Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (7 Ekim – 13 Ekim 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya beklemediğiniz karşılaşmalar ve sürpriz etkinliklerle heyecanlanabilirsiniz. Hayatınızda yeniliklere daha açık olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Kişisel prensiplerinizde veya günlük rutininizde değişikliklere gitmeniz söz konusu olabilir. İçgüdüleriniz olaylar karşısında daha hızlı karar vermenize yardımcı olacak. Hafta sonuna doğru kendinizi daha mutlu, cömert ve iyimser hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta kendinizi ailenize karşı daha korumacı hissedebilir ve onlara karşı sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda daha titiz davranabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı duygularınızı belli etmekten çekinmeyeceğiniz bir hafta. Bağlılık, sadakat ve gelecek planlarını konuşmak için de ideal bir zaman dilimi olduğu söylenebilir. Hafta sonunu düşünmeniz gereken konulara ve yapmanız gereken işlere odaklanarak geçirebilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi ilişkilerinizde sabır, duygusal dayanıklılık ve cesaret ön planda olacak. Bu hafta başkalarının size ihtiyaç duyduğu konuları fark edebilir, onlara destek verebilirsiniz. Ev, aile ve ilişki konularında bazı önemli kararlar vermeniz gereken bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Sizden büyük, olgun bir kadın tavsiyeleriyle bakış açınızı değiştirmeye yardımcı olabilir. Hafta sonu keyifli vakitler geçirmenin yanı sıra hedeflerinize yönelik bazı adımlar atabilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi süresince sevdiğiniz insanlar tarafından sarılıp sarmalandığınızı hissedebilirsiniz. Artan popülerliğiniz ve pozitif enerjiniz sayesinde bu hafta flörtleşmek veya yeni birileriyle tanışarak sosyalleşmek için harika bir fırsat. Karşılıklı saygı ve anlaşmaya dayalı iş ilişkileri kurabilir, iş hayatınızda bazı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Hafta sonu uzun süredir ertelediğiniz bazı işlerle ilgilenebilirsiniz. Güçlü konsantrasyon işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Aslan burcu

Kendinizi duygusal anlamda hassas ve korunmasız hissedebilirsiniz. Bu nedenle olaylar karşısında yoğun duygusal reaksiyonlar gösterebilirsiniz. Bu dönemde yeni kurduğunuz ilişkiler duygusal temellere dayanabilir ve hayatınızı değiştiren ilişkilere dönüşebilir. Hafta sonu kendinizi daha dışa dönük, sıcakkanlı ve arkadaş canlısı hissederek tüm arkadaşlarınızla ilişkinizi pekiştirebilir, finansal anlamda da biraz daha rahatlayabilirsiniz.

Başak burcu

Hafta içi boyunca hem yarışan hem de iş birliğine yönelen ruh halinizle başarmak istediklerinizin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Başarı, daha çekici ve sempatik görünmenize yardımcı olabilir ve bu aralar her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunuzu hissettiğiniz samimiyet ihtiyacını bu hafta giderebilirsiniz. Hafta sonu konsantrasyon, adil yargılama, geleceğe yönelik düşünceler gündeminizde olabilir.

Terazi burcu

Duygusal yoğunluğunuzun ve korumacılık içgüdünüzün arttığı bir hafta içerisindesiniz. Sevdiğiniz kişiye ona dair duygu ve düşüncelerinizi anlatmanız için ideal bir zaman. Hafta sonu duygusallığınızın yanına eğlenceli, dışa dönük, sempatik ve enerjik ruh haliniz de ekleniyor olacak. Bu sayede girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilir, yeni arkadaşlıklar kazanabilir veya mevcut ilişkilerinizde derin bağlar kurabilirsiniz.

Akrep burcu

Sevgi ve şefkat bu hafta sizin için ön planda. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle veya ailenizle kaliteli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çekici ve popüler göründüğünüz bu hafta içerisinde flörtleriniz artabilir ve birçok insanın dikkatini çekebilirsiniz. Açıksözlülüğünüz arkadaşlık ilişkilerinizi desteklerken flörtlerinizde de ciddi beraberliklere fırsat sağlayabilir. Hafta sonu yapmanız gereken işlere odaklandığınız, verimli ve sağlıklı bir süreç olabilir.

Yay burcu

Etrafınızdaki negatif enerjilere karşı çok hassasınız bu nedenle yanınızda sadece pozitif insanlar bulundurmak istiyorsunuz. Diğer türlü özgüvensizlik, endişe, paranoya gibi duygu durumları ortaya çıkabiliyor ve size zarar veriyor. Hafta sonu iyi şans, mutluluk, cömertlik ve enerjik bir ruh hali sizinle olacak. İltifatlar alabilir veya beklemediğiniz kişilerden hediyeler kabul edebilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta Oğlaklar için aydınlanma haftası. İçgüdüleriniz hisleriniz hakkında bazı şeyleri açıklığa kavuşturmanıza yardımcı olabilir. Sadece sizin de değil, karşı tarafın duygularını anlamanız da kolaylaşabilir. Bilinçaltınız oldukça kuvvetli. Bu yüzden duygu ve davranışlarınızı kontrol etmekte zorlanmayacaksınız. Hafta sonu biraz daha ciddi düşüncelere yönelerek kendinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya Kova burcunda yükselişe geçecek olan Ay, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanmanızı sağlayacak. İlişki problemlerini konuşmak ve denge yakalamak için harika bir zaman. İç huzurunuz problem yaşadığınız kişilerle aranızdaki buzları eritmenizi sağlayabilir. Hafta sonu yeni projelere başlamak veya işle ilgili yeni fikirler geliştirmek için uygun bir fırsat olabilir.

Balık burcu

Kişisel ilişkileriniz dürüst olmayan, kararsız ve bencil davranışlar nedeniyle zedelenebilir. Bu yüzden bu hafta etrafınızda daha pozitif insanlar bulundurmak isteyebilirsiniz. Sağlık durumunuz hassaslaşabilir; enfeksiyon, zehirlenme gibi durumlarla karşılaşmamak için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonu karar vermeniz gereken konularla ilgili kafanız karışabilir ama detaycılığınız sayesinde sağlıklı uzun vade planlarına yönelebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Ekim Ayına Genel Bakış

BLOOM SHOP