Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (12-18 Şubat 2018) ile Live To Bloom’da! Bu hafta burçları neler bekliyor; Astrolog Ece Güzelküçük yorumluyor!

1993 yılında Ankara’da doğan Ece, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümünde ve yandal olarak da seçtiği Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Temel seviye astroloji, ileri seviye astroloji ve psikolojik astroloji eğitimlerini tamamlamasını takiben astroloji alanında eğitim ve bireysel danışmanlık vermeye başlamıştır. 

Yükselen Koç ve Koç Burçları

Sevgili Koç burçları, bu hafta gökyüzünde çok önemli iki etki el ele vererek hayatlarımıza dokunacaklar. Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması gündemimizi dolduracak. Tutulma, ilişkilerinizde radikal değişikliklere sebep olacak. Değişimin gerçekleşeceği alan ise arkadaş çevreniz. Yeni insanlara kapıyı açarken, son kullanma tarihi geçmiş arkadaşlarınızı hikayenizden uğurlayacaksınız. Tutulmayla birlikte yaşayacağınız değişimlerden korkmayın lütfen. Yepyeni fırsatlar geliyor. Hayallerinizi, dileklerinizi güncellemeye hazır mısınız? Bu hafta, ani başlangıçlara ve ani bitişlere çok takılmadan devam etmeniz gerecek.

Koç burcunun sorusu: Sor kendine… Tüm samimiyetinle yürür gider misin kendi yoluna?

 • Koç burcunun şarkısı: Nil Karaibrahimgil – Ben Özgürüm

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları

Sevgili Boğa burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması haritanızdaki kariyer alanını esir alacak. Size sevinçli haberler getirdim. Kariyer alanınızda sizi bekleyen keskin virajlara girmeye hazır mısınız? Mevcut işinizi bırakabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız vakit kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Biliyorum değişim sözcüğü bile tüylerinizin ürpermesine sebep oluyor fakat şimdi tam zamanı. Değişime rutininizi kırarak uyumlanmaya başlayabilirsiniz. Hayat konfor alanında yaşanmıyor. Gelin inat etmeyin! Akılsız direniş inattır. Akılla direniş ise azimdir. Karar vermek için daha uygun bir zaman olmayabilir 🙂

Boğa burcunun sorusu: Azim mi, inat mı? Seç kendine yakışanı…

 • Boğa burcunun şarkısı: Mabel Matiz – Öyle Kolaysa

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları

Sevgili İkizler burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması seyahat arzunuzu ortaya çıkaracak. Hafta sonu ani bir karar verip kendinizi yollarda bulabilirsiniz. Uzaklaşmak istiyorsunuz. Çok iyi anlıyorum sevgili İkizler burçları, çünkü ben de ikizler burcuna mensubum 🙂 Değişime ve yeniliğe ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu adım gibi biliyorum. Yolculuk vesilesiyle yeni deneyimler elde edeceksiniz. İlham size gelecek, siz sadece bekleyeceksiniz. Önünüze güneş gibi bir yol açılacak, hiç beklemediğiniz anda gökyüzünden destek göreceksiniz. Sabır butonunuzun çalışacak hali kalmadı ama gelecek olanın güzelliğini tahmin bile edemeyeceksiniz. Sürpriz ki ne sürpriz! 🙂

İkizler burcunun sorusu: Tamam mı, devam mı? Bir tuğla daha koymaya hazır mısın?

 • İkizler burcunun şarkısı: Murat Dalkılıç – Rivayet

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları

Sevgili Yengeç burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve şahane Güneş Tutulması para evinizde sahne alacak. Şaşalı bir prim alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz yerden para gelebilir. Sahibi olduğunuz gayrimenkul satılabilir. Akış size para getirmek için kolları sıvamış durumda. Hafta sonuna doğru ruhsal konular ilginizi çekmeye başlayacak. Yeni bir kitap, yeni bir bakış açısına vesile olabilir. Vesile değişkenlik gösterse de farklı bakış açısı geliştireceğinizden şüphem yok. Aynı şeyleri yapıp aynı sonuçları almayacağınız bir hafta olacak. Hatanın yenisi bile güzeldir. Öyle değil mi sevgili Yengeçler?

Yengeç burcunun sorusu: Yeni hatalar yapmaya ve yeni şeyler öğrenmeye hazır mısın?

 • Yengeç burcunun şarkısı: Sıla – Anahtarlar

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları

Sevgili Aslan burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve şahane Güneş Tutulması haritanızda ilişki arenasında yer alacak. “Ben-biz” dengesini koruma konusunda epey çaba harcayacaksınız. Dengeyi bulmanın yolu biz diyebilmekte. Sizinde bildiğiniz gibi yönetmeyi, aslan gibi kükremeyi çok seviyorsunuz. Sonra aynı yere kuyruğu sıkıştırıp hiçbir şey olmamış, o kükreyen siz değilmişsiniz gibi dönmeyi de çok seviyorsunuz. Bu hafta iniş çıkışları törpüleme haftası. Dengeyi bulmanın yolu partnerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek olabilir. İlişkiniz ivme atlıyor sevgili Aslanlar. Hazır mısınız?

Aslan burcunun sorusu: Kendi beklentilerine mi değer veriyorsun, sevdiğin insana mı?

Vereceğin cevap, sana yolu gösterecek…

 • Aslan burcunun şarkısı: Athena – Ben Böyleyim

Yükselen Başak ve Başak Burçları

Sevgili Başak burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve şahane Güneş Tutulması sağlık ve günlük işler evinizi etkisi altına alacak. Çalışma ortamınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirler üzerinde çalışmak ve işinizi geliştirmek için planlama yapmak sizlere çok iyi gelecek. Bu hafta odağınız işinizi ve sağlığınızın gelişiminde olacak. Sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz ve güzel bir oh çekebilirsiniz! Spor yapmak için vakit yaratmaya karar verebilirsiniz. Tutulma kendinize yatırım yapmanız konusunda oldukça ısrarcı olacak 🙂

Başak burcunun sorusu: Kendine yatırım yapmaya hazır mısın?

 • Başak burcunun şarkısı: Yalın – Sen En Güzelsin

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları

Sevgili Terazi burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve şahane Güneş Tutulması aşk hayatınızı canlandıracak. Çocuk sahibi olmak isteyen Terazi burçları, çalışmalara başlayabilirsiniz. Bu hafta sahnede olma haftanız. Bunu lütfen değerlendirin. Biz yerine ben derseniz kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Tutulma yaratıcılığınızı kuvvetlendirecek. Sanat ve tasarım konularıyla ilgilenen terazi burçları bu hafta zihninize düşenleri bir kağıda not edebilirsiniz. Fikri paraya dönüştürmek için zamanlama mükemmel 🙂

Terazi burcunun sorusu: Dizi de oyuncu olsan kendini izler ve merak eder misin?

 • Terazi burcunun şarkısı: Berksan – Ben

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları

Sevgili Akrep burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve şahane Güneş Tutulması ev hayatınızı mercek altına alacak. Evinizi değiştirmek istiyorsanız ilanları incelemek için kolları sıvamaya başlayabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek, ailenizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ben nereye aitim? Kimin yanında evimde gibi hissediyorum? Bu sorular gündeminizi dolduracak. Aidiyet ihtiyacınız artacak. Biraz yumuşayacaksınız. Sevgi enerjisi yayınlamak sizlere çok iyi gelecek. Korkuyu sevgiye dönüştürmeye hazır mısınız?

Akrep burcunun sorusu: Kimin yanında evimdeyim?

 • Akrep burcunun şarkısı: Ajda Pekkan – Düşünme Hiç

Yükselen Yay ve Yay Burçları

Sevgili Yay burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması yakın çevrenizle ilişkilerinizi yapılandırmanıza vesile olacak. Kardeşlerinizden ya da yakın arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Bu hafta iletişim yeteneklerinizi kullanmak sizlere fayda getirecek. Kurduğunuz bağlantılar oldukça önemli olacak. Hedeflerinize giden yol yakın çevrenizle kurduğunuz bağlantılardan geçebilir. Bir süredir gülen yüzünüzü aynada göremiyorsunuz sevgili yaylar. Sizi siz yapan hayata rağmen dimdik durabilen ayaklarınız ve güler yüzünüz. Gülümsemek için beklemeyin olur mu?

Yay burcunun sorusu: Arzu varsa çözüm de var mıdır?

 • Yay burcunun sorusu: Sezen Aksu – Gülümse

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları

Sevgili Oğlak burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması güvenlik alanınızda radikal değişiklikler yapmanız konusunda sizi motive edecek. Sahip olma fikri sizin için neden bu kadar önemli? Kendi değerinizi sahip olduğunuz dış koşullara bağlı tutma ihtimaliniz var mı? Başarı sizin için ne ifade ediyor? Sonuçlara bu kadar odaklanmak süreci ihmal etmenize sebep oluyor mu? İçsel güvenliğinizi yapılandırırken yüzleşmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yine de yola daha güçlü devam edeceğinizi biliyorum çünkü hiçbir oğlak pes etmez! 🙂

Oğlak burcunun sorusu: Önemli olan süreç mi sonuç mu?

 • Oğlak Burcunun Şarkısı: Ayten Alpman – Tek Başına

Yükselen Kova ve Kova Burçları

Sevgili Kova burçları, burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması sizi bütünüyle değiştirecek. Kendinizi hiç olmadığınız kadar zinde, taze ve güçlü hissedebilirsiniz. Hikayenizin kahramanı olduğunuzu ve aslında her şeyin sizin elinizde olduğunu fark edeceksiniz. İlişkilerle ilgili sorgulamalar yapmak sizi kendinize getirecek. Bir süredir kopamadığınız bir ilişki içinde ne yapacağınızı bilmez bir halde kıvranıyorsanız, karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Neyi seçeceğiniz haftanızın güzelliğini ya da durağanlığını belirleyecek.

Kova burcunun sorusu: Ben mi, prangam mı?

 • Kova burcunun şarkısı: Halil Sezai – Sevda Tanrıçası

Yükselen Balık ve Balık Burçları

Sevgili Balık burçları, Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve görkemli Güneş Tutulması sezgilerinizi kuvvetlendirecek. Görmek istemediğiniz, arka plana attığınız konular aniden aşikar hale gelecek. Şimdi, geçmişle yüzleşme zamanı. Dağılmaktan korkmayın sevgili Balıklar. Dağılmadan toparlanmak bazen zor olabilir. Rüyalar, vizyonlar ve bilinçaltı hafta boyunca gündeminizi dolduracak. Korkmayın, ürkmeyin, savaşmayın. Bu hafta önünüze gelen her şeyle el sıkışma zamanı. Yakınmakla kabul etmek arasında yapacağınız seçim haftanızın gidişatını belirleyecek. Hazır mısınız zodyağın en derin burcu?

Balık burcunun sorusu: Kendine bir kaç aşk kadar geç kalmış olabilir misin? Önce kendinle aşk yaşayabilir misin?

 • Balık burcunun şarkısı: Levent Yüksel – Beş Duyu

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP