Kainatta çok güçlü matematiksel bir sistem vardır. Her şey bir düzen içerisinde ve sistematik bir şekilde işlemektedir. Mevsimlerin döngüsü, dünyanın güneş etrafında dönüş hızı, en sevdiğiniz şarkının notaları, en lezzetli yemeklerin belirli bir ölçü ile hazırlanması, doğadaki ekosistem, kar tanelerinin her birinin değişik biçimlerde olması gibi var olan pek çok örnek matematiksel ve rakamsal bir düzen olduğunun kanıtıdır. Doğum anından itibaren sahip olduğumuz özel şifre ise insanın şifresidir.


İnsanın şifresi nedir?

Nasıl kainattaki düzen içerisinde her şey ölçümlenebiliyorsa insanın şifresinde de insan kişiliğini ölçümleme sistemi olarak rakamlar, anlamları ve onların enerjileri kullanılır. Evrende her canlı doğduğu günün enerjisini alarak dünyaya gelir ve doğduğumuz gün şifremiz belirlenir.

Böylece insanın şifresi; doğum tarihimizdeki her bir rakamın numerolojik anlamını ve enerjisini yorumlayarak insan kişiliğini ölçümleme sistemini oluşturur. Bu nedenle her birey, kendi şifresi içerisinde kişisel ve karakteristik özelliklere sahip olur.

Yaşadığımız dünya üzerinde milyarlarca farklı farklı karakter ve yaşam mevcut. Hepimiz doğum anında, doğum tarihimize göre farklı yaşam enerjileri ve renkleri ile dünyaya geliriz. Karakterimiz, kişiliğimiz, tercihlerimiz, zevklerimiz, tepkilerimiz, hayata bakışımız bu enerjiler ve rakamlara göre şekillenir.

Kişiye özgü “insanın şifresi”nin etkileri nedir?

Her birimiz farklı rakamlar alarak dünyaya geldiğimiz ve o rakamlardan oluşan şifreyi yansıttığımız için birbirimizin farklılıklarını hoşgörü ile karşılamamız gerekir. Çünkü bu, yakın ilişki halinde olduğumuz kişiler ile iletişimimizi daha olumlu boyutlara taşır.

İnsanın şifresi ile kendimizdeki ve çevremizdeki kişilerin zayıf ve güçlü yönlerini, farklılıklarını kavrayarak kabullenebiliriz. En önemlisi önce kendimizi tanıyabiliriz.

Çünkü kendimizi iyi tanırsak, karşımıza çıkacak zorluklarla çok daha rahat mücadele edebilir ve sürekli olarak yaşadığımız karmayı değiştirebiliriz. İnsanın şifresi, kişisel özelliklerimiz üzerinde çalışmamızı ve kendimizi geliştirmemizi sağlar.

Eşiniz, partneriniz, arkadaşınız, iş ortağınız, yakınlarınız veya çocuklarınız konusunda sizin veya onların kişilik ve karakter özelliklerinize göre nasıl davranmanız gerektiğini; karşınızdaki insanların tüm karakteristik özelliklerini öğrenmenizi sağlayan etkendir.  

İnsanın şifresi ve sosyal ilişkiler

Bir ilişkiden gerçekte ne beklersiniz? Partnerinizin gerçek istekleri, ilişkiden beklediği nedir? Ya da var olan ilişkinizde neden sıkıntılar yaşıyorsunuz? Çoğu zaman, size hiç uygun olmayan insanların cazibesine mi kapılıyorsunuz? Siz hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünürken karşı taraf da aynı fikirde mi? Onu her yönü ile tanıyabilecek ve ilişkiyi devam ettirebilecek misiniz?

Çocuklarımız ile ilişkilerimiz, onların güçlü ve zayıf yanları, hangi alanlarda başarılı olabilecekleri gibi birçok sorunun ve daha yüzlercesinin cevabını da bize insanın şifresi verir.

İnsanın şifresi nasıl hesaplanır?

Sadece çok küçük bir örnek vermek gerekir ise;

Doğum tarihiniz gün, ay, yıl olarak toplanarak hesaplanır. Bu tarihin gerçek doğum tarihiniz olması önemlidir.

Örneğin; 01.02.1986 doğumlu bir kişiyi hesaplayalım:

 • Rakamlar kendi aralarında toplanır,
 • 01+02=3,
 • 1+9+8+6=24 ve tek rakama indirilir,
 • 2+4=6
 • Doğum sayınız; 3+6= 9’dur.

9 rakamı; saf, çocuksu ve sözle şifalandırma özelliğini tanımlar. 

 • İçinde bulunduğumuz yılın rakamları da kendi arasında toplanır,
 • 2019
 • 2+0+1+9=12
 • 1+2=3

Daha sonra kendi rakamımızı ve yıl rakamını da eklersek;

 • 9+3=12
 • 1+2=3

Bu sonuçla da kişisel yıl sayımıza ulaşmış oluruz.

3 rakamı; bolluk, bereket, ilahi gücün yardımını hissetmek ve işlerimizin yıl boyunca organize bir şekilde ilerleyeceği anlamına gelir.

Hesaplamaya ek olarak kişisel elementlerimiz de devreye girdiğinde detaylı bir yol haritası elde edilebilir. İnsan şifresi, dünyaya hangi amaç için geldiğimizi ve bu amacı nasıl gerçekleştirebileceğimizi sağlayan çok güçlü bir sistemdir. Bu sayede evren ile uyumumuzu kazanabilir, mutlu, sağlıklı ve başarılı olabiliriz.

BLOOM SHOP