Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (3 Mayıs – 9 Mayıs 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye sizi saran genel bir iyi olma hali işlerinizin engelle karşılaşmadan ilerlemesini sağlayabilir. İş ile özel hayatınız arasında ideal dengeyi yakalayabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak, var olan ilişkileriniz güçlendirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda bulunan önemli bir kadın figürüne tavsiyesi için başvurabilirsiniz. Hafta sonu keskinleşen bakış açınız ve kararlılığınız sayesinde ileriye dönük planlar yapmayı düşünebilirsiniz. Birini bir konu hakkında ikna edebilme yetinizin, özgüveninizin arttığını hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Haftanın ilk günleri eğer düşüncülerinizin kötü bir yöne evrilmesine izin verirseniz problemlerle karşılaşabilirsiniz. En kötüyü umarak bir duruma yaklaşmanız şüpheye düşmenize, karar verememenize neden olabilir. İşlerinizi bitirmek normale göre daha uzun sürebilir fakat bu temkinliğiniz doğru kararları almanızı sağlayacak. Hafta ortası özgüveninizin, cesaretinizin, gücünüzün arttığını hissedebilirsiniz. Fiziksel gücünüzü kullanacağınız aktivitelere girerseniz, başarı elde edebilirsiniz. Cinsel arzularınız normale göre daha yoğun olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye duygusal benliğiniz, davranışlarınız, tepkileriniz hayatınızda daha büyük bir alan kaplamaya başlayabilir. Anılarınız, koruyucu içgüdüleriniz, güven ve sevgi arayışınız üzerinizde daha büyük bir etki yaratabilir. Duygularınızla bu denli iletişim halinde olmanız, bu dönem yapacağınız meditasyon pratiklerinin çok iyi hissettirmesini sağlayabilir. Sezgilerinize, öngörülerinize ve rüyalarınıza güvenebilirsiniz. Hafta sonunda başarıyı yakalamak için belirli bir amacınız, hedefiniz ve aksiyona geçme isteğiniz olabilir. Kısa bir zaman içinde oldukça fazla işi bitirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Haftanın ilk yarısında artan hassasiyetiniz ve tutkunuz, romantik ilişkilere başlamanızı, var olan bağlarınızı kuvvetlendirmenizi kolaylaştırabilir. Çekiciliğiniz hayatınıza sizin kadar kibar ve düşünceli birini hatta muhtemel ruh eşinizi çekmenizi sağlayabilir. Perşembeden pazara ise kararlılığınız ve aksiyona geçme isteğiniz yeni projelere başlamanıza neden olabilir. Verimli, yapıcı ve yaratıcı hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Haftanın ilk günlerinde kendinizi ifade etme becerinizin, bağımsızlığınızın tehdit altında olduğunu hissedebilirsiniz. Yapmak istediklerinizle aksiyona döktükleriniz arasındaki fark gerginlikler, hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle esnek, durumlara uyum sağlayabilen, açık görüşlü bir tavır takınmak ve sabretmek engelleri aşmanızı sağlayabilir. Çarşambadan pazara ise günlük rutininizin normale göre daha heyecan verici, uyarıcı hatta anormal bir hale büründüğünü gözlemleyebilirsiniz. Beklenmedik haberlerin veya şans eseri karşılaşmaların güzel fırsatlara evrileceğinizi göreceksiniz.

Başak burcu

Hafta içi pozitif tavrınız ve sevgi dolu yaklaşımınız aşk ve para konularında güzel fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir. Hayatınızın bu alanlarında aksiyonlar alabilir ve bu hareketlerinizin güzel tepkiler ve destekle karşılandığını hissedebilirsiniz. Sadece bir sarılmanın veya bir öpücüğün ilişkilerinizde yaşanan tüm gerginlikleri arkanızda bırakmanıza yeteceğini görebilirsiniz. Hafta sonu sevgi ve ilgi görme isteğiniz artabilir. Bu durumda aldığını sevgi ile görmek istediğiniz sevgi, ilgi arasında farklar varsa ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir partneriniz yoksa bile bu gerginliği kendi içinizde öz sevginizle yaşabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye aşk ve para konularında fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenize sevgi ve ilginizi göstermek için daha istekli olabilirsiniz. Artan sosyal becerileriniz, çevrenizden iyi tepkiler ve hayranlıkla karşılanabilir. Artan cazibeniz sayesinde hayatınıza yeni romantik partnerler de çekebilirsiniz. Cumadan pazara perspektifiniz genişlemesi, yeni farkındalıklar edinmenizi ve farklı insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. İçgüdülerinize ve duyularınıza güvenebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya merakınız, konsantrasyonunuz ve kararlılığınızda artış yaşayabilirsiniz. Ciddi, problemli, gergin durumları daha iyi yorumlayabileceksiniz. Sözlü olmayan iletişim türlerini de anlama kapasitenizin artması ilişkilerinizdeki kompleks durumlarını, problemleri çözümlendirmenizi sağlayabilir. İletişim becerilerinizin artması çevrenizden rahatlıkla iyilik, yardım istemenize neden olabilir. Perşembeden pazara ise artan özgüveniniz ve heyecanınız sizi yeni projelere başlamaya itebilir. Bu dönem çevrenizi, sizden rütbece yüksek kişileri etkilemek için ideal olabilir.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye içinizin sevgi ile dolduğunu hissedebilirsiniz. Bu dönemi sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirerek, dinlenerek değerlendirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı paylaşırken dürüst ve açık sözlü olabilirsiniz. Bu çevrenizle olan bağlarınızın kuvvetlenmesini sağlayabilir. Cumadan pazara çevrenizi düşünmeye iten fikirleriniz, espritüelliğiniz iyi tepkiler görebilir. Bambaşka çevrelerden, yaşlardan kişilerle arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya duygularınızın yoğunlaşması ilişkilerinizi daha derin bir seviyede yaşamanızı sağlayabilir. Artan çekiciliğiniz hayatınıza yeni insanları, deneyimleri, duyguları sokabilir. Anlık çekimler uzun soluklu ilişkilere evrilebilir. Perşembeden pazara pozitif değişimler hayatınızı zenginleştirebilir. İşiniz ve ilişkilerinizde heyecan verici deneyimler arayabilirsiniz. Tutkularınızın peşinden gitmek ve içgüdülerinize güvenmek için doğru zaman olabilir.

Kova burcu

Haftanın ilk günleri önceliğiniz özel hayatınız, eviniz ve aileniz olabilir. Normale göre daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Hislerinizle iletişim halinde olmanız problemli konuları konuşmanızı ve çözümlendirmenizi kolaylaştırabilir. İç dengeniz ve sakinliğiniz avantajlı olabilir. Çarşambadan pazara zihninizde bir şimşek gibi beliren fikirler orijinalliğinizi öne plana koyabileceğiniz yaratıcı ve deneysel işlerde başarı elde etmenizi sağlayabilir. Beklenmedik haberler güzel fırsatlara dönüşebilir.

Balık burcu

Hafta içi romantizm yaşamak, dinlenmek ve hayal kurmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız bu ruh halinizden faydalanabilir. İçinizde büyüyen şefkat ve hizmet etme duygusu kalbinize yakın gelen bir sosyal sorumluluk projesine destek olmanızı, insanlara yardım etmenizi sağlayabilir. Hafta sonu sevgi ve ilgi görme isteğinizde artış hissedebilirsiniz fakat bunun için fazladan bir çaba sarf etmek istemeyebilirsiniz. Bu isteksizliğiniz ilişkilerinizde gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Beklentileriniz hayal kırıklıkları yaşatabilir.

BLOOM SHOP