Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (20 Haziran – 26 Haziran) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya geleceğinizi planlamak, önemli kararlar almak ve gideceğiniz yolu gözünüzde canlandırmak isteyebilirsiniz. İyi iletişim becerileriniz ve filtresizce kendinizi anlatabilmeniz sosyal ortamları daha keyifli kılabilir. Perşembeden pazara her konuda başarıya erişebilmek için gerekli azme ve kararlılığa sahipsiniz. Zorlu işlerin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye ilişkileriniz ve hayattan keyif aldığınız konulara dair daha büyük bir tutku duyabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha derin bağlar kurabilir, samimiyetinizi ilerletebilirsiniz. Hafta sonu aileniz ve evinizden aradığınız duygusal desteği bulabilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınız ile vakit geçirmek size iyi gelebilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya geleceğe yönelik daha pozitif düşünmeye başlayabilirsiniz. Sosyalleşmenin daha kolay hissettireceği bu dönemde eforsuzca arkadaş edinebilir, sosyal planlar yapabilirsiniz. Perşembeden pazara uzun soluklu planlarınızı aksiyona dökmek için kendinizi azimli ve dayanıklı hissedebilirsiniz. Sabır ve hırs arasındaki ideal dengeyi yakalayın!

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye artan popülerliğiniz ve cinsel çekiciliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Romantik yaşamınız hareketlenebilir, var olan ilişkileriniz ise pozitif değişimlerden geçebilir. Cumadan pazara hayattan ne istediğinize dair daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. Şu ana gerçekçi, geleceğe ise pozitif bakabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe çevirmek konusunda özgüvenli olun!

Aslan burcu 

Pazartesiden perşembeye daha huzurlu, dingin, arkadaş canlısı olabilirsiniz. Artan şefkat ve hassasiyetinizle aşk hayatınız için iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara daha özverili davranabilirsiniz. Bu süreçte sizdeki dikkat ve cesaretle risk almaktan çekinmemelisiniz. Artan özgüven ve çekiciliğinizle flört edebilir veya bulunduğunuz romantik ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.  

Başak burcu 

Pazartesiden perşembeye sevdiğiniz konularda daha tutkulu olabilirsiniz. Manyetik çekiminiz nedeniyle artan popülariteniziniz tadını çıkarabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, arkadaşlıklarınızda içinde de sadakat ve bağlılık testlerine tabi tutulabilirsiniz. Cumadan pazara, çevreniz rahatlamak ve tavsiye almak için size gelebilir. Aileniz daha önemli bir konuma erişebilir.

Terazi burcu 

Pazartesiden çarşambaya, popülerliğiniz ve sosyal yönünüz artabilir. İnsanlarla kaynaşmaktan zevk alabilirsiniz. Geleceği planlamak için geniş perspektifinize ve içgörünüze güvenebilirsiniz. Perşembeden pazara, büyük bir çaba ve konsantrasyonla zor ve ayrıntılı işlere odaklanma yeteneğiniz artabilir. Güçlü iş ahlakınız ve azminiz, saygı ve takdir kazanacağınız başarılar getirebilir.  

Akrep burcu 

Pazartesiden perşembeye aşk hayatınızda yoğunluk yaşanabilir. İlişkiler, sizin için daha ciddi bir hale gelebilir. Artan çekiciliğinizi flört etmek etmek için kullanabilirsiniz. Cumadan pazara, artan refahınız yakın ilişkilerinizin sorunsuzca devamını sağlayabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla evde olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Rahatlık ve alışkanlığın önemini hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesinden perşembeye kendinizi cömert, olumlu bir bakış açısına sahip ve şanslı hissedebilirsiniz. Pozitif ruh haliniz sosyalleşmeniz, araştırmanız ve yeni planlar yapmanız için ideal bir zaman sunabilir. Kısa veya uzun mesafeli seyahatler de gündeminize gelebilir. Cumadan pazara odağınız kendinize ve yakın çevrenize doğru olabilir. Aileniz, partneriniz ya da yakın arkadaşlarınızla derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye aşk konuları gündeminizde olabilir. Yalnız kalmak istemeyişiniz ve yakın bir ilişkiye karşı duyduğunuz istek yeni bağların kurulmasına olanak sağlayabilir. Arzularınızın iç dünyanızdaki yansımalarını gözlemleyebilirsiniz. Cumadan pazara artan enerjiniz sayesinde ilişkilerinizde daha girişken olabilirsiniz. Artan bu enerji sayesinde öz güveniniz ve sosyal çevreniz arasında bir denge bulmanız kolaylaşabilir.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya pozitif bakış açınızda ve öngörünüzde artış olabilir. Bu sayede uzun vadeli planlar yapabilir, bu konuda çevrenizdekilere de destek olabilirsiniz. Perşembeden pazara kararlılığınız ve konsantrasyonunuz artabilir, çalıştığınız konularda başarılı olabilirsiniz. Uzun süredir üzerine çalıştığınız konuların sonuçlarını alabilir, akademik ve kariyer anlamında yeni adımlar atabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye tutkunuz ve sevginiz artabilir. Cinsel anlamda yeni deneyimler yaşamak ve tabularınızı yıkmak isteyebilirsiniz. Bu hareketlenmeyi ise gizli tutmak ve kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Cumadan pazara kendinizi daha duygusal hissedebilir ve sevdiklerinizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. İçgüdülerinize güvenebileceğiniz bir hafta olabilir ve yeni tanıştığınız kişiler hakkında tahminleriniz doğru çıkabilir.

BLOOM SHOP