Bu hafta burçları neler bekliyor; Astrolog Ece Güzelküçük yorumluyor!

1993 yılında Ankara’da doğan Ece, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümünde ve yandal olarak da seçtiği Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Temel seviye astroloji, ileri seviye astroloji ve psikolojik astroloji eğitimlerini tamamlamasını takiben astroloji alanında eğitim ve bireysel danışmanlık vermeye başlamıştır.

Yükselen Koç ve Koç Burçları

Sevgili Koç burçları dışa dönmeye, ortamların aranan yüzü olmaya hazır mısınız? Bu hafta sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilir eski anıları yad edebilirsiniz. Daha önce gitmediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Özgürlük arayışınız haftanın gündemini dolduracak. Bilinmeyene adım atmak, yeni heyecanları kucaklamak sizlere çok iyi gelecek. İlişkisi olmayan Koç burçları bu hafta tesadüfi bir şekilde biri hayatınıza girebilir. İlişkisi olan Koç burçları mevcut ilişkinizde özgürlüğe ihtiyaç duyduğunuzu fark edeceksiniz. Her iki durumda da bireysellik ve deneyim ihtiyacı ortada olacak. Umarım partneriniz sizi kısıtlamayan biridir. Yoksa tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Koç burcunun sorusu: Haklı olmak mı mutlu olmak mı?

Yükselen Boğa ve Boğa burçları

Sevgili Boğa burçları kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler için kolları sıvamaya hazır mısınız? Bu hafta bir süredir beklemekten yorulduğunuz konuların çözüme kavuştuğunu göreceksiniz. Sabır timsali olduğunuz için, her şeyin iyi sonuç verdiğini göreceksiniz. Bu hafta için en önemli önerim, çevrenizle bağlantılarınızı taze tutmanız olacak. Sizler beklemekten yorulduğunuzda sessizleşip bir kenara çekilmeyi bekliyorsunuz. Etrafınıza korku frekansı yaymazsanız, güzel gelişmeler kapınızı çalacak. İş hayatınızda çevrenizdeki kadınlardan destek görmeye hazır olun. Hayat sizin karşınızda değil, sizinle beraber akıyor unutmayın!

Boğa surcunun sorusu: Bekleyebilen için her şey iyi sonuç verir mi?

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları

Sevgili İkizler burçları, rutinin dışına çıkmaya hazır mısınız? Bu hafta seyahat planları gündeminizi dolduracak. Yaradılışınız gereği deneyime ve yeniliğe ihtiyaç duyuyorsunuz. İşlerin rutine binmesi sizin için sıkıcı bir hale dönebiliyor. Birkaç gün uzaklaşmaya ihtiyacınız var. Yenilik sizin dopinginiz. Medya kollarında çalışan İkizler burçları, bu hafta projeleriniz ses getirecek. Topluluğa nüfuz edebileceksiniz. Yaratıcılığınız devrede. Bu hafta size önerim, aşk hayatınız ile ilgili konuları bir süre için rafa kaldırmanız yönünde olacak. Odağınızı hedeflerinizden ayırmamakta fayda var. Eminim ilişki arenası başka bir haftanın konusu olacak. Biraz daha sabır sevgili ikizler!

İkizler burcunun sorusu: Hedeflere odaklanmak mı dağılıp kaybolmak mı?

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları

Sevgili Yengeç burçları, bu hafta para gündeminizi dolduracak. Beklemediğiniz bir yerden bir para gelebilir. Böyle bir sürpriz gelişmeye son zamanlarda çok ihtiyaç duyuyordunuz. Çalıştığınız alan hangisi olursa olsun bu hafta para akışınızda yükseliş var. Eğer bir süredir satın almayı düşündüğünüz bir şeyler var ise bu konuyla ilgili harekete geçebilirsiniz. Deha, zihnindeki fikri hayata geçirebilme yeteneği ise siz de fikirlerinizi paylaşabilir ve paraya dönüştürebilirsiniz. Güvende olma ihtiyacınızın üstüne basın sevgili Yengeçler. Pişman olmayacaksınız:)

Yengeç burcunun sorusu: Risk almak mı güvende olmak mı?

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları

Sevgili Aslan burçları, aşk hayatınızda yaşanacak sürprizlere hazır mısınız? İlişkileriniz bu haftanızın ana konusu olacak. Partnerinizle heyecan dolu yeniliklere adım atmak sizlere çok iyi gelecek. Her yakınlaşmak bir uzaklaşmak, her uzaklaşmak bir yakınlaşmaktır. Araya biraz mesafe girdiğinde her ilişkinin tazeleneceğini unutmayın sevgili Aslanlar. Bir süredir partnerinizle aranızda soğukluk vardı. Bu hafta soğukluğu sıcacık bir enerjiye dönüştürme haftası. Birbirinizi özgür bırakmanın meyvelerini toplayacaksınız. Ani bir plan yapıp küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. Her ilişki geleneksel ilişkilere bağlı olmak durumunda değil. Sizin ilişkiniz sıra dışı ve yaratıcı bir ilişki. Eğer partneriniz yoksa, sıra dışı,özgürlük temalı bir ilişkinin çok yakınınızda olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Aslan burcunun sorusu: Özgürlük mü esaret mi?

Yükselen Başak ve Başak Burçları

Sevgili Başak burçları, yeni iş teklifleri almaya hazır mısınız? Bu hafta sürprizler iş arenası vasıtasıyla kapınızı çalacak. Sıra dışı bir şekilde tanışacağınız biri kariyerinizde önemli bir kanal görevi görecek. Bir süredir ulaşmak istediğiniz, çalışmayı arzu ettiğiniz bir şirket ya da pozisyon için size destek olabilir. Bu hafta gerçekten neyi isteyip neyi istemediğinizi değerlendirme haftası. Mevcut işinize devam etmek ile yeniliğe adım atmak arasında sıkışabilirsiniz; bu durum çok normal! Yenilik beraberinde korkuyu getiriyor. “Cesur olanlar korkuya rağmen adım atanlar!” sözünü kendinize hatırlatmanızda fayda var. Detaylara odaklanırken büyük resmi kaybetmemeye özen gösterin sevgili Başaklar!

Başak burcunun sorusu: Hayallerin mi korkuların mı?

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları

Sevgili Terazi burçları bu hafta filtresiz sahnede olma haftası! Kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Eğlenmek ve yaratıcılık ikilisi sizlere çok iyi gelecek. Bulunduğunuz her yeri güzelleştirmeyi sevdiğinizi biliyorum. Bu hafta doğanızda olan dokunduğunuz her konuya hayat veren elleriniz kendi hikayenizde olacak. Başkalarını düşünme konusunda çok başarılısınız; fakat bu hafta sürpriz gelişmeler öncelik listenizde ve siz olduğunuz vakit zile basacak! Çocuk sahibi olmak isteyen Teraziler, kolları sıvamaya başlayabilirsiniz 🙂 Lütfen sahnede olmaktan çekinmeyin. Parlamak için her an etrafınızda insanlar olmasına gerek yok.

Terazi burcunun sorusu: Sağlıklı bir “ben” mi sağlıksız bir “sen” mi?

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları

Sevgili Akrep burçları, bu hafta eviniz ile ilgili yapacağınız değişiklikler gündeminizi dolduracak. Yeni bir eve taşınmak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Beynimiz konfor alanından çıktığımız anda çalışmaya başlıyor. Değişiklik, zihni harekete geçirir. Haneniz, kişiliğinizin yansıması. Dolayısıyla yaşadığınız alanın kişiliğinize ayna tuttuğunu düşünmüyorsanız değiştirebilirsiniz. Doğanız gereği radikal değişiklikler sizin için biraz sancılı olabiliyor. Piliniz bitene kadar sabretmek durumunda değilsiniz. Size iyi gelmeyen her şeyi hayatınızdan çıkarabilecek güce sahip olduğunuzu siz dahil herkes biliyor. Taşınmak istemiyorsanız evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

Akrep burcunun sorusu: Değişime direnç göstermenin hikayene faydası dokunur mu?

Yükselen Yay ve Yay Burçları

Sevgili Yay burçları, bu haftanın ana teması iletişim olacak. İletişim yeteneklerinizi kullanmak, dilinizle ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için güçlü bir dürtü içinizde belirecek. Sanki iç sesiniz “en iyi performansın bu mu?” diye size seslenecek. Kendi sınırlarınızı zorlamaya hazır mısınız? Kendinizi geçmiş varsayımlarınız ve bilinçaltı koşullanmalarınızla sınırlamadığınız müddetçe bu hafta potansiyelinizin doruklarına çıkacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Doğanız gereği hoşgörülü ve anlayış sahibisiniz. İş hayatınızda bu ikili sizlere puan kazandıracak. En önemlisi iyimser doğanız fırsatların akmasına vesile olacak. İletişim yeteneklerinizi sonuna kadar kullandığınız bir hafta olsun!

Yay burcunun sorusu: Mutlu ya da mutsuz olduğunuzda gülümsemek mi yoksa olumsuz duyguların yönetimine müsaade etmek mi?

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları

Sevgili Oğlak burçları, bu hafta bir süredir ihmal ettiğiniz ailenize dönmeye hazır mısınız? O kadar çalışıyorsunuz ki odağınız hedeflerinizde iken geri kalan her şey hikayenizin dışında kalıyor. Bu hafta bir süredir ertelediğiniz duygusal hayatınıza yönelme haftası. Zirveyi hedefleyen doğanızı alkışlıyorum fakat sevdiklerinizle bağlantı kurmadan, alma verme ilişkisi olmadan zirvede olmak size yeterli gelir mi bunu bilemiyorum. Yalnızlık bütün bir kişi olmakla yakından ilişkili ve siz de kendinize yettiğinizi ispat eden bir kişiliğe sahipsiniz. Artık duygusal bağlar kurma zamanı. Sürpriz gelişmeler aile ve duygu arenasından koşar adımlarla sizlere yaklaşacak.

Oğlak burcunun sorusu: Zirve de yalnız olmak mı sevdiklerinizle zirveyi paylaşmak mı?

Yükselen Kova ve Kova Burçları

Sevgili Kova burçları, Venüs Kova burcunda dolayısıyla bu hafta dış görünüşünüzle ilgili iltifatlar alacaksınız. Gündeminizde kişisel imajınız ve ilişkileriniz olacak. Yaradılışınız gereği çevrenizdeki her insana eşit mesafede durmayı seçiyorsunuz. Hümanist yapınız insanlar tarafından çok sevilmenize sebep oluyor. Bu haftanın sürpriz gelişmesi ilişkiler arenasından kargoya verilecek. Bekar iseniz hayatınıza dahil olmak isteyen adaylara şans verebilirsiniz. Sıra dışı yapınız kolaylıkla ilişki kurmanızı zorlaştırsa da siz özgün ve dinamiği yoğun bir ilişkiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Adayları süzgeçten geçirmekte fayda var sevgili Kovalar. Hafta sonuna kadar saçınızla ilgili ufak değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni karar, yeni imaja vesile!

Kova burcunun sorusu: Hikayenizin en iyi versiyonunu yaşamaya hazır mısınız?

Yükselen Balık ve Balık Burçları

Sevgili Balık burçları, bu hafta hayal gücünüz ve yaratıcılığınız devrede olacak. Bir süredir size para getirecek bir fikir üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Bu konu ile ilgili yavaş yavaş harekete geçmeye başlayacaksınız. Balık burcu Zodyağın son burcudur, dolayısıyla her burçtan bir tutam bünyesinde barındırır. Her şeyin en güzelini yapabilecek potansiyele sahipken duygulara,kaosa ve karmaşaya yenilmenizi asla anlayamıyorum sevgili Balıklar. Kazananlar odaklanır, kaybedenler ise dağılır! Bu hafta kazanmaya mı kaybetmeye mi odaklısınız? Girişim dediğimizde akla ilk gelen yaratıcılık. Yaratıcılık bir numaralı liderlik gücü. Yaratıcılığınızı kullanırsanız sürpriz gelişmelere inanamayacaksınız!

Balık burcunun sorusu: Yedi kere düşmek mi sekiz kere ayaya kalkmak mı?

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP