Koç

Yeni gelen hafta size pek çok yeni fırsat getirecek. Karşınıza çıkan bu fırsatları değerlendirirken size neler hissettirdiklerini göz önüne almanız gelecekle ilgili tercihlerinizin şekillenmesine yardımcı olabilir. Özel ilişkilerinizde takındığınız tavırlar ve seçtiğiniz kelimeler zaman zaman karşınızdakiler için kırıcı bir hal alabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Romantik bir ilişki arıyorsanız bu yeni hafta sizler için oldukça güzel enerjilerle beraber gelecek. Duygusal anlamda destek görmek, sevdiklerinizle olmak ve güven çemberi içinde kalmak huzurunuzun artmasına yardımcı olabilir.

Boğa

Maddi anlamda kazançlı bir hafta sizleri bekliyor! Yaptığınız yatırımların geri dönüşlerini hiç beklemediğiniz bir anda alabileceğiniz veya karlı olabilecek yatırımlarla karşılaşabileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Sosyal anlamda aktif olduğunuzu hissettiğiniz bu günlerde, farklı ilişkileri kendinize çekmeye başlayabilirsiniz. Kişisel ve ruhsal gelişiminizin sizin için önem kazanabileceği bu süreçte gitmek istediğiniz yönde adım atmanızı destekleyecek olaylar, seyahatler, kişiler veya kitaplar karşınıza çıkabilir. Gerçekten ne istediğinizi anlamak için yalnız kalmak ve içinizden gelen sesi dinlemek yol gösterici olabilir.

İkizler

Aşk hayatınızı renklendirecek sürprizler kapıda. Özgürlüğünüzün ve kişisel alanınızın peşine düşeceğiniz bu yeni hafta yaratıcılığınızın da arttığını gözlemleyebilirsiniz. Yaratıcı aktivitelerle ilgilenerek kendinizle ilgili yeni yönler keşfedebileceğiniz bu süreçte daha önce denemeye cesaret edemediğiniz tarz değişiklikler de gündeme gelebilir. Romantik ilişkileriniz konusunda beklentilerinizin farkına varmak için bir süre kendinizle baş başa kalmanızda ve kendinizi gözlemlemenizde fayda olabilir. Haftanın son günlerinde ailenizle ve yakın çevrenizle zaman geçirmekten her zamankine göre çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Yengeç

Kişisel gücünüzün artması için işinize yarayacak pek çok fırsatla karşılaşabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Özgüveninizin artacağı ve fikirlerinizi açıkça belirterek isteklerinizi ortaya koyacağınız bu günler karlı iş anlaşmaları, projeler, eğitim ve daha pek çok konuda olumlu geri dönüşler sağlayabilir. Fikirlerine ve tecrübelerine güvendiğiniz insanların size yol göstermesine izin vermek hayatta gitmek istediğiniz yönü bulmanız ve ilerlemeniz konusunda yardımcı olabilir. Özel hayatınıza fazladan zaman ve ilgi ayırmanız ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımanıza veya alınması gereken kararları geciktirmeden almanıza yardımcı olabilir.

Aslan

Olmasını uzun süredir beklediğiniz olumlu gelişmeler kapıda. İş ve özel hayatınız konusunda maceralı bir süreç başlıyor olabilir. Bu süreç tutkularınızı, yeteneklerinizi ve yeni ilgi alanları keşfetmek için çok yararlı olabilir. İçgüdülerinize güvenmek ve aynı zamanda yakın çevrenizin tavsiyelerine kulak vermek doğru kararları vermenizde yardımcı olabilir. Kendinizi duygusal olarak her zamankinden daha hassas hissedebileceğiniz bu hafta sevdiklerinizle fazladan zaman geçirmek kendinizi iyi hissetmenize destek olabilir. Sosyal ortamların tadını çıkarmak ve yeni insanlarla tanışmak da size iyi gelecektir.

Başak

Kendinizi her zamankinden daha mutlu, iyimser ve cömert hissedebilirsiniz. Bu süreç yeni ortamlara girmek, yeni arkadaşlar edinmek veya yeni romantik ilişkilerin temelini atmak için elverişli olabilir. Beklemediğiniz hediyeler alabilirsiniz. Eğitim ve iş konusunda da beklemediğiniz bir destek görme ihtimaliniz oldukça yüksek. Bu süreçte yeni işlere başlamak veya kişisel gelişiminiz yolunda yeni adımlar atmak sizin için güzel bir yol açabilir. Sıkı çalışmanızın karşılığını göreceğiniz bu hafta motivasyonunuzu yükseltecek güzel haberler her yerden gelebilir.

Terazi

İç sesinizin güçleneceği ve hislerinizin sizinle iletişime geçeceği bir hafta başlıyor olabilir. Tutkularınız, istekleriniz ve beklentileriniz konusunda fikirlerinizi çekinmeden ortaya koyabileceğiniz bu günlerde kendinizle olan iletişiminizin farklı bir boyut kazandığına şahit olabilirsiniz. Risk almak konusunda da her zamankinden daha rahat olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Kendinizi dinlemek ve hayattan beklentilerinizi netleştirmek için yalnız zaman geçirmeye özen göstermenizde fayda var. Uzun vadeli planlarınızı şekillendirmek için ideal günler sizleri bekliyor!

Akrep

Mutluluk ve iyimserlik bu hafta üzerinizden eksik olmayacak. Sosyal anlamda canlandığınız bu süreçte sevdiklerinizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ayrıca yeni sosyal ortamlara girmek ve yeni insanlarla tanışmak da size her zamankinden daha fazla keyif verebilir. Uzun dönem hedeflerinizde yeni gelişmeler yaşanabilir. Sorumluluğunuzun arttığını gözlemleyebilir ve kendinizi hayatınızın bir sonraki aşamasına geçmeye hazır hissedebilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz ve hissettiklerinize odaklanmanız size gitmeniz gereken yolu bulmanız konusunda yol gösterici olabilir.

Yay

Hayat planlarınızı değiştirmek için ideal günler sizleri bekliyor. Kolay ve hızlı bir şekilde planladığınız değişikliklerin size geldiğini görebilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan zor projelere başlamak için de ideal bir süreçtesiniz. Özel hayatınız konusunda da girişken tavırlarınız karşınızdaki kişileri etkilemenizi sağlayabilir. Özgürlüğünüzün ve kişisel değerlerinizin sizin için önem kazandığı ve onları hayatınızda ön plana aldığınız bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Yapmak istediklerinizin ve yapmanız gerekenlerin çatışıyor olması enerjinizi tüketebilir.

Oğlak

Aşk ve maddi konularda olumlu gelişmeler kapınızı çalmaya hazırlanıyor olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilecek romantik bir ilişki hayat planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Yaratıcı gücünüzün ön planda olacağı bu yeni hafta aklınızda olan tarz değişikliği için ideal olabilir. Beklenmedik hediyeler, davetler, iltifatlar ve tekliflerle bu günlerde karşılaşmanız an meselesi! Bugüne kadar yaptığınız yatırımların, sıkı çalışmanın ve kararların olumlu geri dönüşlerini almaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı dengede tutmaya çalışmak sizin için iyi bir tercih olabilir.

Kova

Üzerinizde baskı hissedebileceğiniz bu günlerde, karşınızdaki kişileri kırmamak ve ilişkilerinizi zedelememek adına sözlerinize ve davranışlarınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmenizde fayda var. Ilımlı bir tavırla bu süreci çok rahat atlatabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle ortak nokta bulmak ve yeni bakış açıları denemek size sandığınızdan çok daha iyi gelebilir. Ailenizle ve yakın çevrenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bu süreç, kendinizi deşarj etmeniz ve sakinliğin tadını çıkarmanız için ideal.

Balık

Tutkularınızın güçlendiği bu yeni hafta içinizdeki enerjinin arttığını ve isteklerinizi gerçekleştirmek için size yol gösterdiğini fark edebilirsiniz. Karizmanızın yükseldiğini ve sosyal çevrelerde ilgi odağı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu süreçte kuracağınız iş ilişkileri her iki taraf için de kazançlı olabilir. Hedefleriniz konusunda kararlı olmanız ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmeniz bu karlı ilişkilerin karşınıza çıkmasını kolaylaştırabilir. Ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırmayı ve hayatınızı dengede tutmayı ihmal etmeyin.

İlginizi çekebilir: Temmuz 2020 Astroloji Yorumları

BLOOM SHOP