Kasım ayının son haftasından herkese merhaba;

İyisi ve kötüsüyle 2020’nin bir ayını daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Ancak Kasım ayı, bizlere, hayatlarımızda uzun bir süre tesir edebilecek etkileri yaşatıp öyle bitecek gibi. Çünkü ayın son günü İkizler burcunda bir Ay Tutulması karşılayacağız.

Ay tutulmasından önce, hafta geneline bakarsak; Merkür haftanın başında Neptün ile güzel bir temas yapacak ve hafta genelinde de açıları olumlu olacak. Yaratıcı fikirler, bilinçaltımızın izdüşümleri, rüyalar ve realitenin içindeki hayallerle dolu bir hafta başı bizleri karşılayacak.

Haftanın sonlarına doğru ise Venüs ve Uranüs karşı karşıya gelecek. Venüs, geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçiş yaptığında herkesi daha tutku ve gizem dolu, ilişki ve zevklere doğru çağırdı. Yaşanan yasakların etkisiyle de keyif ve eğlence temalarının bir süre perde arkasında yürütüleceğinin sinyalleri verildi.

Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya gelecek olan Venüs, bizlere ilişkilerde, aşkta, parada, alışverişte, keyif ve haz duygularında yaşanacak bazı ani durumların olabileceğini işaret edecek. Ani duyulan bir çekim ya da ani bir duygusal soğuma, sanat ve sanat karşı bakış açısına ilişkin ani bir gelişme, sosyalleşme ve eğlence sektörüne ilişkin ani durumlar bu hafta gündemde olacak.

Ayın son günü, yani 30 Kasım’da ise İkizler burcunda bahsettiğimiz Ay Tutulması yaşanacak. Bu hafta ve ayın son günü İkizler burcunda yaşanacak ay tutulmasının etkileri uzun bir süre gündemimizde kendini hem manevi hem maddi etkileriyle gösterecek. İkizler burcunda gerçekleşecek olan bu tutulma iletişim, bilgi, eğitim/öğretim konuları, medya, ticaret ve anlaşmaları hedef alacak. 2020’nin sonunda Yeni Çağa adım adım girerken hayatlarımızda önemli gelişmeler yaşatacak.

Mutlu haftalar!

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar sizlere, para ve finans alanında olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak Venüs ve Uranüs’ün gerilecek olması, hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde maddi alanlarda bazı beklenmedik durumlar yaşanabileceğine karşı sizleri uyarıyor olacak. Aynı şekilde değerleriniz ve kaynaklarınızla ilgili de beklenmedik bir durum da meydana gelebilir.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırırken, bitiş ve başlangıçlara yardımcı olurlar. Bu ay tutulmasında sizler iletişim ve anlaşmalar konularında bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kardeş ve yakın çevrenizle ilgili bazı gelişmeler de yaşamanız mümkün.

Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar; ikili ilişkileriniz ve partnerlerinizle olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde partnerlerinizle beklenmedik durumları doğurabilecek. Aynı zamanda bu ikilinin karşı karşıya gelmesi ile beklenmedik kişilere karşı güçlü bir çekim de hissedebilirsiniz.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler maddi kaynaklarınız ile ilgili bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir finansal anlaşma meydana gelebilir ya da tamamlanması gereken bir durum bu tutulmayla tamamlanabilir. Borç, ödeme, kredi ve ödüller konularında da bazı gelişmeler meydana gelebilir. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar; iş hayatınız, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda bulunan Venüs’ün ve Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde iş ortamınızda ve rutin işlerinizde beklenmedik durumlar doğurabilecek. Aynı zamanda bu ikilinin karşı karşıya gelmesi ile ruh ve fiziksel sağlığınızla ilgili de beklenmedik bir durum veya şifa meydana gelebilir.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulması sizin burcunuzda meydana geleceği için bu tutulmadan en çok etkilenen burçlardan birisi siz olacaksınız.

Bu tutulmada tüm hayatınızda yer alan dinamikler etkileniyor olacak. Kişiliğiniz, benliğiniz, imajınız, iş hayatınız, sağlığınız, ilişkileriniz ve diğer olgularda değişimler meydana gelebilir.  Bu tutulma hayatınızda önemli olacağı için şimdi kendinize ilişkin tüm olguları değerlendirin. Ancak; ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar ile aşk hayatınız, sosyal çevreniz ve çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde özellikle aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili beklenmedik durumları doğurabilecek. Aynı zamanda bu ikilinin karşı karşıya gelmesi ile beklenmedik kişilere karşı güçlü bir duygusal çekim hissedebilirsiniz.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler ruhsal ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirme fırsatı bulacaksınız.

Bugüne kadar üstü kapalı kalan olgular bu tutulmayla gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca daha fazla kendinizle kalmak, kendi ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermek istediğinizi de bu tutulmayla fark edebilirsiniz. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar sizlere ev, aile ve yuva konularında ve bu alanda iletişimde olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru, aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde aile içinde yaşanabilecek bazı beklenmedik durumlara karşı sizleri uyarıyor olacak. Aynı şekilde ev, arsa ve gayrimenkul alım/satım konularında da beklenmedik durumlar meydana gelebilir.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırırken, bitiş ve başlangıçlara da yardımcı olurlar. Bu ay tutulmasında sizler arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve tüm hayatınızda yer alan gruplarla ilgili bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni projeler de meydana gelebilir. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar iletişim yönü zengin bir haftaya giriş yapacağınızı ve aynı zamanda çevrenizle iletişimde olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması, hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; Cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde kardeşleriniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız ve yakın çevrenizle beklenmedik durumlar yaşanabilecek. Eğitim hayatı devam eden bir Başak burcuysanız, bu konularda ilgilenmeniz gereken bir durumun belirmesi de mümkün.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler, iş ve kariyer alanında bazı durumlar yaşayabilirsiniz.

Yeni bir iş veya kariyer fırsatı meydana gelebilir ya da tamamlanması gereken bir durum bu tutulmayla tamamlanabilir. Ayrıca toplum önündeki görüntü ve imajınız da bu tutulmayla önemli olacak. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar sizlerin finansal konularında olumlu gelişmeler ve destekler sağlayacak. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde parasal ve maddi anlamda beklenmedik gelişmelere işaret edecek. Bazı hesapta olmayan ödemeler belirebilir ya da beklemediğiniz şekilde partnerinizin maddi durumuyla ilgilenmeniz gerekebilir.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler hukuksal alanda beklediğiniz bazı durumlarda neticeler görebilirsiniz.

Ayrıca yabancılarla ya da yurtdışı ile bağlantılı işlerde çalışıyor veya yaşıyorsanız bu alanlarda bazı durumların hareketlendiğini fark edebilirsiniz. Hayata bakış açınızda da bu tutulma ile bir değişim hissedebilirsiniz. Son olarak eğitim/öğretim ile ilgilenen veya yüksek öğretim yapan bir Terazi veya yükselen Teraziyseniz bu alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar; verdiğiniz tüm kararlarda, kendinizi ifade ederken, yazışmalarınızda, tüm sözlü veya yazılı iletişimde olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde özellikle aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz ve partnerinizle karşı karşıya gelmenize neden olabilecek. Ayrıca partnerlik ve ortaklık ilişkilerinizde beklenmedik haberler ve gelişmeler de yaşanması mümkün. Aynı zamanda bu ikilinin karşı karşıya gelmesi ile beklenmedik kişilere karşı güçlü bir duygusal çekim hissedebilirsiniz.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler ortak gelirleriniz ve partnerlerinizin gelirleriyle ilgili bazı gelişmeler sunabilir.

Ayrıca birlikte olduğunuz ya da birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bütçenizi değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Burs ve benzeri destek bekleyen Akrep ve yükselen akrepler bu alanlarda hareketlenme hissedebilirken, bazı Akrep ve yükselen Akrepler giderlerinde artış da yaşayabilirler. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar sizlerin ruhunuza ve manevi yönünüze hitap edecek. Hafta genelinde kendinizi ruhsal anlamda güçlü hissedebilir ve manevi anlamda destekler alabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde bazı gizli bilgilere ulaşabilirsiniz. İş ortamınızda da bazı beklenmedik gelişmeler yaşamanız mümkün. Ayrıca sağlığınızla ya da hayata dair rutinlerinizle ilgili beklenmedik bir durum ya da gelişme yaşayabilirsiniz.  

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırırken, bitiş ve başlangıçlara yardımcı olurlar. Bu ay tutulmasından en çok etkilenecek burçlardan birisi de siz olacaksınız.

2020 yılında tutulmalar İkizler-Yay aksına geçtiği için bu dönemde tutulmalar hayatınızda önemli değişikliklere işaret edecek. Bu tutulmada sizlerin özellikle ikili ilişkileri gündemde olacak. Eş ve partnerlik ilişkilerinizle ilgili bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bazı düşmanca tavırların gün yüzüne çıkması mümkün olduğundan buna karşı da dikkat edilmesi gereken bir dönem olacak. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar, arkadaşlık ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde olumlu gelişmeler ve destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde sosyal ortamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde beklenmedik durumları doğurabilecek. Aynı zamanda bu ikilinin karşı karşıya gelmesi ile beklenmedik kişilere karşı güçlü bir çekim hissedebilirsiniz.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler iş ortamınız ve günlük rutinlerinizle ilgili bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir rutin eklenebilir. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili de gelişmeler yaşanabilir. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar sizlerin kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşamanızı sağlayacak. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde kariyer ve iş hayatınızda beklenmedik gelişmelere işaret edecek. Aile hayatınız ve kariyer hayatınız arasında kaldığınızı da hissedebilirsiniz.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında bekar bir Kova ve yükselen Kova’ysanız aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal hayat, arkadaşlar, sosyal çevre ve tüm keyif aldığınız alanlarda bazı durumların hareketlendiğini fark edebilirsiniz. Çocuğu olan bir Kova veya yükselen Kovaysanız çocuğunuzla ilgili meseleler belirebilir ya da yeni bir çocuk haberi gündeme gelebilir. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Hafta genelinde Merkür’ün olumlu açıları yer alacak. Bu olumlu açılar iletişim yönü zengin bir haftaya giriş yapacağınızı ve yabancı kaynaklı işlerinizde, hukuksal konularda, eğitim hayatınızda ve aile büyükleriyle ilgili konularda destekler yaşayabileceğinizi müjdeleyecek. Ancak hafta sonuna doğru aynı alanda ilerleyen Venüs’ün, Uranüs ile gerilecek olması hafta sonuna doğru bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacak.

Geçtiğimiz hafta Akrep burcuna geçen Venüs; cuma günü Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde akrabalarınız ve yakın çevreniz ve aile büyüklerinizle beklenmedik durumlar yaşanabilecek. Eğitim hayatı devam eden bir Balık burcuysanız, bu konularda ilgilenmeniz gereken bir durumun belirmesi de mümkün.

Ayın son günü ise İkizler burcunda önemli bir ay tutulması meydana gelecek. Tutulmalar bazı durumları hızlandırıp, bitiş ve başlangıçların habercileridir. Bu ay tutulmasında sizler aile hayatınıza dair bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir eve taşınma meydana gelebilir ya da yer değişiklikleri mümkün olabilir.

Bu tutulma ile köklenmek istediğiniz alanlarla ilgili bazı tamamlanmalar yaşanabilir. Ayrıca toplum önündeki görüntü ve imajınız ve kariyerdeki tutumunuz da bu tutulmada önemli olacak. Ay tutulmaları duyguların daha güçlü yaşanmasına sebep olacağı için ay tutulmasına yakın ve sonraki günlerde duygusal dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Şimdiden şifa olsun.

İlginizi çekebilir: Kasım 2020 Astroloji YorumuAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...BLOOM SHOP