Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (21 Haziran – 26 Haziran 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya net düşünme, doğru karar alma ve yüksek konsantrasyon isteyen işlerinize odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. İş anlaşmaları yapabilir, uzun soluklu partnerliklere başlayabilirsiniz. İş ve özel hayatınızda yapacağınız tüm konuşmalarda ciddiyetinizi koruyabilirsiniz. Etkileşime gireceğiniz insanlar sizden büyük veya küçük olabilir. Bilgili ve saygı değer bir imaj çizebilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek ve çalışmadan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Mutlu, optimist, cömert ve sosyal hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içinde sosyal ilişkileriniz aracılığıyla mutlu ve pozitif hissedebilirsiniz. İyi şans finansal konularda size tatminlik veya kazanç getirebilir. Çevrenize cömertliğinizi gösterebilirsiniz. Kişisel, spiritüel ve materyal fırsatlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu dinlemek, eğlenmek ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı çevrenizle daha rahat paylaşabilir, normale oranla daha az endişe ve korku duyduğunuz için sınırlarınızı esnetebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı günleri düşüncelerinizin niyetlerinizle aynı paralelde ilerlemesi iletişiminizin daha keyifli ve verimli geçmesini sağlayabilir. Kendinizi daha net ve iyi ifade edebildiğiniz bu dönemde hayatınızın her alanında daha iyi fırsatlar arayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizin arasında arabuluculuk görevi yürütebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi sıcak, mutlu, sosyal ve cömert hissedebilirsiniz. İyi şans hediyeler, para veya iltifatlar ile size gelebilir. Sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak ve flörtleşmek için ideal bir zaman olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı kendinizi şefkatli, romantik, hayalperest ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Başkalarının duygularına karşı daha hassas olabilirsiniz İlişkilerinizde içgüdülerinize güvenmelisiniz. İdealist ve spiritüel bir arkadaşlığa veya ilişkiye başlayabilirsiniz. Meditasyon yapmayı veya diğer mindfulness aktivitelerine zaman ayırmayı önceliklendirmelisiniz. Çarşambadan pazara sevgi ve ilgiye olan ihtiyacınızın artması partnerliğe daha derin ve yoğun bir seviyeden yaklaşmanızı sağlayabilir. Hayatınıza güzel arkadaşlıklar ve ilişkiler çekmek için evrenin gücünden faydalanabilir, niyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye, iyi bir konsantrasyon ve detaylara dikkat getirerek işlerinizi düzgün, hatasız ve zamanında yapabilirsiniz. Önemli kararlar alma, geleceğe dönük planlar yapma, özellikle gayrimenkul ve hisse içeren sözleşmeler imzalama için uygun bir zaman olabilir. Cumadan pazara olan süreç size çabasız sevgi, para, uyum ve mutluluk getirebilir. Fiziksel ve ruhsal cazibeniz, size ortamlarda popüler kılarak flört için uygun anlar yaratabilir.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya kadar olan süreç; size iyimserlik, mutluluk ve şans getirebilir. Diğer kişilerin size karşı cömert ve misafirperver olması, yeni projelere başlamanız ve hedeflerinize ulaşmanız için ideal bir zaman yaratabilir. Maddi ve manevi olarak büyüyebilir, seyahat veya eğitim ile ufkunuzu genişletebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ailenize ve partnerinize karşı koruyucu hissedebilir, derin duygularınızı pratik yollar ile onlara gösterebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye, iyi bir konsantrasyon ve net düşünme ile ayrıntılı, zor zihinsel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Küçük parçaların büyük resmi oluşturduğunu görerek uzun vadeli planlar yapabilir, çalışma alanınızı düzenlemekten iş teklifine kadar her şeyi organize edebilirsiniz. Cumadan pazara sevgi dolu, iyimser ve neşeli hissedebilirsiniz. Rahatlayarak kişiliğinizin sevecen tarafını ortaya koyabilir, çekiciliğinizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda stresli ilişkilerinizi de onarabilirsiniz. Aşktaki şansınız, başka alanlarda da kendini gösterebilir.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi mutlu, iyimser, cömert hissedebilirsiniz. Kişisel, profesyonel ve ruhsal gelişim için iyi şansa sahipsiniz. Yeni ilişkiler, uzun çalışmalar, yatırımlar, uzak mesafeli seyahatler için de uygun bir zaman dilimidir. Bu haftasonu sevecen, duygu dolu hissederek sevdiklerinizle rahatlayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Popülerliğiniz ve karizmanız artarak arkadaş edinmenizi ve yeni bir romantik ilişkiye başlamanızı kolaylaştırır.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye, hayatınızı gözden geçirmek ve uzun vadeli planlar yapmak isteyebilirsiniz. Artan eleştirel düşünce yeteneğiyle birlikte değişimlere odaklanabilir, yeni iş anlaşmaları yapabilir veya eğitim hayatınızı etkileyecek bir sınava girebilirsiniz. Cumadan pazara ise sizi rahat ve huzurlu bir atmosfer beklerken, sosyal hayatta ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni bir aşkın kapınızı çalması için de oldukça ideal olan bu zamanda, çevrenizle kuracağınız iletişimler karşılıklı faydalara dönüşebilir. 

Oğlak burcu

Çalışmaya biraz ara vermek ve hiçbir şey yapmamanın keyfini çıkarmak isteyebileceğiniz bu hafta içi, kısa bir tatil planı ayarlamak için oldukça ideal. İyi şansın sizinle birlikte olduğuna duyduğunuz inanç, kendinize olan güveninizin artmasına da sebep olabilir. Hafta sonuna giriş yaparken ise ilişki gerilimleri yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmak adına ılımlı ve alçakgönüllü davranmayı tercih etmelisiniz.

Kova burcu

Haftanın ilk dört günü artan yaratıcı düşünce yeteneğiniz sayesinde, diğer insanlarla olan iletişimizin size enerji verdiğine tanık olabilirsiniz. Kendinizi net ve güçlü bir şekilde yansıtabileceğiniz bu dönemde, eski arkadaşlarınızı yeniden görmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyalleşme ve flört için ideal bir zaman. Pozitif duyguların sizi çevreleyeceği bu dönemde, oldukça başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara da imza atabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesi ve salı uçsuz bucaksız olan hayal gücünüz sizi şaşırtabilir. Çevrenizin size ihtiyaç duyduğu anlarda onlara güçlü bir destek olabileceğiniz gibi flörtünüzün de ayaklarının yerden kesilmesini sağlayabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise romantizmi yoğun bir şekilde hissetmek isteyecekseniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa aranızdaki bağlar kuvvetlenebilir; ilişkiniz yoksa derin bir bağ kurabileceğiniz yeni biriyle tanışabilirsiniz. 

BLOOM SHOP