Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (5 Mart- 11 Mart 2018) ile Live To Bloom’da!; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Neptün ve yanında seyir halinde ilerleyen diğer gezegenlerin etkisi ile çevremizde bir çok kişiyi fazla gömülmüş ve ne yapacaklarını bilmiyor halde görüyoruz. Kişisel hayatlarında fazla kontrol edemediği şeyler oluyor. Savaşmak için değil teslim olmak için çağırılıyoruz. Durmamız gereken zamanlar olduğunu hatırlatan bir gökyüzü altındayız.

Hatta bir çoğumuz dolunayın etkisi ile belki de hiç durmayı bilmediği için hala sağlık sorunları ile uğraşıyor olabilir. Sistem her zaman durdurmanın bir yolunu bulacaktır.

Neptün astrolojide teslimiyet ile ilişkilidir. Kendinizi neye teslim ettiğiniz çok önemlidir. Akılla bağdaşmayan her teslimiyet size değersizlik hissi yükler. Neptün’le kavga edemezsiniz ancak deneyebilirsiniz. Ama sonunda dalgalar sonunda size tekrar düşürecektir. Bu dönem yapılacak en akıllıca şey halatı suya bırakıp sizi götürmesine izin vermektir.

Bu hafta Koç burcuna geçen Venüs ve Merkür, kendimize yeni hedefler koymamızı sağlayacak. Hedefimize bizi götüren yolun sisli ve çamurlu olduğu doğru ama bizi yola çıkaracak astrolojik desteği hafta sonuna doğru buluyor olacağız.

Koç burcu

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Uranüs ile yapacağı üçgen açı ihtiyacınız olan motivasyonu kazanmanızı sağlayacak. Hayatınızda hiç beklemediğiniz değişiklikler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem her şey kendiliğinden gelişiyor olacak. Uzaklardan beklediğiniz heyecan verici haberleri bu hafta alabilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi çok daha iyi hissediyor olacaksınız. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz huzurlu sürecin yaşamınıza maddi manevi getirileri çok fazla. Haftanın ilk günlerinde yakın ilişki içinde bulunduğunuz kişilerin size manipüle etmesi ve baskılaması mümkün .Özgürce ve açıkça ilişkinizden beklentinizi ortaya koyma zamanı. Burcunuza geçen Venüs ve Mars’ın etkisi ile daha sağlıklı ve güzel hissedeceksiniz. Yeni başlangıçlar için hazırsınız.

Boğa burcu

Venüs ve Mars’ın Koç burcuna geçmesi ile sosyal ortamlardan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek yeni ortamlar bulmak, biraz yalnızlık, meditasyon ya da dua size çok iyi gelecektir. Korkularınızın, kaygılarınızın huzursuzluğun beklemediğiniz bir yerden gelen sürpriz bir kazançla ortadan kalkması mümkün. Bu hafta aşk yaşamınız uzun zamandır olmadığı kadar keyifli. Evlenme teklifi alabilir ya da yeni biri ile tanışabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, ruhunuza iyi gelecek, yaratıcı bir alanda ilerlemeye karar vermek için harika bir haftadasınız. Gökyüzü önce ruhunuzu sonra sizi desteklemek için bu haftadan itibaren harekete geçiyor.

İkizler burcu

İş, kariyer ve diğer önemli sorumluluklarınız altında uzunca süredir ezilip kalmıştınız. Kendinize acıyor ve çok yorgun hissediyorsanız size güzel bir haberim var. Bu haftadan itibaren daha çok sosyalleşebileceğiniz fırsatlar bulabileceksiniz. İş yaşamınızda verdiğiniz emeklerin sonucunu alabileceksiniz. Beklediğiniz destekler umulmadık bir şekilde geliyor. Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama bir türlü vakit bulamadığınız bir hayalinize bu hafta başlayabilecek motivasyonu ve zamanı bulabileceksiniz.

Yengeç burcu

İş arkadaşlarınız ya da iş ortamınızda beklemediğiniz değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yeni kişiler aranıza katılacağı gibi birlikte hareket etmeniz gereken durumlarda ortaya çıkabilir. Ekip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Eğer hoşunuza gitmeyen bir ekiple çalışıyorsanız, ortalığın kaynaması da muhtemel. Uzaklardan beklediğiniz haberler bu hafta geliyor. Yaşam enerjinizi yükselten bu durum size yeni kariyer hedeflerine yöneltebilir. Bu dönem bol bol iş görüşmesi yapabilir ve çok başarılı olabilirsiniz. Bu hafta belirsiz olan gidişatınıza bir yön vermek için çok destekleyici.

Aslan burcu

Ev ve aile temalı konuların ön plana çıktığı bir hafta sizi bekliyor. Bu dönem belki ani bir kararla ev değiştirmek, yeni bir eve taşınmak isteyebilirsiniz veya uzun süredir aradığınız evi bulabilirsiniz. Beklediğiniz kredi kolayca çıkabilir. Aradığınız maddi desteği bulmak hiç zor olmayacak. Psikolojik anlamda desteklenmek istediğiniz bir süreçteyseniz hayatınıza giren bir kişi sayesinde yeni bir bakış açısı yakalayabilir ve hiç olmadığı kadar pozitif hissedebilirsiniz. Farklı bir şehre taşınmak, yeni bir eğitime başlamak ve kendinize yeni ve farklı bir başlangıç noktası oluşturma için harika bir hafta.

Başak burcu

Ölüm ve ötesi konular, psikolojik alanda derinleşmek ve daha çok konuşmak bu haftadan itibaren size kendine doğru çekebilir. Beklediğiniz ekstra gelirler için gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını da bu haftadan itibaren almaya başlayacaksınız. Bu süreçte ailenizin desteği hep yanınızda olacak. Yine bu hafta uzun zamandır almayı beklediğiniz krediden haber gelebilir veya prim, miras gibi şaşırtıcı haberlerle gülümseyebilirsiniz. İlişki içinde bulunduğunuz kişinin uzun süredir içinde bulunduğu melankolik durum bu haftadan itibaren yükselişe geçiyor olacak. Bu süreçte sizin de başlayacağınız bir eğitim size çok iyi gelecek.

Terazi burcu

Haftaya enerjik başlıyorsunuz. Yakın ilişkinizin kendine özgü, agresif tavırları karşısında susmaktan başka çareniz yoktu. Kendinizi işinize vermiştiniz ama orada da kendinizi kullanılmış gibi hissetmeden duramadınız. Bu dönem ilişkiniz ve gidişatı merkezinizde olacak. Bu ilişki her türlü yakın ilişkileriniz anlamına geliyor. Birlikte yeni bir eğitime başlamak, kurslara, aktivitelere katılmak sizi ve ilişkinizi çok rahatlatacaktır. İş yaşamınızda verdiğiniz mücadele bu hafta ödüllendiriliyor. Yeni ve harika bir role geçmek için hazır mısınız?

Akrep burcu

Bu hafta aşk yaşamınızda yüzünüz hiç olmadığı kadar gülüyor. Yeni biriyle tanışmak, aşık olmak mümkün. Zaten aşık olanlar için aşk tazeleyecekleri bir hafta var. Hobileri olan yaratıcı Akrep burçları için daha çok ön planda ve popülaritelerini parlatıyor olacaklar. İş görüşmelerine gitmek, olumlu sonuçlar almak için harika bir hafta. Aşk, aşk , aşk nereye kadar. Bundan sonra önünüzde sizi çok çalışmanız gereken bir dönem bekliyor. Sağlık anlamında tedirginlikleri olan Akrep burçları için bu haftadan itibaren ilerleyebilmek mümkün .

Yay burcu

Kendini farklı bir alanda ifade etmeye karar vermiş, kendine yeni bir sayfa açmış Yay burçları için sevgilileri tarafından desteklendiği bir dönem olacak. Aile içinde görmeyi beklediği desteği artık bırakarak hayatın tadını çıkarmaya karar verebilirsiniz.Aileniz için yaptığınız fedakarlıklar hiç bir işe yaramadı değil mi? Artık yaşam enerjinizi yükseltme zamanı. Bol bol keyif alacağınız etkinlikler sizi bekliyor. Hiç gülmediğiniz kadar gülebileceksiniz. Siz kendiniz için bir şeyler yapmaya başladığınızda evin içindeki huzurun kendiliğinden yükseldiğini görmek mümkün olacak.

Oğlak burcu

Kardeşinizle ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizin içinde bulunduğu belirsiz süreçler bu dönem hareketlilik kazanıyor. Bir araya gelebilir ve çözülmesi gereken maddi konularla ilgili belirsizliklere cevap bulabilirsiniz. Yeni bir eğitim grubuna katılmak yine bu dönemin güzel etkilerinden biri. Ruhsal olarak sizi rahatlatacak olan bu süreçte kendinizi daha çok güvende hissedebiliyor olacaksınız. Haftanın başında daha önceki haftalarda yapmış olduğunuz görüşmelerden beklediğiniz haberi almanız mümkün.

Kova burcu

Ekonomik anlamda sizi yükseltecek bir terfi veya iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Veya çok fazla harcama yapmış olmanın sizi pişman etmesi mümkün olabilir. Ödemeler ve sorumluluklar ön planda. Uzaklardan gelen bazı haberler sizi harekete geçirebilir. Sizi çok ilgilendiren hızlı gelişmeler ve hızlı bir iletişim trafiği içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz maddi desteği arkadaşlarınızdan birinin desteği ile almanız mümkün olabilir. Son dönemlerde kendiniz için yapmış olduğunuz, estetik, güzellik, sanatsal harcamaların bu dönem ekmeğini yemek mümkün olabilir.

Balık burcu

Uzun süredir sağlık, bakım, güzellik konuları ile ilgilendiniz ve kendinize çok dönmüştünüz. Bu dönem artık sona eriyor. Daha çok para harcamanız gereken, hareketli bir dönem başlıyor. Bu hafta beklediğiniz destekleri görmeniz mümkün. Taşınmak ve farklı bir şehre seyahat etmek yine bu dönem hız kazanan konuların başında geliyor. Haftanın ilk günlerinde kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Eşinizin veya sizin hakkınız olan kaynaklara erişmek zor olabilir. Ama hafta sonuna doğru beklediğiniz desteği fazlasıyla buluyor olacaksınız.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP