Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (6 Aralık – 12 Aralık) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye çevrenizden yardım istemek ve ikna gücünüzü kullanmak için uygun bir zaman olabilir. Güçlü zekanız ve etkiniz işbirlikleri kurmak, pazarlık etmek, daha avantajlı anlaşmalar yapmak için kullanılabilir. Bir fikri, planı veya sohbeti ile sizi derinden etkileyecek birisiyle tanışabilirsiniz. Cumadan pazara başarı ve mutluluk zamanı. İyi fikirler, pozitif bir düşünce yapısı, güçlü iletişim becerileri keyifli sohbetlere yol açabilir. Geleceğinize dair optimist planlar yapmayı deneyebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya yaptığınız her işte kendinizi daha enerjik ve hırslı hissedebilirsiniz. Fiziksel ve mental yarışmalara girmek isteyebilirsiniz. Direkt oluşunuz ve cesaretiniz fazla özgüven şeklinde, yanlış anlaşılabilir. Seviyeli ve alçakgönüllü olmak başarının anahtarı olabilir. Perşembeden pazara aşka dair duyduğunuz hisler derinleşebilir. Kendinize ve varsa partnerinize dair her tür gizli bilgiyi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınıza daha büyük önem verebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya sevgi dolu, arkadaş canlısı tavrınız rahatlamanızı, stres atmanızı sağlayabilir. İlişkilerinizde daha az gerginlik olduğu için sosyalleşmek daha keyifli geçebilir. Sevginizi daha iyi şekilde gösterebilir ve ifade edebilirsiniz. Perşembeden pazara entellektüel kapasiteniz sayesinde herhangi bir konuyu daha derinden kavrayabilirsiniz. Öğrenmek kadar öğretmek için de iyi bir zaman olabilir. Hayatınızı derinden etkileyecek, karmik bir bağınız olan birisiyle tanışabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye daha özgüvenli ve hırslı hissedebilirsiniz. Hedeflerinize odaklı olup öne geçmek isteyebilirsiniz. Eforlarınızın karşısında içiniz gurur ve tatmin ile dolabilir. Profesyonel hayatınızda pozitif şekilde dikkat çekebilir, iltifatlar veya zam alabilirsiniz. Cumadan pazara yakın ilişkilerinizin üzerinde baskı hissedebilirsiniz. Eğer varsa partnerinize karşı güvensiz, kıskanç ve sahiplenici davranabilirsiniz. Güç oyunlarına girip ilişki problemleri yaratmamaya dikkat etmelisiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya cesaretinizin ve gücünüzün arttığını fark edebilirsiniz. Coşkunuzu kontrol etmekte zorlanmanız aşırı risk almaya ve kendinizi aşırı zorlamaya sebep olabilir. Dürtüselliği azaltmak için öz disiplinden faydalanabilirsiniz. Perşembeden pazara kadar olan süreçte açık fikirliliğiniz ve geniş bakış açınız ile sorgulamalar yapabilirsiniz. Geleceğiniz için iyimser planlar yapmaya açık olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için arabuluculuğunuzdan faydalanılabilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye, başarılı olmak için güçlü bir irade ve yoğun bir kararlılık sahibi olabilirsiniz. Güçlü karizmanız, cinsel çekiciliğiniz ile kendinizden emin bir profili çizebilirsiniz. Aldığınız insiyatif ile en zorlu ve karmaşık görevlerde başarılı olabilirsiniz. Gücünüzün verdiği çekicilik, hayatınıza romantizm getirebilir. Cuma ve hafta sonu, cinsel çekiciliğiniz ile aşk hayatınıza renk katabilirsiniz. Mevcut ilişkiniz tutku ile olumlu bir dönüşüm gösterebilirken yeni bir ilişki oldukça yoğun başlayabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye olan süreçte çekiciliğinizin artması ve pürüzsüz iletişiminiz sayesinde aşk ve dostluk alanında güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Alım ve satım işlerinde de piyasaya ve rakamlara hakim bir profil çizebilirsiniz. Bu dönemi, başkalarından iyilik istemek için de kullanabilirsiniz. Cuma günü ve hafta sonu yaşanan gerilimler aşk ilişkilerinde güç mücadelelerini meydana getirebilir. Sağlıksız olan ilişkilerinizin bozulmasına karşılık iyi temelli bir ilişki yoğun bir romantizm ile ortaya çıkabilir. Manipülasyon, kıskançlık ve sahiplenme gibi risklere karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte yeni projeler başlatmak ve başarı elde etmek için gereken enerji ve insiyatife sahip olabilirsiniz. Dürtüsel enerjinizi öngörü ve strateji ile birleştirerek aceleci davranışların getirebileceği olumsuzlukları engelleyebilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreçte, sevdiğiniz konular hakkında daha tutku dolu olabilirsiniz. Başkaları tarafından beğenilebilir, popülaritenizin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Yeni ve derin bir ilişkiye başlayabilir, mevcut ilişkilerinizin sadakat ve bağlılığını test edebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya, gelişmiş iletişim yeteneğiniz ve sosyal becerileriniz, bu birkaç günü yeni arkadaşlar edinmek ve flört etmek için mükemmel bir zaman yapabilir. Bu süreçte, hediyeler verebilir, sevgi gösterileri yapabilir veya bir iltifat, mektup, davetiye ve hediye alabilirsiniz. Anlaşmazlıklara ise barışçıl çözümler bulabilirsiniz. Perşembeden pazara, geleceği planlamak isteyebilirsiniz. Sezgilerinize ve karar verme becerilerinize güvenmelisiniz. Bakış açınızı genişletmek için uzun mesafeli seyahatler planlamaya başlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk dört günü, pürüzsüz iletişim tarzınız sayesinde ticaret ve pazarlama gibi konularda ön plana çıkabilirsiniz. Sevginizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bu süreçte, çevrenizdekilerinin sevgi gösterileri ile mutlu olabilir veya takdirlerini kazandıkça kendinizle gurur duyabilirsiniz. Hafta sonu ise kıskançlık ve kontrol sorunları sebebiyle arkadaşlık ve aşk hayatınızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Karmik nedenlerle biri hayatınıza girip yoğun dramaya neden olabilir, daha sonra ise gidebilir. 

Kova burcu

Haftanın ilk üç günü, kendinizi derin düşünceler ve hararetli konuşmalar içerisinde bulabilirsiniz. Zihninizin araştırmayı seven doğası, daha önce gözden kaçırdığınız bir sırrın ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bu süreçte, güçlü sezgileriniz ve zekânız sayesinde oldukça ikna edici olabilirsiniz. Bu süreyi uzun zamandır ertelediğiniz bir planı gerçekleştirmek için değerlendirmelisiniz. Perşembeden pazara ise geleceğe yönelik planlar yapmak isteyebilirsiniz. Daha iyi anlaşmalar yapmak, iş sözleşmeleri imzalamak ve bir tatile veya başka bir maceraya atılmak için ideal bir zamanın içerisine giriyorsunuz. 

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya, olumlu değişimler ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Risk almaya istekli olacağınız bu süreçte, yaşamda şaşırtıcı yeni bir yöne yol açabilecek beklenmedik fırsatlar önünüze çıkabilir. Seyahat etmek ve taşınmak içinse ideal bir sürece giriyorsunuz. Haftanın son dört günü, aşk hayatınız hareketlenebilir. Artan duygusal ve cinsel çekiciliğiniz, bu dört günü flört için mükemmel bir zaman yapıyor. Kendinize göstereceğiniz şefkat ve sevgi ise mevcut ilişkilerinizde olumlu dönüşümler yaşamanızı sağlayabilir. 

BLOOM SHOP