Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (6 Eylül – 12 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Haftanın ilk üç günü mutlu bir neşe, pozitiflik ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Karakterinizin daha samimi ve rahatlatıcı yüzünü çevrenize gösterebileceğiniz bu dönemde insanlar sizi daha çekici bulabilir. Yeni insanlarla tanışmak, aynı zamanda stresli durumlara bir çözüm getirmek için ideal bir zaman olabilir. Perşembeden pazara kendi hayatınızı, sevdiklerinizi hatta bulunduğunuz toplumu daha pozitif kılacak değişimler yapmak için şans bulabilirsiniz. Bulunduğunuz gruplarda kontrolün sizde olduğunu fark edebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya içinizi saran genel iyi olma halini hayatınızın pürüzsüz bir şekilde ilerlemesine yarayabilir. Özel hayatınızla profesyonel yaşamınızın dengede ilerlediğini görebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak veya var olan dostluklarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki güçlü bir kadın figürden destek ve tavsiye isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara tutkulu olduğunuz bir konuda başarılı olmak için hırs duyabilirsiniz. Çaba ve güzel şansın karışımı bu konuda ilerlemenizi sağlayabilir. Sizden daha az şanslı kişilere yardım etmek için ideal bir zaman.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi rahat ve sosyalleşmeye hazır hissedebilirsiniz. Çevrenizde kendini iyi hissetmeyen kişilerin bile modunu yükseltebilirsiniz. Sevgi dolu haliniz çekiciliğinizi ve karizmanızı arttırabilir. Flörtleşmek hatta gergin durumlara çözüm üretmek için ideal bir dönem olabilir. Perşembeden pazara zihniniz yeni olasılıklara açılırken güzel yenilikler ve değişimler yaşama şansınızı da arttırabilir. Keskinleşen duyularınız içgüdülerinizi daha güçlü kılabilir. Gelecekte sizi nelerin beklediğine dair ipuçları toplayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi hırsınızın, etki alanınızın ve cinsel arzularınızın güçlendiğini fark edebilirsiniz. Bağımsız olarak tutkulu olduğunuz bir konuda çalışmak isteyebilirsiniz. Zorlu görevleri tamamlamak için gerekli azim, güç ve sabıra sahip olabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan yaratıcılığınız yaşamınızda büyük ve önemli değişimler yapmanızı sağlayabilir. Hafta sonu hassas konuları ele almak için gerekli sabıra ve duygusal dayanıklılığa sahip olabilirsiniz. Çevreniz size içini dökmek, tavsiye almak için gelebilir. Güçlü içgüdülerinize ve mantıksal yanınıza güvenerek önemli kararlar alabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya sosyalleşmek ve partnerinizle yakınlık kurmak için mükemmel bir zamandır. Kendinizi sıcakkanlı, mutlu, girişken ve cömert hissedebilirsiniz. Gelecek hediyeler, maddi kazançlar veya iltifatlar şanslı bir dönemde olduğunuzu gösterecek. Popülerliğinizin, karizmanızın ve çekiciliğinizin artması; flört etmek için ideal bir zamanı oluşturabilir. Bu dönemde daha kolay arkadaş edinebilir, karşılıklı olarak faydalı yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğitim ve iş konularında da şanslı hissedebilirsiniz.Perşembeden pazara, başarı değişim ile gelebilir. Kişisel ve ruhsal gelişiminiz, profesyonel alanda ilerlemenizi sağlayabilir. Yatırımlarınızın olgunlaştığını ve büyümeye başladığını fark edebilirsiniz. Sahip olduğunuz başarıya karşı memnuniyet duyabilir, popülerliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye, hedefinize yönelik konularda daha hırslı ve enerjik olabilirsiniz. Arzularınızı gerçekleştirmek için iddialı bir tavır sergileseniz de çevrenizle uyumlu olmaya devam edebilirsiniz. Bu tavrınız, insanların sizinle işbirliği yapmaya yönelik tutumunu olumlu yönde etkilleyebilir. Başarınızın önündeki tüm engelleri yıkabilirsiniz. Tutkularınızın artması, cinsel hayatınız üzerinde de etkili olabilir. Cumadan pazara, günlük rutinleriniz daha heyecan verici bir hale gelebilir. Beklenmeyen haberler veya tesadüf eseri karşılaşmalar; heyecan verici fırsatları meydana getirebilir. Bu dönem yaratıcı işler, bilimsel veya teknik konular hakkında çalışmalar gerçekleştirmek için ideal bir zaman olabilir. Açık fikirli ve sezgisel tutumunuz, atılımlarınızın daha etkili olmasını sağlayabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, kalbinizin sesini takip etmeyi tercih edebilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde ve cinsel hayatınızda sezgileriniz büyük bir rol oyanabilir. Sosyalleşmek, eğlenmek isteyebilirsiniz. Çekiciliğinizin ve popülerliğinizin artması; flört, sosyalleşmek gibi konularda etkili olmanın yanı sıra başarılı yaratıcı veya finansal projelerin başlamasını da sağlayabilir. Perşembeden pazara, hayatınızda olumlu bir etkiye sahip hamleler meydana gelebilir. Güç ve nüfuz sahibi biri, hayatınızı olumlu şekilde etkileyebilir. Eğitim, iş veya maneviyat gibi hayatınızın önemli bir alanında yetkili birisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya, sezgilerinizin ve içgörülerinizin artması ile kişiliğinizin ilginç ve benzersiz yanlarını keşfedebilirsiniz. Özgüveninizin artması ile beraber, yeni şeyler denemeye istekli olabilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak, yeni insanlarla tanışmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için ideal bir zaman olabilir. Perşembeden pazara, hayatınızda büyük değişiklikler yapma konusunda yoğun bir arzu duyabilirsiniz. Sahip olduğunuz güçlü arzunuz ve hırsınız; aksilikler veya zorluklar karşısında sizi yıldırmayarak kararlı bir tutum sergilemenize yardımcı olabilir. Ancak acımasız, kendini beğenmiş veya takıntılı bir şekilde hareket ederseniz başka insanlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya, yeni zevkler keşfetmek ve maceralara atılmak için içinizde güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Flört, cinsellik ve aşk arasında yakalayacağınız uyumlu denge, kendinizi oldukça çekici hissetmenize neden olabilir. Ayrıca içinizdeki bu yoğun enerjiyi cesur hamleler için kullanabilir, yeni projeler geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Perşembeden pazara ise şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Büyük işler başarmak için güzel fırsatlarla karşı karşıya geleceğiniz bu süreçte, girişimci ruhunuzuz maddi anlamda güzel kazançları beraberinde getirebilir.

Oğlak burcu

Hafta içi yoğun bir programa giriyorsunuz. Ancak bu, daha önce başarılması zor gibi görünen zorlu projeleri tamamlamak için ideal bir zaman. Kariyerinizdeki gelişmelerin yanı sıra kendinizi ruhsal olarak da güçlendirmek isteyeceksiniz. Hafta sonuna giriş yaparken içinizdeki rekabetçi tarafın hakimiyeti ele aldığını fark edebilirsiniz. Bu süreçte arzularınızın peşinden gitmek isteyebilir, uzun süredir hayal ettikleriniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Kova burcu

Haftanın ilk üç günü, daha önceki çabalarınızın meyvelerini kazanabilir ve sevgi, para, uyum ve mutluluğa kavuştuğunuzu görebilirsiniz. Artan fiziksel ve iç güzelliğiniz sayesinde sosyal ortamlarda öne çıkabilir, yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Perşembeden pazara ise içinizde hissettiğiniz bu pozitif güç, olumlu değişimi ve başarıyı beraberinde getirecektir. Hayatınızda düzeltmek istediğiniz ne varsa, bunu yapmak için motive olabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, hedeflerinize ve tutkularınıza ulaşmak için içinizde oldukça güçlü bir enerji hissedebilirsiniz. Planlarınızı ertelemeden tamamlayacağınız bu sürede en büyük destekçiniz yoğun odağınız ve kararlı tavrınız olabilir. Artan cinsel enerjiniz ise bir miktar gizemi beraberinde getirse de bu süreci flört için mükemmel bir zaman yapabilir. Hafta sonu ise heyecan verici etkinliklere katılabilirsiniz. Hayatınızda değişime açık olduğunuz bu dönemde, yeni rutinler edinebilirsiniz.


BLOOM SHOP