Koç burcu

Pazartesiden perşembeye değişim ve heyecan hayatınıza dahil olabilir. İçgüdülerinizi takip ettiğinizde özellikle ilişkiler konusunda bazı problemlerin çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Birtakım karşılaşmalar söz konusu olabilir ve hayatınızda değişiklikler yaratabilir. Ayrıca bu hafta eskiden gelen, hoşlanmadığınız alışkanlıklarınızı değiştirmek için iyi bir fırsat. Haftanın sonuna doğru kendinizi güçlü, başarılı ve kendinden emin hissederek sahip olduklarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa burcu

Her zamanki günlük aktivitelerinize yeni bir hareket ve heyecan dahil olabilir. Beklemediğiniz haberler veya karşılaşmalar sizi yeni fırsatlar için heyecanlandırabilir. Zihinsel olarak ve kreatif anlamda bir şeyler yapmanız için ideal bir hafta. Ayrıca bilimsel ve teknik konularla da ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu aileniz ve ev yaşantınız üzerine kendinizi duygusal, hassas ve oldukça yoğun hissedebilirsiniz. İlişkilerinizin tadını çıkarmayı unutmayın.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca aklınızın adeta bir elektrik etkisiyle çalıştığını hissedebilirsiniz. Bu nedenle bu hafta düşünsel işlere yönelmeniz için ideal. Hafta boyunca farkındalığınız yüksek olabilir, deneyselliğin yeni keşiflere yönelmenize yardımcı olacağını görebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir. Cumartesi ve pazar günleri kendinizi iyi ve uyum içerisinde hissederek etrafınızdaki insanlarla mutlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı günleri sizi strese sokacak bazı olaylarla karşılaşabilir, teste tabi tutulduğunuzu düşünebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz ve bazı sorumluluklarınızın size ağırlık yaptığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu sizin karakterinizle ilgili bir test. Sorumluluklarınızı kararlılık, sabır ve iş etiğiyle karşılayarak bu ruh halinden uzaklaşabilirsiniz. Haftanın devamında ise spiritüel yönünüzün güçlü olduğunu ve şansınızın açıldığını hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye disiplin ve sabırla görevlerinize odaklanabilirsiniz. Ekstra sorumluluk alma duygusuyla bir rehber olarak hareket edebilirsiniz. Bu hafta başarılarınız, terfiniz, iş veya özel hayatınızla ilgili tatmin duygunuz ön planda olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde bazı yollar alabilir, iyi şansın da getirdiği etkiyle yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aynı şekilde iş ilişkilerinizde de bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Başak burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi biraz dağılmış, problemlerin içerisinde kaybolmuş hissedebilirsiniz. Bu süreçte hassas tartışma konularından uzak kalmak, biraz sessizce ve iç dünyanızda vakit geçirmek size yardımcı olabilir. İç dünyanızı güvendiğiniz, size rehberlik edebilecek kişilerle de paylaşarak rahatlamayı tercih edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru umut, cömertlik ve sosyallik gibi konular sizin için ön planda olabilir.

Terazi burcu

Sosyalleşmekten keyif alacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Yeni sosyal gruplara girmek ve arkadaşlar edinmek isteyebileceğiniz günlerde hep denemek istediğiniz aktivitelere de zaman ayırabilirsiniz. Hislerinizin güçlendiğini hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber rahatlamak ve güzel zamanlar geçirmek kendinizi huzurlu hissetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca bu süreçte karizmanızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. Bu durum, girdiğiniz yeni ortamlarda veya uzun zamandır tanıdığınız arkadaş gruplarınızda enerjilerin değişmesine ve romantik ilişkilerin başlamasına neden olabilir.

Akrep burcu

Ruh halinizde dalgalanmalar hissedebilirsiniz. Duygularınız nedeniyle oluşan bu dalgalanmalar insanlar hakkındaki düşüncelerinizin sık sık değişmesine neden olabilir. Bu durumun hayatınızı etkilememesi için ani kararlar almaktan kaçınmak güzel bir strateji olabilir. Özel hayatınızın gündeme geleceği bu günlerde kendi kendinize zaman ayırmanız, ailenizle beraber olmanız ve kendinizi güvende hissettiğiniz arkadaş gruplarıyla zaman geçirmeniz rahatlamanıza yardımcı olabilir. Kişisel gelişim konuları sizin için gündeme gelebilir.

Yay burcu

Sizi heyecanlandıracak haberler ve konuşmalar kapıda! Günlük hayatınızın hiç beklenmedik yönlere gidebileceği, yepyeni şeyler öğreneceğiniz ve size yardımcı olacak insanlarla tanışacağınız bir süreç sizin için başlıyor olabilir. Bu günlerde rüyalarınızın belirginleştiğine tanıklık edebilirsiniz, size yol göstermelerine izin vermeniz önünüzde güzel kapılar açılmasına yardımcı olabilir. Konuşmaktan her zamankine göre çok daha fazla keyif alacağınız bu günlerde sosyalleşmek sizin için oldukça uyun bir aktivite olabilir.

Oğlak burcu

Fikirlerinizin ve düşünce kalıplarınızın değişeceği bir sürece girmiş olabilirsiniz. İçgüdülerinize ve içinizden gelen ses güvenmeniz gereken bu günlerde rüyalarınızın belirginleştiğini ve size yol göstermeye çalıştığını hissedebilirsiniz. Yeni girişimler yapmak için uygun bir süreçte olabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber zaman geçirmek kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenize yardımcı olabilir. Hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararları, duyularınızın etkisinde kalmamak için uzun uzun düşünmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Kova burcu

Kararlılığınız, iş etiğiniz ve prensipleriniz uzun dönem hedeflerinizi gerçekleştirmeniz konusunda çok büyük adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Her türlü iş ve özel ilişkinizde oluşabilecek anlaşmazlıklarda saygı çerçevesinde iletişim kurmak ve tarafsız bir bakış açısıyla olayı ele almak doğru kararlar vermenize yardımcı olabilir. Son zamanlarda ağır basan rasyonaliteniz bu günlerde yerini duygulara bırakabilir. Sevdiklerinizle beraber olmak, duygularınızı anlamaya çalışmak, kişisel gelişiminize odaklanmak ve huzur alacağınız aktivitelerde bulunmak bu süreçte sizin için uygun olabilir.

Balık burcu

Sevgi ve ilgi beklediğiniz bu günlerde romantik ilişkilerinizde beklenmedik gerilimlerle karşılaşabilirsiniz. Kendi kendinize zaman geçirmek ve öz sevgi pratikleri yapmak için oldukça uygun bir döneme giriyor olabilirsiniz. Kişisel gelişiminize zaman ayırmak, her türlü ilişkinizin dengelenmesine yardımcı olabilir. İçgüdülerinizi dinlemek iyi bir fikir gibi görünse de önemli kararlar verirken duygularınızın etkisinde kalmadığınızdan emin olmalısınız. Yeni ortamlara girmek ve yeni insanlar tanımak bu dönemde size iyi gelebilir.

İlginizi çekebilir: Temmuz 2020 Astroloji Yorumları

BLOOM SHOP