Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (18 Ekim – 24 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi enerji, aksiyon ve cesaret isteyen her işe başlamak için ideal bir zaman olabilir. Fiziksel gücünüzün artması ile bir işe nasıl ve ne zaman başlamanız gerektiğini sezebilirsiniz. Büyük başarılar kazanabileceğinizi hissedebilir, özgüveninizi besleyebilirsiniz. Hafta sonu daha hassas, şefkatli, anlayışlı, romantik bir ruh durumunda olabilirsiniz. Başkalarının duygularını daha rahat anladığınızı görebilir, duyduğunu güveni katlayabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye insanlarla etkileşimininiz daha yoğun ve duygusal bir hale gelebilir. Bu durum başkalarını daha derinden anlama şansı doğurabilir. Zihniniz ve fikirleriniz objektif, önyargısız bir yerden ilerleyebilir. Cumadan pazara kendinizi güçlü, seksi ve cesur hissedebilirsiniz. Duygularınızın yoğunlaşması ile herhangi bir konuda tutkulu bir şekilde aksiyona geçebilirsiniz. Evinizi ve sevdiklerinizi koruma güdünüzün de arttığını görebilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi kazanmak için yarışmaya girmek isteyebilirsiniz. Başlattığınız her aksiyonun başarıya ulaştığına şahit olabilirsiniz. Keskinlik isteyen büyük kararlar almak, başı çekmek, yatırımlarda bulunmak için ideal bir zaman olabilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek için cesaretinize ve iyi kararlar alma becerinize güvenebilirsiniz. Hafta sonu dışarıdan nasıl göründüğünüze dair özgüvensizlikler yaşayabilirsiniz. Bu gibi negatif düşüncelerin gerçeklikten uzak bir yanılsama olduklarını aklınızdan çıkarmamalısınız.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı üzerinizdeki birikmiş gerginlik sizi ani patlamalara, anksiyetenin yönettiği ruh ve düşünce hallerine sürükleyebilir. Bir durum veya kişinin kendi gücünüzü alma çabası sizi tetikleyebilir. Karşılıklı anlayışın önemini ve her zaman doğru veya yanlış bir cevabın olmadığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Çarşambadan pazara değişimlerin heyecanını yaşayabilirsiniz. İyi gelişmeler yaşayacağınıza dair hisler içine girebilirsiniz. Şans eseri karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta içi başarı ve şansı tadımlayabilirsiniz. Bu iyi şansın arkasında kendinize dair duyduğunuz güçlü inancın, iyi bir iş etiğinin ve iyi niyetin olduğunu fark edebilirsiniz. Zorlu işlerin altına isteyerek girecek kadar cesur ve iddialı olabilirsiniz. Hafta sonu duygusal kararlarınız ve tepkileriniz hayatınızın merkezine geçebilir. Anılarınız, annesel içgüdüleriniz, güven duymaya ihtiyacınız karar alma mekanizmanızı etkileyebilir. Meditasyon pratiği ile duygularınızı anlamaya çalışabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya birinden hoşlandığınızı ona söylemek, kendinize bir randevu ayarlamak için ideal bir zaman olabilir. Sevdiğiniz kişide neyi, neden sevdiğinizi daha kolay anladığınız ve ifade edebildiğiniz bir dönemdesiniz. Perşembeden pazara tartışma havası yaratan düşünceleriniz ve mizah anlayışınız ile sosyalleşmeler daha keyifli geçebilir. Sizden çok farklı yaşamlara sahip kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Açık görüşlü, geleceğe dönük planlar yapabilirsiniz.

Terazi burcu

Hafta içi size güç, cesaret ve tutku getirebilir. Başarı şansınızın daha yüksek olduğu bu dönemde zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Risk almaya olan istekliliğiniz, güçlü içgüdüleriniz, optimist bakış açınız size iyi şans getirebilir. Hafta sonu duygusal hassasiyetinizin artması insanlarla daha yakın ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. Aile üyelerinizle geçmişi yad etmek için güzel bir zaman olabilir. Duygularınızı sözlü veya yazılı bir şekilde aktarmayı düşünebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye iletişim ve sosyal becerilerinizin artmasını yeni arkadaşlıklar edinmek veya flörtleşmek için kullanabilirsiniz. Birisine karşı duyduğunu sevgiyi bir hediye, davet, iltifat ile somut bir şekilde göstermeyi düşünebilirsiniz. Yaratıcılık isteyen her tür işi daha başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Cumadan pazara muhabbet etme havasında olduğunuz için sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Ne diyeceğinize dair önceden düşünmeden, duygularınız ve bulunduğunuz ortamın mod durumuna hitap ederek sohbet edebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden cumaya kozmik enerji size güç, cesaret ve iyi şans getirebilir. İçinizdeki yoğun enerji ve coşku sayesinde uzun süredir ertelediğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Risk almak ve yeni girişimlere imza atmak için ideal olan bu sürede, içgüdülerinize kulak vermenizde fayda olabilir. Hafta sonu ise romantik meselelerde kendinizi daha idealist hissedebilirsiniz. Sevgi ve şefkat almak ve vermek arasında bir dengesizlik yaşayabilirsiniz. Birini sevmenin, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeniz anlamına gelmediğini unutmayın. Kendinize değer verin ve en iyisini hak ettiğinizi kendinize hatırlatın.

Oğlak burcu

Hafta içi, içinizde yeni bir şeyler deneme isteği duyabilirsiniz. Sosyal ve aşk hayatınızın yanı sıra kariyer anlamında da heyecan verici bir zamana giriyorsunuz. Artan çekiciliğiniz sayesinde sizden farklı kültürlere veya yaşam tarzlarına sahip olan insanları kendinize doğru çekebilirsiniz. Cumartesi ve pazar ise hayalleriniz ve hayal gücünüz daha canlı ve yaratıcı olabilir.  Mistik bir gücün etkisi altına girebilir, kendinizi ruhsal faaliyetlere adayabilirsiniz. Bu, ilişkileriniz üzerinde de olumlu bir etki yaratırken, çevrenizdekilerle daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya, artan coşkunuz ve cesaretiniz sayesinde ilham verici işlere imza atabilir, yeni projeler geliştirebilirsiniz. Bu süreçte, elinize attığınız neredeyse hemen her şeyin sorunsuzca aktığına şahit olabilirsiniz. Aşk hayatınız ise artan cinsel dürtünüz ve fiziksel çekiciliğinizden beslenebilir. Hafta sonu, içinizde sevgi ve şefkat için artan bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle duygusal destek konusunda bir dengesizlik yaşıyorsanız, ilişki gerilimi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz yoksa bile, kendiniz hakkında ne hissettiğinizi içeren içsel bir dengesizlik yaşayabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, kendinden emin, arkadaş canlısı ve girişken hissedebilirsiniz.  Güçlü bir ilk izlenim bırakmak ve kendinizi tanıtmak için de ideal bir zamanın içerisine giriyorsunuz. Kendinizi ve becerilerinizi öne çıkarmaktan çekinmezseniz, insanlar öz güveninize karşı koyamayabilir. Cumadan pazara ise özelikle ilişkilerinizde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak bileceksiniz. Bu, yeni projelere adım atmak için de cesaretlenmemize sebep olabilir. Dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için takdir toplayabilirsiniz.

BLOOM SHOP