Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (28 Haziran – 4 Temmuz 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi sıcak kanlı, mutlu, sosyal ve cömert hissedebilirsiniz. Zamanınızı eğlenerek geçirebilir, iyi şansınızın tadını hediyeler, iltifatlar, finansal kazanç vasıtasıyla çıkarabilirsiniz. Artan karizmanız sayesinde her iki tarafından fayda sağlayacağı yeni arkadaşlıklar ve partnerlikler kurabilirsiniz. Perşembeden pazara özel hayatınızda; ilişkileriniz, alışkanlıklarınız ve evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız değişimler normale oranla daha sancısız geçebilir. Karşınıza çıkan değişim fırsatları; evinizi yeniden dekore etmeyi, taşınmayı, yeni bir ilişkiye başlamayı değerlendirebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi özel ve iş hayatınızdaki iletişiminizde iyileşme yaşayabilirsiniz. Gündeme dair doğru bir perspektif yaşayabilirsiniz. Nereye nasıl geldiğinizi ve gitmek istediğiniz noktaya sizi neyin götürebileceğini fark edebilirsiniz. Kariyerinizde veya kişisel gelişiminizde gelecek planları yapmak, hedefler koymak isteyebilirsiniz. Hafta sonu Boğa’nın Ay’a geçmesi ilginizi özel hayatınıza, evinize ve ailenize yerleştirebilir. Normale oranla daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Duygularınızla temasınızın arttığı bu dönem ilişkileriniz hakkında konuşmak ideal olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya içinizi saran mutluluk hali sizi sevdiklerinizle duygularınızı paylaşmaya itebilir. Samimi ilişkileriniz açıklığınız ve dürüstlüğünüzden faydalanabilir. Karşılıklı saygı ve anlayış çok başarılı işbirliklerine veya kişisel gelişimlere yol açabilir. Perşembeden pazara hayat size mutlu sürprizler ve uyarıcı karşılaşmalar getirebilir. Heyecan verici, yeni deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmeniz daha gösterişli ve farklı yüzünüzü çekinmeden sergilemenizi sağlayabilir.

Yengeç burcu

Hafta içi zorlu işleri tamamlamak için ihtiyacınız olan dayanıklılığa sahip olacaksınız. Yakın zamanda yaşadığınız gerginlikler ve hayal kırıklıklarını yapacağınız işe veya yaratıcı bir projeye dökmek isteyebilirsiniz. Verdiğiniz emekler gurur duyacağınız kalıcı başarılar ile ödüllendirilebilir. Hafta sonu özgürlüğünüz ve kendinizi ifade etme şekliniz bazı limitlerle, zorunluluklarla kısıtlanabilir. Yapmak istediğiniz ve yapmaya izninizin olduğunu arasında yaşanan bu boşluk sizde gerginliklere yol açabilir. Bu dönemde esnek, uyumlu ve açık görüşlü kalmak engellerin daha kolay aşılmasını sağlayabilir.

Aslan burcu

Hafta içi kendi ve başkalarının duygularına karşı daha duyarlı olmalısınız. Sezgilerinizin ve duygularınızın artması ile beraber yakın ilişkilerinizin zenginleştirir. Tanıştığınız yeni insanlar duygulara önem verebilir, kendi duygularınızı paylaşma şeklinizi de takdir edebilir. Bu süreçte yeni ve önemli bir ilişki başlayabilir. Hafta sonu ise hayatınızda öfke ve hayalkırıklığı yaratan sinirsel sinirlilik rutininizi bozabilir. Dürtüsel davranışlar, sorumluluklarınızdan ve yükümlülüklerinizden kaçmanıza neden olabilir. Bu yüzden tepki vermeden önce iki kez düşünüp strateji kullanın. Bu sayede kısıtlamalardan kurtulup istediğiniz özgürlüğe kavuşabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi ve başkalarını daha iyi tanımanızı sağlayacak yoğun ve duygusal kişisel etkileşimlere sahipsiniz. Zihninizin yargısız ve tarafsız olup içinde bulunduğunuz toplulukların ruh halini sezgileriniz ile anlayabilirsiniz. Popülerliğinizin ve saygınızın artması; sosyal statünüzü ve kariyerinizi etkiler. Perşembeden pazara olan süreçte; sabrınız ve kararlılığınız ile istikrarlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmanız heyecanlı bir süreç olmasa da geleceğiniz için güvenli temeller oluşturmak adına oldukça önemlidir. Çalışkanlığınız takdir edilmeli ve ödüllendirilmelidir.

Terazi burcu

Hafta içi en zor görevleri zamanında ve mükemmel bir şekilde tamamlamak için gereken güce, hırsa ve azime sahipsiniz. Sabrınız ve öz disiplininiz ile dikkatiniz dağılmadan ve cesaretiniz kırılmadan ağır ağır ilerlerken en verimli yolu bulabilirsiniz. Cinsel dürtü ve çekiciliğinizin artması, yeni veya içinde bulunduğunuz ilişkiler için iyi haberlerdir. Hafta sonu kendinizi romantik, duyarlı, şefkatli ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Başkalarının duygularına karşı hassas olabilir, ilişki konusunda iç güdülerinize güvenebilirsiniz. İdealist ve ruhsal bir dostluk veya aşka sahip olabilirsiniz. Meditasyon yapmak, maneviyatla ilgili şeyleri incelemek ve uygulamak için ideal bir zamandır.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya pozitif enerji ile birlikte kendinizi daha rahat ve emin hissedebilirsiniz. Çalışıyorsanız hırslı bir enerji ile işinize odaklanabilir ve işinizi iyi yapabilirsiniz. Rahatlamak istiyorsanız, başka bir şey yapmanız gerektiğini düşünmeden rahatlayabilirsiniz. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkileriniz keyifli ve stressiz olabilir. Perşembe ve pazar arası kendinize güvenebilir, arkadaş canlısı ve girişken hissedebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizden ve hayatınızdan keyif almak için iyi bir zaman olsa da işinizi sevmediğiniz müddetçe işe gitmek daha fazla sorun yaratabilir. Güçlü bir izlenim bırakmak ve kendinizi iyi tanıtmak için ideal bir zamandır. Bu süreçte kendinizi özgüvenli ve rahat bir tavırla ortaya koyduğunuz takdirde fark edilebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi, artan çalışma azminiz ve konsantrasyonunuzla birlikte teferruatlı ve zor işlerin üstesinden geleceksiniz. İş çevrenizden alacağınızdan onay ve takdir, kendinize olan güveninizin artmasına yardımcı olabilir. Hafta sonu ise yeni başlangıçlar yapmak için oldukça ideal bir zaman. Sizi mutlu edecek olaylar ve şans eseri karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kötü giden bir ilişkiniz varsa, sonlandırmak ve önünüze bakmak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk üç günü kendinizi oldukça konuşma havasında hissedebilirsiniz. Sosyalleşmek için can atacağınız bu süre aynı zamanda kendinizi doğru bir şekilde karşı tarafa aktarabilmeniz için de ideal. Duygularınızı paylaşmakta zorlanmayacak olmanız süregelen aile ve ilişki problemleriniz varsa, bu sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Perşembeden pazara ise hoş bir sürpriz sizi şaşırtabilir. Meydana gelen değişiklikler, geleceğinizi daha heyecanlı beklemenizi sağlayabilir. 

Kova burcu

Artan çekiciliğiniz ve popülariteniz ile pazartesinden cumaya, kendinizi oldukça öz güvenli hissedeceksiniz. Bu, yeni atılımlarda bulunmak için de size gökyüzünün şans tanımasını sağlıyor. Hafta sonu ise otoriteye karşı isyan etmek için içinizde güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Sonuçlarına aldırmadan aceleci davranışlar sergileyebiliriz. Bu dürtünüzü başkalarını üzmeden yönetebilirseniz yaratıcı atılımlara imza atabilirsiniz. Aksi halde istenmeyen çatışmalar söz konusu olabilir.

Balık burcu

Haftanın ilk iki günü, verdiğiniz ve aldığınız sevgi arasında bir dengesizlik hissedebilirsiniz. Bu kendinizi sosyal anlamda geri çekmenize neden olabilir. Ancak herhangi bir tartışma yaşamamak adına alçakgönüllü ve ölçülü olmakta fayda var. Çarşambadan pazara ise kararlılığınız ve güçlü iş ahlakınız devreye girebilir. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için önemli adımlar atabilir, yeni iş teklifleri veya terfi alabilirsiniz. Bu, daha fazla sorumluluğun altına girmek için heyecanlanmanızı sağlayabilir. 

BLOOM SHOP