Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (17 Ocak – 23 Ocak) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya hedefe odaklı enerjiniz sizi çok hırslı kılabilir. İsteklerinizi elde etme konusunda aktif ve direkt olurken yine de hayatınızda dengeyi yakalayabilirsiniz. Tehditkar olmayan tavrınız yardımlaşmaya alan tanıyabilir. Hafta sonu dengede olan duygu ve düşünceleriniz, akıcı iletişim becerileriniz iş birlikleri, eğitim ve sosyal medya konusunda ilerlemenize yardımcı olabilir. Düşüncelerinizi ve planlarınızı iyi ifade edebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günlük rutininize heyecan, değişim ve yenilik getirebilirsiniz. Beklenmedik haberler planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Hayatınızın temposu yükselirken yetişemeyeceğinize dair bir his içinizi huzursuz edebilir. Olaylara farklı yönlerden bakabilmeniz yeni fikirlerle gelmenize yardımcı olabilir. Çarşambadan pazara kendinizi mutlu, optimist, cömert ve tatminkar hissedebilirsiniz. Kişisel, profesyonel ve spiritüel anlamda şanslı olabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye hedef odaklı enerjiniz sizi kontrollü, azimli ve dayanıklı kılabilir. Zorlu projeler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızın en dibinde yer alan duygularınız ve yaşama içgüdünüz sizi motive edebilir. Cumadan pazara her tür ama özellikle romantik ilişkileriniz için iyi bir zaman olabilir. Çevreniz sizi çok daha çekici bulabilir. Var olan ilişki içi gerginlikleri çözmek için bu şanslı zamanı değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya orijinal ve yaratıcı yönünüzü ifade etmek isteyebilirsiniz. Yükselen öz farkındalığınız ve açık görüşlülüğünüz sizi çevrenize eksantrik ve farklı görünmekten çekinmeyeceğiniz bir konuma getirebilir. İçgüdüleriniz ve rüyalarınız sizi yeni, yaratıcı düşüncelere itebilir. Perşembeden pazara açık fikirliliğiniz sizi sorgulamaya ve merak duygunuzun yoğunlaşmasına götürebilir. Geleceğe dair optimist planlar yapmak için iyi karar alma ve öngörü becerilerinize güvenebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya hedeflerinizi ve tutkulu olduğunuz konuları başarmak için enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Bir aksiyon planı seçip, kararlılıkla sonuna kadar gidebilirsiniz. Erteleme isteğinizin olmaması kolaylıkla konsantre kalmanızı sağlayabilir. Hafta sonu mutluluğun ve pozitifliğin size doğru kolaylıkla aktığını hissedebilirsiniz. Kendinizi daha sosyal, girişken ve aktif olarak rol alan bir konumda bulabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye hırs, etki ve cinsellik temaları hayatınızın merkezine geçebilir. Tutkulu olduğunuz bir konu üzerine bireysel olarak çalışabilirsiniz. Zorlu işlerin üstesinden gelecek dayanıklılığı ve gücü içinizde bulabilirsiniz. Yaratıcılığınız hayatınızda büyük değişimler yapmanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu etrafında olması keyifli bir tavırda olmanız popülerliğinizi arttırabilir. Birçok farklı grubu bir araya kolaylıkla getirebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye hedefinize ulaşmak için hırslı ve azimli olabilirsiniz. İsteklerinizi elde etme konusunda aktif ve direkt olurken yine de dengede kalabilirsiniz. Çevrenizi etkileyebilir, destek ve yardımlarını isteyebilirsiniz. Hafta sonu daha içgüdüsel, optimist ve gelecek odaklı olabilirsiniz. Geleceğe dair planlar yapmak için ideal bir zaman olabilir. Arkadaş edinmek daha kolay ve eforsuz hissettirebilir. Gerginlikleri iletişim ve arabuluculuk becerilerinizi ile çözümleyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı zihninizin daha aktif olması birçok yeni ve farklı fikir bulmanızı sağlayabilir. Bir düşünceden diğerine hızla geçmek her birini hatırlamanızı zorlaştırabilir. Endişeli haliniz bir yere yetişmeye çalışıyormuş hissi yaratabilir. Yavaşlamaya ve her bir konuya tek tek konsantre olmaya çalışmalısınız. Çarşambadan pazara olan dönem iyi haberler ve şans getirebilir. Pozitif tavrınız sosyalleşmeyi, araştırmayı, geleceğe dair planlar yapmayı keyifli hale getirebilir.

Yay burcu

Haftaya değişken bir ruh haliyle ve ilişkilerinizde uyum bulamama hissiyle başlayabilirsiniz. Duygusal stres sizi endişeli, sinirli ve güvensiz hissettirebilir. Ancak bu yüksek enerjili durumda yaşayarak kişisel ve profesyonel yaşamınızda çok başarılı olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için güçlü bir dürtü ve istek hissedebilirsiniz. Çarşambadan pazara yaratıcı zihin akışınız diğer insanlarla olan iletişiminize enerji verebilir. Bir günlüğe düşüncelerinizi yazmak, eski dostlukları yenilemek, iş başvurusundan bulunmak için ideal bir zaman olabilir.

Oğlak burcu

Pazartesi ve çarşamba günleri heyecan ve beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Merak ve yaratıcılık, yeni keşifler yapmanıza ve verimliliğinizi arttıracak yeni yeni yollar bulmanıza olanak tanıyabilir. Geleceğe dair öngörüleriniz, sezgileriniz yoluyla güçlenebilir. Sosyalleşme ve grup aktiviteleri için iyi bir zaman olabilir. Farklı kültürel veya etnik kökenlerden gelen alışılmışın dışında insanlarla tanışabilirsiniz. Perşembeden pazara geleceğiniz için iyimser planlar yapmak, fikirlerinizi tanıtmak ve sizi besleyecek zengin tartışmalara girmek isteyebilirsiniz. İyi haberler ve şans yanınızda olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya, başarılı olmak için güçlü bir irade ve yoğun bir kararlılık gerektiğini fark edebilirsiniz. Güçlü karizmanız ve cinsel çekiciliğiniz sizi daha cesur ve kendinden emin kılabilir. İnisiyatif alarak en zorlu ve karmaşık görevlerde dahi başarı elde edebilirsiniz. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekebilir. Cumartesi ve pazar açık ve hızlı düşünme yetiniz sayesinde sosyal iletişimlere yön verebilirsiniz. Birçok bilgiyi özümseyebilirsiniz bu nedenle çalışmak için harika bir hafta sonu olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için bir strateji oluşturmaya zaman ayırabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesi ve çarşamba günleri artan çekiciliğiniz fark etmeden bile diğer insanlar üzerinde çok fazla etki sahibi olmanızı sağlayabilir. Büyük başarılara imza atmak için bu artan gücü, azim ve kararlılığı kullanabilirsiniz. Aşırılık eğilimlerinizi daha yapıcı davranışlara dönüştürmek için iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara hayat size iyimserlik, iyi şans ve mutluluk getirebilir. Çevreniz size karşı daha cömert ve misafirperver davranabilir. Servetinizi artırma fırsatlarıyla birlikte maddi ve manevi bir büyüme yaşayabilirsiniz.

BLOOM SHOP