Koç burcu

Bu hafta net düşünceler, olumlu yargılar ve organizasyon gücünüz ön plana çıkarak çalışmalarınızda istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kurduğunuz iş birlikleriyle uzun vadede sağlıklı yatırımlar yapmış olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise daha keyifli ve sosyal bir ruh hali sizi bekliyor olabilir. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte huzur dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta boyunca romantizm ve cinsellik Boğa burçları için ön planda görünüyor! İlişkiniz varsa ilişki içerisinde cinsellikte yeni boyutlar keşfedebilir, partnerinizle aranızdaki duygusal bağın kuvvetlendiğini fark edebilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa da başarılı flörtler için harika bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Seçtiğiniz flörtler farklı bir yaş grubundan olup sizin için değişik bir deneyim sunmayı vadedebilir.

İkizler burcu

Hafta içi, finansal konuları masaya yatırmak için harika bir zaman. Konsantre olarak tüm detayları gözden geçirebilir ve hataya mahal vermeden yapmanız gereken işleri sırasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu mutluluk, optimizm ve iyi hissetme hali kapınızı çalıyor olabilir. Kişisel, profesyonel ve spiritüel anlamda geliştiğinizi ve önemli yollar katettiğinizi fark edebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta boyunca romantizm, duygusallık ve erotizm gibi duyguları etrafınızı sararak ilişkilerinizde farklı bakış açıları geliştirmenize yardımcı olabilir. Aklınızda biri varsa ve ona takıntı geliştirdiğinizi düşünüyorsanız bu hafta o kişiye daha fazla yoğunlaştığınızı ve onu aklınızdan çıkaramadığınızı fark edebilirsiniz. Hayatınızda herhangi biri yoksa ve yeni bir ilişkiye açıksanız tanışacağınız biri ile hayatınız yön değiştirebilir.

Aslan burcu

Bu hafta kendinizle ilgili olarak güvensizlik duygusu hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüz, eylemleriniz, kararlarınız size doğru, iyi veya güvenilir görünmeyebilir. Çok fazla mükemmeliyetçi olmamaya, beklentilerinizi en yüksek seviyelere taşımamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru daha iyimser duygular çevrenizi sararak kendinizi daha mutlu ve keyifli hissetmenize olanak sağlayabilir.

Başak burcu

Hafta içi romantizm, hayalperestlik ve bol bol keyif sürmek adına harika bir zaman. Kendinizi hassas, düşünceli ve sempatik bulabilir, etrafınızdaki insanlara yardımcı olma güdüsü taşıdığınızı fark edebilirsiniz. Bir bağış kurumuna veya sokak hayvanlarına yardım kampanyalarına katılabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aşk ve sevgi ön planda olarak sevdiklerinizle ve özellikle partnerinizle derin bağlar kurmanıza yardımcı olabilir.

Terazi burcu

Hafta içi boyunca insanları anlama, dinleme, gözlemleme ve analiz yapma gücünüz artış göstererek anlayışlı ve ilgili bir karakter özelliklerinizi ortaya çıkarabilir. Duygularınızı başkalarına ifade etmek için oldukça uygun bir zaman dilimi içerisindesiniz. Bu nedenle hafta sonunun da getirdiği neşe ve sosyallikle çevrenizdekilerle iletişiminizi güçlendirebilir, yeni deneyimlere fırsat tanıyabilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta içi boyunca düşünce ve iletişim gücünüz, problemleri çözmede size yardımcı olarak işlerinizi kolaylaştırabilir. Bilmediğiniz birtakım detayları, gizli kalmış gerçekleri veya çözülemeyen bazı durumları ortaya çıkarabilirsiniz. Hafta sonuysa ilişkiye yönelik uzun vadeli yatırımlar yapmaya yönelebilirsiniz. Daha önce hiç birlikte olmadığınız tarzda bir insanla flört edebilir ve hatta bu kişiyle farklı bir uyum yakalayarak aşka yelken açabilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta ilişkilerde yanlış anlamalar ve eksiklik duyguları ön plana çıkabilir. Bazı insanlar sizin iyiliğinizi ve cömertliğinizi zayıflık olarak algılıyor olabilir. Fazla beklentiler ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir bu nedenle kendinize olan güveni kaybetmeden, çevrenizdekilere fazla misyonlar yüklemeden daha sağlıklı adımlarla kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta ilişkilerinizde derin düşüncelere dalabilir ve daha hassas yaklaşımlar içerisinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Önemli konular gündeminize gelerek daha fazla çalışma ve araştırma yapmanıza neden olabilir. Hafta sonuna doğru kendinizi daha sevgi dolu hissedebilir, çevrenizdekilerden ilgi ve sevgi görmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkiniz yoksa, uzun sürekli, bağlı, güvenli bir ilişkiye ihtiyaç duyduğunuzu fark edebilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta empati gücünüzün arttığını gözlemleyebilir, çevrenizdekilere çok daha anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşabilirsiniz. Aynı zamanda da kendi hayallerinize ulaşmakla insanlara yardım etmek arasında hangi tarafın daha ağır bastığını fark ederek kendini hedeflerinize daha çok yönelmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Hafta sonu kişisel, spiritüel ve zihinsel anlamda gelişmelerle, artan farkındalık gücüyle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta çevrenizdeki insanlardan bir şeyler isteme ve onları bir şeylere ikna etme kabiliyetiniz oldukça yüksek. Bu nedenle iş hayatında çeşitli anlaşmalara ve pazarlıklara yönelerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yapmanız gereken işlerde küçük detayları kaçırdığınızda büyük sorunların ortaya çıktığını fark edebilir, konsantrasyon gücünüzün artması gerektiğini düşünebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP