Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (15 Kasım – 21 Kasım) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı Koç burcunda olan Ay odağınıza özel hayatınızı, evinizi ve ailenizi yerleştirebilir. Normale kıyasla daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. İlişki problemlerinizi konuşmak duygularınızın daha farkında olduğunuz için faydalı olabilir. İç huzur ve dengeniz yeni insanlarla tanışmak ve kaynaşabilmek için ihtiyacınız olabilecek özgüveni sağlayabilir. Çarşambadan pazara kişisel özgürlüğünüzün ve sosyal çevrenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaşayacağınız ilham anlarını yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye artan çekiciliğiniz sizi ilgi odağına koyabilir. İletişimizin kibar fakat bir o kadar güçlü olması çevrenizi etkilemenizi, onlardan isteyeceklerinizi yerine getirmelerini sağlayabilir. Sözlü olmayan bir seviyede de iyi iletişim kurabildiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Cumadan pazara Boğa burcunda gerçekleşecek ay tutulması duygusal tarafınızı daha baskın konuma getirebilir. Anılarınız, ebeveynlik güdüleriniz, koruma ve kollama içgüdüleriniz hayatınızı etkileyebilir.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi daha hassas, sezgisel, yaratıcı hissedebilir, hayal gücünüzün genişlediğini deneyimleyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve iletişimiz daha spiritüel konulara dönebilir. Meditasyon gibi Mindfulness pratikleri sayesinde önemli öğretiler kazanabilirsiniz. Hafta sonu daha derinden duygular hissedebilir, çevrenizle daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Aile bağlarınızın kuvvetlendiğini, görünmez iplerin sizi evinize daha yakınlaştırdığını düşünebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya hayatınızda değişiklikler yapmak hızlı ve sorunsuz geçebilir. Zorlu bir görevi üstlenmek veya ertelediğiniz işleri yapmak için ekstra motivasyon, yaratıcılık ve aksiyona geçme güdüsünden faydalanabilirsiniz. İlk hamleyi yapabilmenizi sağlayacak cesarete sahip olabilirsiniz. Hafta sonunda bir konuda daha derin bilgi almanızı sağlayan entellektüel yetileriz güçlenebilir. Fikir ve teorileri daha anlamlı şekilde kavrayabilirsiniz. Öğrenmek aynı zamanda öğretmek için iyi bir zaman olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya olan sürecin dayanıklılık ve tutku getirmesi; gücünüzün ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir. Güçlü duruşunuz ve karizmanız sayesinde insanlar kendilerini size doğru çekilmiş bulabilir. Güçlü insanlar ile oluşturacağınız işbirlikleri, hem siz hem de onlar için faydalı olabilir. Çekiciliğiniz ve güçlü özgüveniniz, aşk hayatınızı da olumlu etkileyebilir. Perşembeden pazara sevecenliğiniz ile heyecan verici yeni bir romantizm yaşayabilirsiniz. Eğer partneriniz varsa rutinlerden dışarı çıkmak ve yenilikler peşinde koşmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir. Tüm bunların yanı sıra finansal açıdan şanslı bir haber alabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya, kişisel güç ve otoritenizi arttırmaya yönelik fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artması, hayatınızı düzeltmenize de yardımcı olabilir. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek için daha istekli olabilirsiniz. Hayatınızdaki önemli kişilerden veya şirketlerden yardım isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kendinizi daha duyarlı, romantik, şefkatli, hayal gücü yüksek ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Başka kişilerin duygularına karşı hassas yapınız, ilişki konularında içgüdülerinize güvenmenizi sağlayabilir. İdeallerinize yakışır bir dostluk geliştirebilir veya derin bir bağ kuracağınız yeni bir kişi ile tanışabilirsiniz. Meditasyon yapmak veya spiritüelliğinizi güçlendirmek size iyi gelebilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya hayatınızı renklendirecek olumlu değişim ve heyecanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yeni maceralar, iş ve ilişki arayışında olabilirsiniz. Arzularınızı ve tutkularınızı takip edip içgüdüleriniz ile hareket etmek için ideal bir zaman olabilir. İçgüdüleriniz ile hayatınızda şaşırtıcı yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi ve pazar yoğun düşünceler içinde bulunabilir ve bu doğrultuda konuşmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizin ve zekanızın birleşmesi, güçlü bir ortaklık oluşturarak sizi oldukça etkileyici kılabilir. İkna gücünüzün artması ile çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Sınavlarınız ve çalışmalarınız için de uygun bir zaman dilimi olabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte çekiciliğinizin artması, insanlar üzerinde çok fazla etkiye sahip olmanızı sağlayabilir. Büyük başarılar elde etmek için bu gücünüzü kullanabilirsiniz. Ortaya etkileyici işler koymak için içinizdeki derin arzularınız ile beslenen azim ve kararlılığınızdan yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz aşırı eğilimleri, daha yapıcı bir kararlılık oluşturmak için kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara yeni deneyimler denemek için dürtüleriniz canlanabilir. Hayatınıza girecek olan yeni biri farklılığı, teşvik ediciliği ve açık fikirliliği ile öne çıkabilir. Kendinizden farklı kültürlerdeki insanlara çekim hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk beş günü, içinizde güçlü bir bağımsızlık arzusu hissedebilirsiniz. Engellere takılmadan kendi yolunuzda ilerlemek isteyeceğiniz bu süreçte, tutkulu olduğunuz şeyler için savaşabilir veya yeni projelere adım atabilirsiniz. Risk almaya ve deneysel yöntemler denemeye isteklisiniz. Hafta sonu ise artan ikna gücünüz sayesinde çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Güçlü iletişim becerileriniz sayesinde sorunlu olan ilişkilerdeki pürüzleri giderebilirsiniz. 

Oğlak burcu

Hafta içi, sosyal ilişkilerinizi, aşk hayatınızı ve yaratıcılığınızı güçlendirmek için ideal bir zaman olabilir. Daha açık fikirli ve yenilikçi bir bakış açısı ile hedeflerinize engellere takılmadan ulaşabilirsiniz. İçinizde hissedeceğiniz bu güç, yeni arkadaşlar edinmenizi veya üstlerinizle ertelediğiniz önemli konuşmaları yapmanızı sağlayabilir. Cumartesi ve pazar ise artan keskin zekânız sayesinde satış işlerinde, münazaralarda, pazarlıklarda veya ev ve araba gibi büyük satın alımlarda uygun anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu süreç, karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcını da yapmanızı sağlayabilir.

Kova burcu

Haftanın ilk iki günü, kendinizi oldukça umutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Bu size iyi şans ve başarı getirebilir, ancak unutmayın abartılı öz güven kayıplara yol açabilir. Bu sebeple hedeflerinize doğru ılımlı ve disiplinli bir şekilde ilerlemeye önem göstermelisiniz. Çarşambadan pazara ise sosyal ve aşk hayatınızda eğlence ve heyecana doyabilirsiniz. Bu süreçte, size yeni perspektifler kazandıracak insanlarla tanışabilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Flört için ideal olan bu zamanı, mevcut ilişkiniz varsa bağlarınızı güçlendirmek ve yeni insanlar tanımak için değerlendirmelisiniz.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, hedeflerinize ulaşmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Diğer insanlar üzerindeki etkinizin farkındalığı ve etkili girişimleriniz sayesinde başarılarınızdan gurur duyulabilirsiniz. Bu, güçlü ve etkili konumlardaki insanlarla iyi ilişkiler geliştirmenize de neden olabilir. Hafta sonu ise artan duygusal duyarlılığınız, diğer insanlarla daha kolay duygusal bağlar kurmanıza olanak tanıyabilir. Aile üyelerinizle geçmişi yad edebilir, açıklığınız ve anlayışınız sayesinde dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz.

BLOOM SHOP