Koç burcu

Pazartesiden perşembe gününe kadar gelişecek olan süreç size olumlu bir bakış açısı kazandırabilir ve beraberinde güzel haberler getirebilir. İçinizden geleni sesi dinleyerek hayatınızda yepyeni planlar yapmak için harika bir zaman. Hafta sonuna doğru ikili ilişkileri zorlayacak bazı durumlar meydana gelebilir. İlişkideki sabitliği sınayacak olaylarla karşılaşabilir, birtakım kararlara varmak durumunda kalabilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi size ekstra enerji, yüksek mod ve zor görevlerin üstesinden rahatlıkla gelebilmenin verdiği özgüven ile gelecek. Özellikle el becerinizin yüksek olduğu bu haftada pek çok fiziksel güç gerektiren işi aradan çıkartarak kafanızı rahatlatabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilişkisi olanların ilişkideki sabrı ve sevgisi teste tabi tutulabilir, yatak odasında deneyselliğin önemi bu noktada ön plana çıkabilir. İlişkisi olmayanlar için ise yeni bir flört ihtimali kapıda görünüyor.

İkizler burcu

Başarı, mutluluk ve şans için mükemmel bir hafta. Çoğu şey, siz hiç çaba göstermeden istediğiniz gibi gerçekleşebilir. Kendi şansınıza siz bile şaşırabilirsiniz. Ancak bu noktada kendinizi kaptırmamanız ve sorumluluklarınızı unutmamanız önem arz ediyor. Aksi takdirde şansınızın güzel etkilerinden yeterince faydalanamayabilirsiniz. Hafta sonu, özellikle pazar günü, kendinizi kızgın ve gergin hissedebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak kimseyi kırmamaya özen gösterin.

Yengeç burcu

Kararlı, kendinden emin ve güzel işlere imza atılan bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta kendinizi tehlikeli iş veya durumların içinde bulabilirsiniz ancak büyük bir ustalıkla üstesinden geleceksiniz. Risk almak için veya uzun dönem projeleri tamamlamak için iyi bir süreç. Hafta sonu size hem aşk hem de parayla birlikte gelebilir. İlişkisi olanlar için biraz kafa karışıklığı söz konusu olabilir, ilişkisi olmayanlar için ise yeni internet üzerinden tanışılan heyecanlı bir flört durumu ortaya çıkabilir.

Aslan burcu

Zekanız ve pozitif ruh haliniz etrafınıza keyif veriyor ve çevrenizdeki arkadaşlarınız tarafından eğlenceli biri olarak tanımlanmanızı sağlıyor sevgili Aslanlar. Bu hafta pek çok arkadaşınızı bir araya getirerek yeni dostlukların kurulmasına sebebiyet verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda enteresan gelişmeler olabilir. İlişkisi olanlar risk almak isteyebilir ve değişik yönelimlerde bulunabilir.

Başak burcu

Bu hafta uzun zamandır aklınızda olan bir proje adına harekete geçmek için ideal bir zaman. Yapmak istedikleriniz için faydalı adımlar atıyor olabilirsiniz ancak bu adımların hemen meyve vermesini beklemek hatalı bir bakış açısı olacaktır. Biraz zamana ihtiyacınız var. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir ancak bu ilişkinin yavaş ilerleyen ve zamanla gelişen bir ilişki olacağını söyleyebiliriz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye geleceğe dair güzel planlar yapabilir ve hayalini kurduğunuz olaylar için aksiyon almaya başlayabilirsiniz. Bu hafta yükseliş gösteren sosyal ilişkileriniz ve kendinizi doğru ifade edebilme yeteneğiniz sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, yeni romantik süreçlere girebilirsiniz. İlişkisi olanlar için ilişkilerinin sürdürülebilirliği gözden geçirilebilir. Yeni heyecanların ve değişimin ihtiyacıyla farklı kararlar alabilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta içi yükseliş gösteren hırs ve başarı tutkusu hafta boyunca iş anlamında takdir edilmenize ve dikkat çekmenize olanak sağlayabilir. Sektörde sizden daha yeni olanlara birtakım konularda yol göstermeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru beklemediğiniz birinden gelen bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar hiç tanımadığı ortamlarda hiç tanımadığı insanlarla yakınlaşabilir. Partneri olanlar için cinsellikte ufak heyecanlar ilişkideki belirsizliğin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Yay burcu

Hafta; Yay burçları için güzel haberler, optimizm ve keyif dolu bir ruh haliyle başladı bile. Pazartesiden perşembe gününe kadarki süreç hem sosyalleşmeniz hem de okul ya da işe vakit ayırarak bu alanlarda ekstra çalışmalar yapmanız için oldukça müsait. Planlayacağınız bazı yolculuklar ya da tatiller söz konusu olabilir. Hafta sonu, özellikle pazar günü, kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. Kontrolünü kaybederek çevrenizdekilerin canını sıkmayın.

Oğlak burcu

Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir hafta sizin için geliyor. Hırs, başarı, öngörü gibi kavramların ön planda olacağı bu hafta içinde kendinizle ve yapmak istediklerinizle ilgili sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk ve parayla ilgili birtakım değişiklikler söz konusu olabilir. Aşk konusunda ilişkideki heyecanı dinç tutabilmek için, para konusunda ise sıkıntı yaşamamak için bazen farklı perspektiflerden yaklaşmak gerektiğini unutmayın.

Kova burcu

Hafta içi yeni insanlarla sosyalleşebilir, yeni anlaşmalara imza atabilir ve kreatif fikirlerle kendinizi verimli hissedebilirsiniz. Diplomatik tavırlarınız arkadaş çevrenizde veya ailenizde yaşanabilecek bazı sorunların çözümünde önemli rol oynayacak. Hafta sonu beklemediğiniz bir sürpriz veya hediyeyle karşılaşabilir, aşk ve para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık burcu

Cinsel anlamda kendinizi çekici hissedeceğiniz bir hafta başlıyor. Partnerinizle iletişiminiz kuvvetlenebilir ve aranızdaki tutku alevlenebilir. Belirsiz ilişkileri uzun dönemli ilişkilere çevirmek için ideal bir zaman. Hafta sonu bazı konularda istemediğiniz tepkilerle karşılaşabilir ve bu durum sonucu kendinizi öfkeli bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP