Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye duyularınızın güçlenmesi sizi daha hayalperest, yaratıcı ve spiritüel kılabilir. Sanatla uğraşmak, sinemaya, tiyatroya, konsere gitmek isteyebilirsiniz. Başkalarının ihtiyaçlarına daha hassas davranabilir, iyi tavsiyeler verebilirsiniz. Cumadan pazara artan popülerliğiniz ve cömertliğiniz sosyalleşmeyi keyifli kılabilir. Yakın ilişkileriniz açıklığınız ve dürüstlüğünüzden faydalanabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya mutluluk ve başarı yakalayabilirsiniz. İletişiminizde takındığınız pozitif ton, faydalı sohbetler içine girmenizi sağlayabilir. Geleceğe dair optimist planlar kurabilir, vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Perşembeden pazara yoğun ve derin düşüncelere dalabilirsiniz. Tartışmacı doğanız gizli konuları, sırları ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı geleceğe dair pozitif bakış açınız uzun dönem planlar yapmanızı kolaylaştırabilir. Büyük resme kendinizi çok kaptırmadan küçük detayları da düşünmeli, konsantrasyonunuzu kaybetmemeye çalışmalısınız. Çarşambadan pazara iyi şans ve mutluluk kapınızı çalabilir. Artan popülerliğinizin ve karizmanızın keyfini sürebilir, kendinizi daha özgüvenli ve dışa dönük hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya daha pozitif ve cömert olabilir, iyi haberler duyup şansın yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz. Güçlü içgüdüleriniz ve ileriye dönük düşünce yapınız sayesinde uzun vadeli planlar yapmayı, önemli kararlar almayı değerlendirebilirsiniz. Perşembeden pazara çevrenizden yardım istemek ve ikna edici olmak kolaylaşabilir. Sizi derinden etkileyecek, karmik bir ilişki kuracağınız birisi ile tanışabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya zorlu ve uzun süreli işleri tamamlayacak dayanıklılığı ve gücü kendinizde bulabilirsiniz. İyi bir konsantrasyon ile mantıklı ve analitik düşünme beceriniz sizi başarıya ulaştırabilir. Önemli sorumluluklar altına girebilirsiniz. Perşembeden pazara sosyal ortamlarda odak noktasında olduğunuzu hissedebilir, hayatınıza önemli kişileri çekebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesi ve salı kendinizi daha duygusal ve hassas hissedebilir, zamanınızı sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Anılarınız zihninizi doldurup size nostalji yaşatabilir. Çarşambadan pazara araştırmacı yönünüzün alevlenmesi herhangi bi konu üzerinde derinleşmenizi sağlayabilir. Yüzeysellikten uzaklaşarak düşünce yapınızı derinden değiştirecek uğraşlara girebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesi ve salı yapabileceklerinizi ve kaynaklarınızı fazla iyimser şekilde değerlendirip altından kalkamayacağınız sözler verme eğilimde olabilirsiniz. İstekleriniz ile gerçek hayat arasında bir dengesizlik yaşayabilirsiniz. Çarşambadan pazara ise özel hayatınızda çabasızca gelen bir iyi şansın keyfini sürebilirsiniz. Geçmiş davranışlarınızın iyi karmasının sonunda size döndüğünü, tüm iyilikleri kendinize çektiğinizi hissedebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya pozitif tutumunuz, kuvvetlenen iletişim becerileriniz sizi etrafında olması çok keyifli birine dönüştürebilir. Kolaylıkla yeni arkadaşlar edinip kalabalık ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Perşembeden pazara önemli konular üzerinde kafa yorabilir, hayatınızdaki problemlere çözüm bulmak için zaman ayırabilirsiniz. Çevreniz üzerindeki etki gücünüzün kuvvetlendiğini görebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya düşünceleriniz daha ciddileşebilir, mükemmel bir konsantrasyon, iyi bir hafıza ve organizasyon becerilerinin faydasını gürebilirsiniz. Büyük ölçekli uzun dönem planların gerçekleşebilme potansiyelini anlayabilme yetisine sahip olabilirsiniz. Perşembeden pazara, kendinizi daha rahat ve girişken hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız artan karizma ve fiziksel çekicilikten yararlanabilir. Yaşadığınız ilişki gerginliklerini gidermek için iyi bir zaman olabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye açık fikirliliğiniz ve geniş bakış açınız hayatı daha fazla sorgulamanıza ve yoğun bir merak duygusuna yol açabilir. Açık ve dürüst bir şekilde kendinizi ifade edebilmeniz size fayda getirecek yeni arkadaşlıklar ve karlı işbirlikleri kurmanıza yardımcı olabilir. Cumadan pazara ise hayatınızın her alanında yakaladığınız denge ve stabillik, size temelli bir tatminlik duygusu getirebilir.

Kova burcu

Pazartesi ve salı karşılaştığınız aksamalar ve gerginlikler sizde büyük bir asabiyete, öfkeye ve hayal kırıklığına yola açabilir. Dürtüsel şekilde tepki vermemeye çalışmalı, saygısızlık ve sorumsuzluk olarak anlaşılabilecek durumlara girmemelisiniz. Çarşambadan pazara artan karizmanız ve çekiciliğiniz, sosyalleşme ve romantik ilişkilere zaman ayırma isteğinizi besleyebilir. Emek verdiğiniz kişilerin veya sosyal durumların size misli ile geri döndüğünü görebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya sezgilerinizin kuvvetlenmesi size geleceğe dair iyimser bir bakış açısı kazandırabilir. İleriye yönelik düşünerek uzun vadeli planlar yapmayı ve önemli aksiyonlara geçmeyi değerlendirebilirsiniz. Perşembeden pazara, ikna kabiliyetinizin artması çevreniz üzerindeki etki alanınızı genişletebilir. Aynı zamanda kendiniz hakkında önemli iç görülere erişebilir, hayatınıza anlam katabilirsiniz.

BLOOM SHOP