Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (6 Haziran – 12 Haziran) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya heyecan, pozitif değişim ve daha büyük bir kişisel özgürlükten faydalanabilirsiniz. Rutininizden sıyrılmak, yeni deneyimler tatmak isteyebilirisiniz. Esnek ve açık görüşlü bir tavır güzel sürprizler getirebilir. Perşembeden pazara sosyal hayatınız hareketlenebilir. Özgüveninizin artması ile sizin kadar ilgi çekici, heyecanlı, risk almayı seven insanları kendinize çekebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya heyecan verici karşılaşmalar ve deneyimler yaşayabilirsiniz. Değişime daha açık olabilir, rutininizden sıyrılmak isteyebilirsiniz. İçgüdülerinizin kuvvetlenmesi daha hızlı karar almanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara yenilikleri hayatınıza çekmek için kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Kendinizden daha farklı kişi, mekan ve kültürlere ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hayattan ne istediğinize dair daha net bir düşünce kafanınızda belirebilir. Günümüze dair daha realistlik, geleceğe dairse daha optimist olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha kararlı ve özgüvenli davranabilirsiniz. Perşembeden pazara romantik ve finansal yaşamınız iyi şanstan faydalanabilir. Kendinizi şımartmak isteyebilir, ani harcamalar yapabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya hayat size daha özgüvenli hissetmenize yardımcı olacak pozitif bir enerji ve netlik getirebilir. Önünüzdeki işlere daha büyük bir istek ve enerji ile odaklanabilir, dinlenirken de tam anlamıyla dinlenebilirsiniz. Perşembeden pazara sosyal hayatınız canlanabilir. Romantik yaşamınız iyi şanstan faydalanabilir, hatta ilk görüşte aşk ihtimali olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya sizin için heyecanlı ve beklenmedik bir zaman olabilir. Merakınız ve yaratıcılığınız, yeni keşifler yapmanıza ve verimliliğinizi arttırmanın yeni yollarını bulmanıza olanak tanıyabilir. Cumartesi ve Pazar ilişkinizde kısa süreli bir kararsızlık veya drama yaşayabilirsiniz. Ancak esneklik, açık fikirlilik, uzlaşma veya küçük ayarlamalar sağlıklı bir ilişkiyi yolunda tutabilir.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya, davranışlarınız rutininizin dışında değişkenlik gösterebilir. Doğru kararlar almak için her şeyden önce kendi sezgilerinizi takip etmeniz gerekebilir. Meditasyon, rüyalarınız aracılığıyla hatta uyanıkken bile önemli içgörüler edinebilirsiniz. Perşembeden pazara sosyal hayatınız, aşk ilişkileriniz ve yaratıcılığınız için teşvik edici bir zaman olabilir. Daha açık fikirli ve yenilikçi bir bakış açısı, sosyal durumlarda sizi rahat ettirebilir.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, ekstradan üzüntü ve kaosa neden olmadan hayatınıza değişiklik ve heyecan getirebilirsiniz. Şans eseri karşılaşmalar mümkün olabilir, alışılmadık türden insanlara ilgi duyabilirsiniz. Perşembeden pazara iş ve ev arasında kuracağınız güzel bir dengenin tadını çıkarabilirsiniz. Aileniz iş yerinde, tam potansiyelinize ulaşmanız ve işinizin kolay görünmesini sağlamanız için ihtiyacınız olan tüm duygusal desteği size sağlayabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya kendinizi kısıtlamayışınız, kimliğinizi tam olarak, gerçekte kim olduğunuzla daha uyumlu bir şekilde, ifade etmenizi sağlayabilir. Bu oldukça özgürleştirici olabilir ve beklenmedik bir değişiklik sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir. Cumartesi ve pazar, artan özgürlük ve heyecan ihtiyacı, sevdiğiniz biriyle sabrınızı test edebilir. Açık fikirli bir partnerle sağlıklı bir ilişkiniz varsa, sabırsızlığınız herhangi bir soruna yol açmayabilir.

Yay burcu 

Pazartesiden çarşambaya, yeni şeyler deneyimleme ve farklı insanlarla tanışma isteğinizin de motivasyonuyla hayatınızda önemli değişiklikler yapmak için iyi bir zaman olabilir. Umudunuzun, beklenti ve heyecanın arttığını hissedebilirsiniz. Bu hafta, aşk hayatınızda daha açık fikirli olarak arzularınızdan yararlanabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi rahat hissedebilirsiniz ve popülerliğiniz artabilir. İnsanlar dürüstlüğünüzü, empatinizi ve duygusal desteğinizi takdir edebilir. 

Oğlak burcu 

Pazartesiden çarşambaya, yeni bir şeyler denemek ve rutininizi değiştirmek için iyi bir zaman olabilir. Kendinizi daha sosyal hissedebilir, macera ya da heyecan arayabilirsiniz. Önünüze çıkan yeni fırsatlar karşısında açık fikirli olun, sezgilerinize güvenin ve dürtüsel davranmaktan korkmayın. Perşembeden pazara kendinizi çok sevecen hissedeceğinizden heyecan verici yeni bir romantizm mümkün olabilir. Ayrıca, finansal anlamda olumlu ya da olumsuz beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var.  

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya, artan sezgi ve iç görü patlamaları kendinizi keşfetmenize yardımcı olabilir. Bu iç görülerle artan özgüveniniz kişiliğinizin benzersiz yanlarını ifade etmenize olanak sağlayabilir. Konfor alanınızdan çıkmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için harika bir zaman olabilir. Perşembe ve pazar arası kişisel etkileşimler daha yoğun ve duygusal hale gelebilir. Bu durum, kendinizi ve başkalarını daha derin bir düzeyde tanımanıza yardımcı olabilir.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya, sıkı çalışma ve gerçekçi bir yaklaşımla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyimser olurken sınırlarınızı da fark edebilirsiniz. Ayrıca, ruhsal hedeflerinizi daha derinden anlayacağınız bir hafta olabilir. Perşembeden pazara, ciddi konularda derin düşünceleriniz olabilir. Artan sezginiz ve yoğun odaklanma yeteneğiniz, bu haftayı sorunları çözmek için iyi bir zaman yapar. Ayrıca, çok ikna edici olabilirsiniz, bu yüzden başkalarını fikir ve planlarınız konusunda ikna etmek için iyi bir zaman olabilir. 

BLOOM SHOP