Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı kendi ayaklarınız üzerinde durmak ve kalabalıktan bağımsız bir birey olarak algılanmak isteyebilirsiniz. Hayatın renklerini tatmak için yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Davranışlarınız bu yönde değişim gösterebilir. Çarşambadan pazara daha optimist, sezgisel olabilir ve geleceğe yönelik düşünebilirsiniz. Pazarlık, işbirlikleri, arabuluculuk yapmak daha kolay gelebilir.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya etrafa yaydığınız manyetik çekim gücü tutkulu birliktelikler yaşamanızı sağlayabilir. Cinsel ilişkileriniz daha yoğun, derin hatta spiritüel hissettirebilir. Perşembeden pazara huzurlu ve şefkatli hissedebilir, arkadaşlarınızla samimiyetinizi geliştirebilirsiniz. Eğlenmek, alışveriş yapmak, rahatlamak ve yardımda bulunmak için iyi bir zaman olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden salıya iyi olma halinizin artması hayatınızın her alanına pozitif yansıyabilir. Profesyonel ve özel hayatınızın iyi bir dengeye erişebilir. Her türde yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. Çarşambadan pazara mutlu gelişmeler yaşayabilir, şansınız artabilir. Uzun soluklu kararlar almak, tatiller ve kariyer atılımları planlamak daha kolay gelebilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya cinsel karizmanızın ve duygusallığınız artması tutkularınızı ve hayallerinizi yaşama isteğinizi yoğunlaştırabilir. Gücünüzün ve cesaretinizin artması inançlarınızı savunmanızı ve başkalarına yardım ulaştırabilmenizi kolaylaştırabilir. Hafta sonu duygularınızdaki sık değişimler ilişki içinde dengeyi yakalamanıza mani olabilir. Duygusal stresiniz sizi endişeli ve özgüvensiz hissettirebilir.

Aslan burcu

Haftanın ilk günlerinde kendinizi güçlü, cesur ve seksi hissedebilirsiniz. Bu hisleriniz doğrultusunda içgüdüsel hareket edebilir ve kendinizi romantik ilişkilerde aktif halde bulabilirsiniz. Artan karizmanız sosyal çevrenizde ve özel hayatınızda görünürlüğünüzü arttırabilir. Partnerinizle eğlenceli bir cinsel birliktelik planlayabilirsiniz. Çarşambadan pazara kadar da bu pozitif ruh haliniz devam edebilir. İş ve kariyer konularında girişimci olabilir, yeni anlaşmalara imza atabilir ve geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Başak burcu

Hafta boyunca spiritüelliğinizde artış hissedebilirsiniz. İyileştirici yönünüz ön plana çıkabilir ve kendinizi başkalarına yardım ederken bulabilirsiniz. Artan spiritüelliğinizde ikili ilişkilerinize de yansıyabilir. Kendinizle uyumlu kişilerle tanışabilir hatta ruh eşinizi bile bulabilirsiniz. Ancak hafta sonunda romantik ilişkilerinizde ufak çatışmalar gün yüzüne çıkabilir. Sinyallerin farkında olmak ve ilişki dengesini korumaya çalışmak sizin için faydalı olabilir.

Terazi burcu

Hafta başında özellikle aile ilişkilerinizde gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Çevrenizden destek ve yakınlık hissedebilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde daha derin ve duygusal bağlar kurabilirsiniz. Çarşambadan pazara merakınız artabilir. Artan merakınız iş, kariyer ve ilişikler konusunda sizi pozitif etkileyebilir. Seyahat planlamak, sınava girmek ya da yazmak gibi aktivitelerde başarı elde edebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebilir ve sosyal yaşantınızda olumlu gelişmeler gözlemleyebilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta başında özel hayatınıza, aile ve romantik ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Dolayısıyla, ilişkileriniz hakkında konuşmak ya da aksiyona geçmek için güzel bir hafta olabilir. İçsel dengenizi korurken yeni arkadaşlar edinebilir ya da devam eden ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşambadan cumaya kendinizi daha aktif hissedebilir, arzularınızı dile getirebilir ve romantik birlikteliklerde bulunabilirsiniz.

Yay burcu 

Haftanın ilk günlerinde anılarınızdan etkilenerek daha sezgisel davranmaya başlayabilirsiniz. Meditasyon ve diğer rahatlama tekniklerine zaman ayırarak sezgilerinizi ve hayal gücünüzü güçlendirebilirsiniz. Haftanın ortasından sonuna kadar sizi sevindirecek haberler alabilir ve coşkulu hissedebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz akademik hayatınızda, çalışıyorsanız iş hayatınızda yeni gelişmeler olabilir. Yeni seyahatler planlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içinde her zamankinden daha tutkulu ve romantik bir çekiciliğe sahip olabilir, doğal olarak daha flörtöz ve sosyal davranabilirsiniz. Cinsel hayatınızda spiritüel birliktelikler kurmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sanatsal çalışmalara olan ilginiz artabilir ve yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Hafta sonunda aileniz ile daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Daha duygusal ve hassas olabilir ve ilişkilerinizde derinleşebilirsiniz.

Kova burcu

Haftaya yenilenme hissi ile başlayabilirsiniz. Yeni günlük rutinler edinebilir, evde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu durumda daha maceracı ve coşkulu hissedebilirsiniz. Önünüze gelen fırsatlara karşı daha açık ve esnek olmasınız. Haftanın sonuna kadar içinizdeki sosyal ruh yoğunlaşarak daha çok arkadaş buluşmaları düzenlemek isteyebilir. Maceracı hislerinizin artışı ile her an uzak bir destinasyona gitme kararı alabilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın ortasına kadar romantik ve spiritüel hissedebilir ve yeni hayallere dalabilirsiniz. Kaçınılmaz olarak aşk hayatınızda kendinize daha çok güvenebilir, cinsel çekiciliğinizi arttığını hissedebilirsiniz. Humanistik konularda daha duyarlı olabilir ve etrafınıza yaymak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda ise ruhsal çekimi tavanda yaşayacağınız yeni bir partnerle tanışabilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyecek bir hobiye başlayabilir, müzik ve sinema kütüphanelerinizi genişletebilirsiniz.

 

BLOOM SHOP