizi daha maceracı, spontane hissedebilirsiniz. Yeni projelere başlamak için motivasyon ve ilhama sahip olup artan güveniniz, güç ve sezginizle, risk almak isteyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya, kişisel yaşamınıza duygusal olgunluk ve istikrar gelebilir. İnsanlar, rahatlık ve tavsiye için size gelebilir. Kendinizi çocukluğunuzdan ilişki sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak şeyleri hatırlarken bulabilirsiniz. Bağlılık ve sadakat, ilişkilerde önemli konular haline gelebilir. Cumartesi ve pazar duygularınız, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yükselebilir. Bir projede atılım yapmak için ilham alabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta başında kendinizi normalden daha duygusal hissedebilirsiniz. Duygularınız gün yüzüne çıkmaya başlayacağından aile, arkadaş ya da partner gibi yakın çevrenizden destek alma ihtiyacınız da artabilir. İçsel sakinliğiniz ve duygusal dengeniz ilişkileriniz ile ilgili meseleleri gündeme getirmenizi destekleyebilir. Çarşambadan pazara uzun süreli hedeflerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve adanmışlığınız hedeflerinizi gerçekleştirmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya hayattan istedikleriniz, hayalleriniz ve hedefleriniz konusunda daha net olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve motivasyonunuz bu yolda sizi destekleyecektir. Hayalleriniz iyimser bakış açınızı desteklerken, gerçeklikten uzaklaşmadan hedeflerinize doğru ilerleyebilirsiniz. Hafta sonu hassasiyetinizin arttığını ve duyularınızın aktifleştiğini hissedebilirsiniz. Bu durum, yeni ilişkiler, deneyimler ve romantik birliktelikler konusunda sizi destekleyebilir.

Kova burcu

Hafta içi baskın olacak disiplininiz ve çalışkanlığınız kariyerinizde ilerlemenizi destekleyebilir. Akıl danışabileceğiniz, bilge kişilerle iletişiminiz artabilir. Bu birkaç gün hayatınızı düzenlemek, verimi arttırmak ve sıkı çalışmak için iyi bir hafta olabilir. Hafta sonu kendinizi güçlü ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Artan etkileme gücünüz insanlarla olan iletişiminizi de pozitif yönde etkileyebilir. Kendinizden emin tavrınız ve kararlı duruşunuz yeni ilişkiler, anlaşmalar ve tecrübeler ile sonuçlanabilir.  

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye para konuları gündeminizde olabilir. Yeni bir şeyler alabilir ya da bu alanlarda bulunan biriyle tanışabilirsiniz. Yaratıcılığınızda bir artış gözlemleyebilirsiniz, dolayısıyla harcamalarınızı bu alanda yapmanız sizin için yararlı olabilir. Yaratıcılığınızdaki bu artış hafta sonu da hakimiyetini koruyabilir, tutkunuzun ve arzularınızın da gün yüzüne çıkması bu yeteneğinizi romantik ilişkilerinize yansıtmanızı sağlayabilir. Yeni ilişkiler, buluşmalar ve sosyalleşmeler için güzel bir hafta olabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP