Eylül ayının ikinci haftasından herkese merhabalar.

Bu haftaya Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle başladık.

Venüs Aslan burcuna geçti. Önümüzdeki 1.5 aylık süreçte artık sevgi alışverişlerimiz daha cömert ve ilişkilerimizde daha cesur olacağız. Birbirimize pahalı hediyeler almaktan ve kendimizi şımartarak gösterişli alışverişler yapmaktan sakınmayacağız.

Merkür ise Terazi burcuna geçti. İletişimi yöneten bu gezegen Terazi burcuna geçtiğinde, iletişim kurma yöntemimiz değiştiriyor olacak. Daha dengeli, daha uyumlu ve barışçıl olacağız. Ortaklıklar kurmak isteyecek, ticari ilişkilerimizi de düzelteceğiz.

Bunun haricinde, Güneş ve bolluk bereket gezegeni Jüpiter 9 Eylül günü çok güzel bir temas yapacaklar ve bunun etkisi birkaç gün boyunca şanslı bir görünüm sağlayacak.

Jüpiter bir süredir geri (Retro) hareketteydi. 11 Eylül’de düz harekete geçmeye hazırlanırken Güneş ile 9 Eylül günü yapacağı bu kontak, önceden kaçırılan fırsatları da belki de son kez ayağımıza serecek. Eğitim, öğretim konularında da yarım kalanlar tamamlanabilecek ve bolluk bereket bilincimiz bu birkaç gün genişleyecek.

10 Eylül tarihinde Mars geri hareketine hazırlanıyor olacak. Kasım ayına kadar devam eden Mars Retrosu, gezegenin temsil ettiği konularda herkese biraz “yavaşla” diyor olacak. Mars, Koç burcunun yöneticisidir ve gökyüzünde bu burca yerleştiği zamanlarda kendini güçlü hisseder. Ancak Retrolar bir gezegenin kendini artık olduğu gibi ifade edemedikleri zamanlardır. Mars, güçlü hissettiği konumdan Retro hareket edeceği için bizlere de gücümüzün azaldığını ve bazen harekete geçmekte zorlandığımızı hissedeceğiz.

11 Eylül tarihinde ise, Güneş ile Neptün karşı karşıya gelecek. Hayaller ve yanılgılardan sorumlu Neptün, Güneş’le böyle bir kontak kurunca birkaç gün herkesin hayal kırıklıklarına dikkat etmesi gerekecek.

Haftanın son etkili olayıysa hafta sonunda gerçekleşecek. Uzun zamandır geri hareket eden Jüpiter, artık düz hareket etmeye başlayacak. Bu da bizlere 4 aydır yavaşlayan işlerimizde hızlanma, bekleyen hukuk işlerimizin yeniden hareketlenme, eğitim konularında yeni başlangıçlar, işlerimizde de şansın ve bolluğun geri geldiğini deneyimleyebileceğiz.  

Mutlu, sağlıklı ve bolluk bereket içinde bir hafta diler, Jüpiter’lerinizi selamlarım!

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve Yükselen burcu Koç olanlar;

Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda dolu bir hafta olacak. Haftanın ilk günleri ilginiz maddi konularda ve yatırımlarda olacak.

Hafta ortasında gökyüzünde Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak çok şanslı bir temas söz konusu. Bu temas sizlerin iş ve kariyer alanlarında etkiliyor olacak. Ve bu alanlarda önceden kaçırdığınız fırsatlar varsa Jüpiter’in desteği ile bunları yeniden değerlendirme şansı bulabileceksiniz.

Ancak bu hafta Mars sizin burcunuzda ve 2.5 ay sürecek olan Retro hareketine başlıyor. Bu gerileme hareketi sizleri kendinizle ve hayatınızla ilgili biraz düşünmeye itecek. Kendinizle ilgili yeni bir şeyler başlatmaya çok uygun bir dönemde olmayacak ve bazı şeylerden yana zaman zaman engellenmeler hissedeceksiniz. Hareket halinde olmayı çok sevdiğinizi bilsek de sizler için biraz yavaşlama zamanı başlıyor.

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi ile hafta sonunda biraz izole olmak veya kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Ayrıca iş ortamınızda veya günlük hayatınızda size yardımcı olanlar tarafından bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Haftanın iyi haberlerinden biri ise, Jüpiter’in bu hafta gerileme hareketini sonlandırarak artık düz harekete dönüyor olması. Hafta sonundan itibaren düz harekete geçecek olan Jüpiter artık kariyer hayatınızda ve hedeflerinizde bir süredir yavaşlayan işlerin yeniden hızlanmasını sağlayabilir. Kariyerde büyüme hedefleriniz varsa bu hafta sonundan sonra Aralık ayına kadar bunları değerlendirmek için yeniden fırsat bulabilirsiniz.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz.

Hafta ortasında gökyüzünde Güneş ve Jüpiter arasında şanslı bir toprak üçgeni söz konusu. Yaşanacak bu şanslı temasla beraber keyfinizin yerine geldiğine şahit olabilirsiniz. Gerçekleştiremediğiniz seyahat planlarınızın bu süreçte yeniden gündeme gelmesi olası! Son olarak, kendisi veya çocukları eğitim hayatında olan Boğa burçları için bekledikleri bazı haberlerin gelmesi hafta başında mümkün.

Hafta ortasında başlaya ve Kasım ortasına kadar devam edecek olan Mars Retrosu, enerjinizi ve özgüveninizi düşürebilir. Güven kavramına önem verdiğiniz için Mars Retrosu boyunca kendinizi ortaya koymak zor gelebilir ve normale göre arka planda kalmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru Güneş ve Neptün arasında yaşanacak kontak ikili ilişkilerinizde kafanızı karıştırabilir. Karşınızdakini anlamakta zorlanabilirsiniz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu kontağın olumlu etkisi ise sanatla uğraşanlarınız için! Bu süreçte yaratıcılığın artması mümkün. Ayrıca çocukları olan Boğa burçları için çocuklarınızla ilgili durumlarda her koşulu iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Haftanın son ve güzel olayı ise Jüpiter’in uzun süredir sürdürdüğü geri hareketini sonlandırıyor olması. Hafta sonu düz harekete geçecek olan Jüpiter, Aralık ayına kadar toprak elementi Oğlak burcunda kalacak ve diğer bir toprak elementi olan Boğa burçları içinde güzel günlerin yaklaştığını söylüyor olacak. Bu süreçte manevi yönünüz ve inançlarınız güçlenecek. Yurt dışı bağlantılı iş yapan Boğalar için iş hayatlarında hareketlenme gündeme gelebilir. Eğitim hayatına devam eden Boğa burçları içinse bir süredir yavaşlayan durumların yeniden hızlanabilir.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve Yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu haftanın en güzel temaslarından biri, Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak. Bu şanslı görünüm, hafta ortasında aile hayatınızda bazı durumlarda iyileşmeler yaşanabileceğini söylüyor. Ayrıca ailenizin kazancında artış ya da onların desteğiyle finanslar alanlarınızda iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, borç gibi konular da bu hafta ortasından itibaren düzelebilir.

Hafta ortasında başlaya ve Kasım ortasına kadar devam edecek olan Mars Retrosu, sosyal hayatınızda bazı sorunlar meydana getirebilir. Bu süreçte sosyalleşmek istemeyebilirsiniz ve bu alanda engellenme hissetmek sizi rahatsız edebilir. Biraz kendinizle kalmak iyi gelebilir.

Hafta sonuna doğru Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi kariyer hayatınızda bazı kafa karışıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Bazı konularda ailenizden destek görmek isterken beklentileriniz suya düşebilir. Hafta sonu pek kimselere söz vermeyin ya da kimselerden söz beklemeyin.

Jüpiter’in düz harekete başlamasıyla, bir süredir finansal alanda zorlanmalar yaşayan İkizler burçları artık bu alanlarda şanslarının döndüğünü hissedecekler. Beklenen destekler gelebilir. Ayrıca eş ve partner veya ailenizin de maddi durumunda da artış söz konusu olabilir ve bu durum sizlere yine pozitif anlamda yansıyabilir.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve Yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftanın ilk günleri kendinizi iyi hissedebilir ve iletişim trafiğinde olabilirsiniz.

Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak olan temasta ikili ilişkileriniz konusunda beklediğiniz haberleri getirebilir. Ayrıca kardeşler veya yakın çevrenizden birisiyle partnerlik yapma planınız varsa bunu gerçekleştirebilirsiniz. Güneş ve Jüpiter’in bu destekleyici açısıyla yakın çevre ziyaretleriniz de artabilir.

Uzun bir süre gerileme hareketi içerisinde olacak olan Mars, sizlere kariyer hayatınızda yeni bir girişim yapmak yerine yavaşlamayı ve eldekilere odaklanmayı işaret ediyor. Bazen çabalarınızın iş hayatında karşılıksız kaldığını hissedebilirsiniz. Kasım ortasına kadar özellikle iş hayatınızda kırılgan yapınızı göstermemeye ve çatışma içerisinde kalmamaya çalışın.

Hafta sonuna doğru ise Güneş ile hayallerin gezegeni Neptün karşı karşıya gelecek. Bu ikili sizlere çevrenize duyduğunuz güveni sorgulatabilir. Bazı seyahat planlarınız varsa son kontrolleri yapmanız gerekebilir. Yurtdışından beklediğiniz haber veya işlerle ilgili ise yine beklentileriniz aksine durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Jüpiter’in artık düz harekete geçiyor olması, ikili ilişkilerinde uzun zamandır sınavlardan geçen Yengeç burçları için Aralık ayına kadar mutluluk vadediyor. Ortaklık planları ya da evlenme niyeti olanlar içinse keyifli dönemlerin başladığı bir döngüye girilecek!

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve Yükselen burçları Aslan olanlar,

Venüs’ün geçen hafta sonu sizin burcunuza geçmiş olması, artık kendinizi gösterdiğiniz ve kendinizden emin olduğunuz bir süreci başlatmıştı. Yeni haftaya da aynı keyifli etkilerle başlıyor olacaksınız.

Güneş ve Jüpiter yapacağı keyifli temas, uzun zamandır maddi yönden beklenti içerisinde olan ya da iş ortamında hak ettiğini bulamadığına inanan Aslan burçları için güzel etkiler doğuracak. Yatırım planları olan ya da koşullarını iyileştirmek isteyen Aslan burçları için güzel bir dönem.

Sizler gibi ateş burcunda konumlanan Mars’ın geri hareketine başlıyor olması, Kasım ortasına kadar hayatta inandığınız değerleri sorgulamanıza neden olabilir. Bazı planlarınızın gerçekleşmemesi yüzünden içsel öfke hissedebilirsiniz. Ayrıca Kasım ortasına kadar eğitim, yurtdışı ve yabancılarla olan işlerinizde kendinizden emin olmadan adım atmamanız son derece önemli.

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi ile hafta sonuna doğru maddi yönden beklentilerinizin gerçekleşmemesi mümkün. Haftanın son günleri imza gibi işleriniz varsa detaylı bir şekilde son kez incelemenizi öneririm.

Jüpiter’in bu hafta gerileme hareketini sonlandırarak düz harekete dönüyor olması, hafta sonundan itibaren iş ortamınızda veya rutin işlerinizde aksayan düzenin yoluna gireceğini söylüyor. Kendinizi birlikte çalıştığınız ya da sizin adınıza çalışan kişilere karşı daha iyi ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır sağlık açısından bazı engellenmelerle karşılaşan Aslan burçları bu hafta sonundan itibaren Aralık ayına kadar sağlık koşullarında iyileşmeler hissedebilirler.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu haftanın en güzel temaslarından birisi hafta ortasında sizin burcunuzda ilerleyen Güneş ve şans gezegeni Jüpiter arasında yaşanacak. Uzun zamandır kendini ifade etmekte zorlanan veya şanssız olduğunu hisseden Başak burçları, bekledikleri fırsatın ayaklarına geldiğini bu hafta başında hissedebilir! Jüpiter’in Retro hareketi boyunca kendini aşk ve sosyal ortamlardan geride tuttuysanız bu hafta ortasına kadar olan süreçte artık dışarı çıkmalı ve kendinizin farkına varmalısınız. Ebeveyn olan Başak burçları için ise yine çocuklarından yana yüzlerinin güleceği bazı haberler alabilirler.

Mars’ın geri harekete başlaması ile zorlu bir süreç başlıyor olacak. Mars, Kasım ortasına kadar sizin borçlarınızı, alacaklarınızı ve iradeniz dışında gelişen maddi durumları işaret ediyor olacak. Kasım ortasına kadar önünüze çıkan maddi engellerde sakin kalmanızda fayda var.

Sizin burcunuzda yer alan Güneş, Neptün ile karşı karşıya geliyor olacak. Bu ikilinin karşıtlığı sizleri partnerlerinizden yana biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilir ya da bazı durumları gözünüzde çok büyüttüğünüzü fark edebilirsiniz.

Haftanın son ve iyi haberi ise Jüpiter’in uzun zamandır Retro (geri) hareket ederken artık düz harekete başlıyor olacak olması. Bu vesile ile yine aşk ilişkilerinde şanslı etkiler altında olacak belki de Aralık ayına kadar hayatınızın aşkıyla tanışma fırsatı bulabilirsiniz! Ayrıca yeni hobiler gündeme gelebilir. Ebeveyn olan Başak burçları, çocukları ile ilgili iletişimlerinde Aralık ayına kadar şanslı ve güzel etkiler altında olacak.

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Haftaya Merkür’ün sizin burcunuza geçişiyle başladık. 26 Eylül’ kadar iletişim trafiğiniz son derece aktif olabilir.

Hafta ortasında Güneş Ve Jüpiter arasında yaşanacak çok şanslı bir temas söz konusu. Bu temas aile hayatınızda iyi gelişmeleri işaret ediyor. Beklediğiniz bazı haberleri bu hafta alabilirsiniz. Ayrıca rüyalarınız mesajcı olabilir.

Bu hafta 2.5 aylık gerileme hareketine başlayan Mars, ikili ilişkilerini bir süre etkileyecek. Hem iş hem aşk hayatınızda kurduğunuz ortaklıklara dikkat etmeniz ve yeni partnerlik ilişkileri kurmamaya özen göstermeniz gerekecek. Karşınızdaki kişilerle anlaşmazlık yaşamamak için uzlaşmacı yönünüz bu dönemde size yardımcı olabilir.

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi ile hafta sonunda kendinize dönmek isteyebilirsiniz. Dinlenmek, kitap okumak, meditasyon yapmak daha sakin aktivitelerde yer almak uygun olabilir.

Jüpiter’in bu hafta gerileme hareketini sonlandırıyor olması, aile hayatınızda tıkanan durumlarda bazı açılmalar yaşayabileceğinizi söylüyor. Ailenizle ilgili beklediğiniz haberler varsa Aralık ayına kadar bu haberlerin de gelmesi olası. Ev almayı ve yer değişikliğini düşünen Terazi burçları ise şartların olgunlaştığına şahit olabilir.

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Hafta ortasında gökyüzünde Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak temas, yakın çevrenizden bu hafta destek görebileceğinizi işaret ediyor. Ayrıca hayat planı yapmak isteyen Akrepler için de bu hafta destekleyici bir gökyüzü mevcut!

2.5 aylık gerileme hareketine başlayan Mars, hem sağlığınıza hem de iş ortamınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. İş ortamınızda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de kendinize daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak.

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi ile hafta sonuna doğru bazı planlarınızda sorunlar ve kafa karışıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle de ilgili aranızda hassaslıklar ve kırgınlıklar yaşanabilir.

Hafta sonundan itibaren düz harekete geçecek olan Jüpiter, yakın çevrenizle olan sorunlarınızı çözeceğinizi söylüyor. Ayrıca iletişim, anlaşmalar da hareketlenecek ve çözüm bekleyen konular çözüme kavuşacak. Kardeşlerinizle ilgili de şanslı bir dönem olacak ve onlarla ilgili de beklediğiniz durumlar varsa Aralık ayına kadar iyileşmeler yaşandığını fark edeceksiniz.

Mutlu haftalar.

Yay burcu

Sevgili Yay ve Yükselen Yay burçları,

Güneş ve Jüpiter’in yapacağı keyifli temas uzun zamandır maddi yönden beklenti içerisinde olan ya da kariyer ortamında hak ettiğini bulamadığına inanan Yay burçları için güzel etkiler doğuracak. Yükselmeler, terfiler ve beklenen haberler kariyer ve maddi yönden bu hafta gelebilir.

Sizler gibi ateş burcunda konumlanan Mars’ın geri hareketi Kasım ortasına kadar devam edecek. Bu dönemde aşk ilişkisi olan Yayların aşk hayatında biraz zorlanmalar söz konusu olabilir. Ayrıca ebeveyn olan Yaylar için de çocuklarıyla daha çok ilgilenmeleri gereken bir dönem olması söz konusu. Bu dönem eğlenceden biraz mahrum kaldığınızı hissedebilirsiniz. Ancak her şeyin geçici olduğunu unutmayın.  

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelecekler. Bu etki ile; iş ve aile arasında kalmanız söz konusu olabilir. Kimseyi memnun edemediğinizi hissedebilir, aileniz tarafınızdan size bazı alınganlıklar yapıldığına tanık olabilirsiniz. Ayrıca ev ve aile hayatınızla ilgili duyduğunuz her şeye inanmamalı, konulara dışardan iyi bir gözlemci olmaya çalışmalısınız.

Hafta sonundan itibaren düz harekete geçecek olan Jüpiter artık maddi anlamda yaşadığınız tıkanıklarla ilgili sizlere güzel günlerin geldiğini müjdeliyor. Bu tıkanıkların açıldığını fark edebilir ayrıca yatırım yapmayı düşünüyorsanız Aralık ayına kadar bu planlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Hafta ortasında gökyüzünde Güneş Ve Jüpiter arasında şanslı bir toprak üçgeni söz konusu.

Jüpiter sizin burcunuzda olduğu için yaşanacak bu gökyüzü hareketi ile son derece şanslı etkiler alabilirsiniz. Ayrıca seyahat planları gündeme gelebilir. Yurtdışından beklediğiniz bir posta, kargo veya iş de bu şanslı etkiler ile sonuçlanabilir.

Mars’ın 2.5 aylık gerileme hareketi ile enerjinizde bazen düşüklükler yaşayabilir ve kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Özellikle aile hayatınızda bazı şeyler ters gidebilir ya da aile hayatınızda güvensizlik hissedebilirsiniz. Kasım ortasına kadar taşınma veya yer değiştirme gibi önemli kararlar vermemeye çalışmalısınız.

Hafta sonuna doğru Güneş ve Neptün karşı karşıya geliyorlar. Bu ikilinin arasında yaşanacak bu durum hafta sonuna doğru yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde kafanızı karıştırabilir. Karşınızdakini anlamakta zorlanabilirsiniz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Ayrıca seyahat planlarınız varsa ya da beklediğiniz birisi varsa bu konularda bazı aksilikler yaşanabilir.  

Uzun süredir sizin burcunuzda sürdürdüğü geri hareketini hafta sonu bitirecek olan Jüpiter, Aralık ayına kadar hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size destek olacak. İkili ilişkileriniz düzelebilir, kendinizle ilgili vereceğiniz kararlarda artık daha net olabilirsiniz.  

Kova burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar;

Haftanın ilk gökyüzü görüntüsü Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak. Bu ikilinin yapacağı keyifli temas uzun zamandır maddi yönden beklenti içerisinde olan ya da ödemelerden yana sorun yaşayan Kovalar için fırsatlar sağlayabilecek. Ayrıca sadece maddi yönden değil manevi yönden de zenginleştiğinizi kendinizi iyi hissettiğinizi fark edebilirsiniz.

Mars’ın Koç burcunda Retro hareketine başlıyor olması sizler için iletişimde bazı yanlış anlaşılmalar yaratabilecek. Yakınlarınızla bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle de gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Cuma günü Güneş ve Neptün’ün karşı karşıya gelecekler. Bu etki ile; maddi yönden hafta sonuna doğru bazı planlarınız aksayabilir. Hafta başında maddi yönden güzel etki alıyor dahi olsanız, hafta sonuna doğru finansal anlamda bazı beklentileriniz sonuçsuz kalabilir. Yatırım planlarınızı ya da finansal beklentilerinizi hafta sonuna bırakmamaya özen göstermelisiniz.

Hafta sonundan itibaren düz harekete geçecek olan Jüpiter uzun süredir kontrolünüz dışında gelişen tatsız olaylarla mücadele etmenizi sağladı. Şimdi şansınızın döndüğünü hissedebilirsiniz. Kova burçları bu süreçte kendilerini daha dışa dönük ve güvenli hissedebilirler.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen Burcu balık olanlar;

Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında çok keyifli bir temas yaşanacak. Bu temasla birlikte ikili ilişkiler yönünden beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Ayrıca bu süreçte sosyal hayatınız canlanabilir. Hayat planı yapmak isteyip bir türlü yapamayan Balık burçları bu hafta planlarını netleştirebilirler.

Kasım ortasına kadar gerileme hareketi içerisinde olacak olan Mars, sizlere maddi anlamda yeni bir girişim yapmak yerine “dur ve elde olanı değerlendir” diyor. Bazen çabalarınızın finansal anlamda karşılıksız kaldığını hissedebilirsiniz. Kasım ortasına kadar özellikle finansal anlamda çok yüksek beklentiler içinde olmayın.

Hafta sonuna doğru ise karşı karşıya gelen Güneş ile Neptün, sizlere partnerinize duyduğunuz güveni sorgulatabilir. Partnerinizle bazı beklentilerinizin iki taraflı karşılanmadığı yönünden huzursuz hissedebilirsiniz. Ayrıca kırılganlıklar da yaşanabilir.  

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter sizleri uzun zamandır sosyal ortamdan yana bazı tatsız durumlar içinde hissettirmiş olabilir. Artık kendinizi daha şanslı ve iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca hayatınızın hangi yönde gideceği konusunda Aralık ayına kadar daha rahat hissedebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz.

Mutlu haftalar!

İlginizi çekebilir: Lotus Mudra ile Kalp Çakranızı ŞifalandırınAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...BLOOM SHOP