Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (24 Mayıs – 30 Mayıs 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri, sevgi ve ilgi görme ihtiyacınızda artış yaşanabilir. Kendinizi daha sosyal, romantik, şefkatli ve duygusal hissedebilirsiniz. Bununla beraber ruh durumunuz değişkenlik gösterebilir, ben merkezli davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizde küçük problemlere yol açabilir. Çarşambadan pazara iyileşen iletişim becerileniz ve artan karizmanız arkadaşlık, partnerlik ilişkilerinize iyi yansıyabilir. İnsanları bir araya getirip güzel işbirliklerine ön ayak olabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya samimi ilişkileriniz duygusal soğukluktan, korku veya utanç duygusundan, artan sorumluluklarınızdan ötürü zedelenebilir. Duygusal açıdan zorlayıcı bu dönemi sabır, azim, güven ve affedicilik ile atlamaya çalışmalısınız. Perşembeden pazara artan cesaretiniz sayesinde gönülden inandığınız bir amacı veya kişisel haklarınızı korkusuzca savunabilirsiniz. Otoriter olmayan tavrınız, çevrenizi efektif bir biçimde motive etmenizi sağlayabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya insan ilişkileri heyecan verici hale gelebilir. İsteklerinizi daha kolay ifade edebilir ve kendinizi sosyal hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara derin duygular hissettiğiniz kişilere hislerinizi açıkça söyleyebilir, aranızdaki bağı bir üst seviyeye çıkarmak için ilk adımı siz atabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerde nelerden hoşlandığınızı netlikle görebilecek ve kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya artan duygusal hassasiyetiniz sizi çevrenizle daha kolaylıkla derin bağlar kurmaya çağırabilir. Aile bireylerinizle eski günleri yad etmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı yazılı veya sözlü bir biçimde paylaşmayı arzulayabilirsiniz. Samimiyetiniz ve anlayışınız gerçek bağlar kurmanızda yardım edebilir. Perşembeden pazara çekiciliğiniz manyetik bir hale bürünebilir. Romantik veya cinsel ilişkileriniz daha keyifli, duygusal ve şefkatli geçebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya kalbinizin sesini dinlemenin daha kolay olduğunu fark edebilirsiniz. Sezgilerinize ve içgüdülerinize dikkat verin. Kendinizi güçlü, özgüvenli ve seksi hissedebilirsiniz. Bu halinizin keyfini ister tek başına ister sevdiklerinizle beraber çıkarabilirsiniz. Perşembeden pazara ilişkilerinizde aradığınız dengeyi kurabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu dönemde hassas konuları ustalıkla konuşabilir, hislerinizi korkusuzca karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesi ve salı günleri kutuplaşmış, birbirine karışmış düşünceleriniz günlük problemlerinizi çözmenizi zorlaştırabilir. Bu dönemde hassas konuları konuşmayı, pazarlıkları ertelemeyi düşünebilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi dinlemeniz veya akıl hocası olarak gördüğünüz birisine sorunlarınızı danışmanız daha verimli sonuçlar doğurabilir. Çarşambadan pazara daha romantik ve spiritüel hissedebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşmak için daha hevesli, enerjik ve tutkulu olabilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk yarısında kararlı adımlar atabilir, uzun zamandır sabırla tohumlarını ektiklerinizin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Hayatınızda dengenin yeniden merkeze oturacağı bu günlerde, güvene dayalı başlangıçlar yapabilir, çalışmalarınızın takdir edilmesiyle gurur dolu anlar yaşayabilirsiniz. Haftanın diğer yarısında ise sezgileriniz daha da güçlenirken, kendinize olan güveniniz de artabilir. Bu, yeni insanlar tanımak ve flört etmek için oldukça ideal bir zaman olabilir. 

Akrep burcu

Mayıs ayının son haftasıyla birlikte içinizdeki tutku ve şehvet de artabilir. Cinsel öz güveninizin artacağı bu dönem, biraz eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için oldukça ideal olabilir. Haftanın son günlerinde romantizmi içinizde hissedebilir, ruhsal gelişiminize ise katkıda bulunabilirsiniz. Uyumlu ruh halinizle birlikte başkalarının isteklerine kayıtsız kalamayacağınız gibi hayır işlerine de vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü hayal gücünüz devreye girip rasyonel düşünme becerilerinize etki edebilir. Hayal aleminin içerisinde kendinizi bulacağınız bu iki gün kendinizi yalnız hissedebilir, sizi negatif etkileyen kişilerin de etkisiyle kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Çarşambadan pazara kadar duygularınıza ve yakın ilişkilerinize odaklanabilir, hayatınıza duygusal bir denge getirmeye çalışabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Pazartesinden cumaya, çalışkanlığınız ve disiplinli karakteriniz sayesinde uzun vadeli hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir döneme giriş yapabilirsiniz. Bu süreçte yeni bir işe girebilir, terfi alabilir veya daha fazla sorumluluk talep edebilirsiniz. Oldukça tatmin olmuş bir şekilde giriş yapacağınız hafta sonunda ise sosyal hayatınızda kontrol sorunları ve mahremiyet ihlalleri sebebiyle birtakım problemler yaşayabilirsiniz. 

Kova burcu

Haftanın ilk yarısında flört için belki de yılın en verimli dönemine giriş yapıyorsunuz. Öz bakımınıza önem vereceğiniz bu süreçte, kendinizi daha iyi hissedecek ve bunu arkadaşlık ilişkilerinize de yansıtacaksınız. Hafta sonuna doğru biraz gevşemek isteyebilir ve arkadaşlarınızla küçük kaçamaklar yapabilirsiniz. Sevginizi ifade ederken hiç zorlanmayacağınız bu haftada, uyumlu tavrınız size kendinizi daha da güçlü hissettirecek.   

Balık burcu

Haftanın ilk iki günü karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Ön yargı ile yaklaştığınız durum veya olaylara karşı düşüncelerinizin değişime uğraması söz konusu. Haftanın geri kalan günlerinde ise kendinizi son derece cesur ve seksi hissedebilirsiniz. Harekete geçmek için kendinizde aradığınız cesareti bulacağınız bu süreçte, yeni tutkular keşfedebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 

BLOOM SHOP