Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (18 Temmuz – 24 Temmuz) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya iş yerinde ve evinizde iletişiminiz daha akıcı bir hal alabilir. Güncel durumlara doğru perspektiflerden yaklaşabilirsiniz. Gitmeniz gereken yolu görüp, doğru adımlar atarak hedefinize ulaşabilirsiniz. Perşembeden pazara içinizi saran sıcaklık duygularınızı çevrenizle paylaşmanızı destekleyebilir. Samimi ilişkileriniz dürüstlüğünüz ve açıklığınızdan faydalanabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya yaratıcı gücünüz ve bilişsel yetileriniz iletişiminizi güçlendirebilir. Yoğun bir döneme girebilir fakat büyük başarılar elde edebilirsiniz. Düşüncelerinizi yazıya dökmek veya arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara ikili ilişkileriniz hayatınıza gelişme ve iyi şans getirebilir. İyi ilk izlenimler bırakabilirsiniz. Cömertliğiniz ve sıcakkanlılığınız sizi daha çekici kılabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi daha cesur, güçlü ve şanslı hissedebilir, cömert davranabilirsiniz. Başkaları ertelerken siz önünüzdeki işlere büyük bir enerji, istek ve pozitiflik ile yaklaşabilirsiniz. İçgüdülerinize güvenerek riskli adımlar atabilir, rekabetçi olabilirsiniz. Hafta sonu odağınıza eviniz, ikili ilişkileriniz ve aileniz oturabilir. Kendinizi daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Tanıdık kişi, yer ve nesnelerden duygusal güvence arayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı duyularınızın güçlenmesi ile çevrenizdeki enerjilere daha hassas olabilirsiniz. Psişik yetilerinizin güçlendiğini hissedebilir, iletişiminizi bu yönde ilerletebilirsiniz. Empati yetinizin de artması çevrenizdeki kişilerin sizin yanınızda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayabilir. Çarşambadan pazara artan karizmanız ile hayatınıza yeni arkadaşlıklar ve aşklar çekebilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, önünüzdeki engelleri aşabilir ve yardımlaşmayı destekleyebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden salıya zihniniz yoğun ve kimi zaman karanlık olabilen düşünceler ile dolabilir. Açık iletişime geçmek ve net fikirlere sahip olmak bu dönem zorlaşabilir. Sözlerinize dikkat etmeli, şüpheli durumlara karışmamaya çabalamalısınız. Çarşambadan pazara ise güzel haberler alabilir, pozitif bir ruh haline bürünebilirsiniz. İyi şans hayatın her alanında size gelebilir. Tatiller, seyahatler veya uzun dönem planlar yapabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya çevreniz üzerinde geniş bir güç ve etki alanı uyandırabilirsiniz. Sevdikleriniz hedeflerinize ulaşmanız için size yardımcı olmaya çalışabilir. Güce veya makama sahip kişiler ile de ilişkileriniz güçlenebilir. Hafta sonu aldığınız ve verdiğiniz sevgi arasındaki dengesizlikler yüzünden ilişki problemleri yaşayabilirsiniz. Kişilerin sizden faydalanmamasına dikkat etmelisiniz. Dengeli, ölçülü ve kibar bir tavır size yardımcı olabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, sosyal çevrenizle olan etkileşiminizde artış bekleyebilirsiniz. İletişim becerilerinizin artması, sezgisel anlayışınız ve gerçek ilginizle insanları rahatlatabilirsiniz. Bu hafta, sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve flört etmek için özellikle iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara kadar geniş görüş alanınız ve keskin algınız, dahil olduğunuz her şeyi daha kapsamlı görmenizi sağlar. Öngörünüzün artması uzun vadeli planlamalar yapmanız için iyi bir ortam yaratabilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı, duygusal hassasiyetiniz ve spiritüel becerileriniz artabilir. Her şeyi daha güçlü hissedebilir ve yoğun duygusal tepkiler verebilirsiniz. Yoğun bir duygusal bağlantı, yeni bir ilişkiyle sonuçlanabilir. Çarşambadan pazara, ilişkilerinizde daha uyumlu olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Bu günlerde, utangaç bir insan olsanız bile daha arkadaş canlısı ve dışa dönük olabilirsiniz. Değer verdiğiniz kişilere ilginizi göstermek ve yeni ilişkilere adım atmak için iyi bir zaman olabilir.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya, iyi şans ve başarı sizinle olabilir. Spor, iş ve siyaset gibi herhangi bir rekabetçi girişimde zafer elde etme olasılığınız yüksektir. Elinizi yeni fırsatlar geçebilir, ancak bu fırsatları değerlendirmek için cesur ve kendinizden emin olmalısınız. Perşembeden pazara daha dışa dönük, iyimser, cömert ve çok şanslı olmaya devam edebilirsiniz. Bu hafta, sınırlarınızı zorlamak ve hayatı sonuna kadar deneyimlemek için iyi bir zaman olabilir. Genel olarak, hayatınızda yeni başlayacağınız işler ya da atacağınız adımlar, uzun vadeli ve iyi sonuçlu olabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya duyularınızın hassaslaşabilir ve yaratıcılığınız artabilir. Bu yüzden sanat, yazı, müzik, sinema ve tiyatro gibi aktiviteler için iyi bir zaman olabilir. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlılığınız artabilir. Bu, arkadaşlıklarınız ve yakın ilişkileriniz için büyük fayda sağlayabilir. Perşembe ve pazar arası, kariyer beklentilerinizi geliştirmek için iyi bir zaman olabilir. Geçmiş deneyimler, hoş anılar ve daha yüksek öz farkındalık, ruhsal huzur, kabul ve bilgelik bulmak için fırsat sağlayabilir.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya hem kendi hislerinize hem de çevrenizdekilerin hislerine karşı duyarlılığınız artabilir. Artan bu hisler derin ilişkiler kurmanız konusunda destekleyici olabilir ve yeni bir ilişki başlayabilir. Perşembeden pazara geleceğinizi ve kariyerinizi planlamak konusunda motivasyonunuz artabilir. Pozitif düşünce yapınız ve karar verme becerilerinizin de artması bu zamanı hayatınızı yeniden planlamak için uygun hale getirebilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya kadar artan başarı ihtiyacı, hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve motive hissetmenizi sağlayabilir. Artan bu gücünüz, iyi kullandığınız sürece hayatınızın her alanında pozitif gelişmeler olarak gözlemlenebilir. Cumartesi ve pazar, sevmek, sosyal aktivitelerde bulunmak ve kendinizi şımartmak için ideal bir zaman olabilir. Ancak, işe gitmeniz gerekiyorsa veya ilgilenmeniz gereken ciddi konular varsa, öz disiplin ve motivasyon eksikliği hissedebilirsiniz.

BLOOM SHOP